Вправи для схуднення литок ніг: правильні тренування

Вправи для схуднення литок ніг: правильні тренування Навантаження

На жаль, без фізичних вправ перемогти повноту литок і привести свої ніжки в ідеальний вигляд не вийде. Так що доведеться працювати і, причому, робити це треба самовіддано й відчайдушно. Запам’ятайте основні правила:

    Не можна робити виключно силові вправи – програма повинна включати тільки легкі і багато разів повторювані навантаження; Обов’язково займайтеся аеробікою – саме цей вид фізкультури здатний надати безліч повторюваних рухів; Ідеальний варіант – йога, саме тут ви знайдете масу версій, як підсушити і зменшити ікри.

Для досягнення потрібного результату у вас повинна бути спеціальна платформа або, як варіант, велика книга, шматок дошки (досить високий – сантиметрів 7-10). Робити вправи треба так, щоб навантаження йшла саме на ікри – ви самі відчуєте, як вони напружуються і болять. Отже, приступимо:

    Заходимо на платформу: ставимо ліву ногу і, підводячись на носочках, ставимо поруч праву. Потім також по черзі спускаємо ноги з платформи. Просте, але дуже ефективна вправа; Ставимо праву ногу на платформу і піднімаємо ліву, згинаючи в коліні, тобто вільна нога повинна бути на рівні грудей; Ставимо коліно правої ноги на платформу, а ліву трохи піднімаємо. Ліву ногу не ставимо поряд з правою, а тут же опускаємо її на підлогу.

Врахуйте, що вправи для схуднення литкових м’язів повинні повторяться, по 20-25 разів кожне. Ногу, яка знаходиться на платформі, треба міняти – таким чином, навантаження буде розподілятися рівномірно. Слідкуйте за тим, як почувається ваше тіло – навантаження повинна відчуватися тільки на ноги. Не варто «кидатися у вир з головою» і з першого тренування починати активно тренуватися по кілька годин – так можна тільки нашкодити собі. І ще один момент: ніколи не розраховуйте на швидкий результат. Ікри ніг худнуть дуже повільно, і тільки наполегливі тренування і правильне харчування можуть допомогти впоратися з цією проблемою.

Харчуємося правильно

Багато пані хочуть обійтися без фізичних вправ і створити собі ікри за допомогою дієти. В принципі, це можливо – сідайте на будь-яку дієту і ікри почнуть худнути, але це відбудеться тільки в тому випадку, якщо повнота обумовлена??тільки жировою тканиною, а не надмірно розвиненими м’язами. Та й потім, адже коли спаде жир, і ікри стануть худіше – де гарантія, що вони будуть підтягнутими?

Так що не лінуйтеся і не намагайтеся обдурити природу – тільки комплексний підхід до цієї проблеми допоможе виправити становище. За допомогою регулярних тренувань можна непогано підкачати м’язи, а збалансувавши своє харчування, схуднете не тільки в литках, а й у всіх частинах тіла.

Додаткові прийоми

Щоб процес схуднення литок не затягувався на занадто довгий час, треба застосовувати всі можливі методи. Не забувайте, що сауна, лазня і масаж – це додаткові помічники в нелегкій справі. Крім користі для литок, ви отримаєте справжню насолоду від таких процедур, чудово відпочинете і очистіть організм від шлаків і токсинів. Масаж краще довірити професіоналу, але можна і самостійно вивчити прийоми. Тим більше що нічого складного тут немає.

Спочатку погладжування, потім розігрівання, потім спіральні і кругові рухи (глибокі, з натиском) і в закінченні знову погладжування. Можна застосувати масло для масажу – купити базову або поекспериментувати і додати в основу кілька крапельок ефірного масла. Так ви отримаєте ще й сеанс ароматерапії. Якщо у вас є целюліт на литках, то робіть масаж із застосуванням антицелюлітного крему. Придбайте його в аптеці, там вам і провізор підкаже, яким краще скористатися.

Протипоказання

Слід зазначити, що є категорія людей, яким фізичні навантаження і процедури в саунах і лазнях, категорично заборонені:

    Хвороби серцево-судинної системи; Варикозне розширення вен; Порушення гормонального рівня; Цукровий діабет; Злоякісні пухлини; Інфекційні захворювання; Кровотечі.

З такими проблемами необхідно вирішувати питання з фахівцем – все-таки при серйозних захворюваннях треба дбати і про своє здоров’я, а не тільки про красу. А якщо ви зважилися на пластичну операцію що, в принципі, є найлегшим варіантом, то запам’ятайте – навіть цей захід не гарантує ідеальних ніжок в майбутньому. Так що вже краще займатися собою, а не бігати по хірургам і кидатися в крайності. Все-таки оперативне втручання вважається самої крайнім заходом.

Загалом, при великому бажанні можна добитися всього, що захочете в цьому житті, що вже там говорити про якісь проблеми з литками ніг! А якщо ще й робити це з посмішкою і задоволенням, поєднувати всі відомі методи і насолоджуватися процедурами, то результат гарантований. Піклуйтеся про себе і про свої ніжках, стежте за ними і допомагайте їм бути завжди у формі. Вони тільки спасибі вам скажуть і не стануть втомлювати болями, втомою і неправильними формами.

  • Целюліт на литках

Comments are closed!