Вправи для схуднення литок ніг | passion. ru

Вправи для схуднення литок ніг | passion. ru Дієта для схуднення литок

Як такої дієти для схуднення литок не буває. Одними тільки дієтичними обмеженнями, без фізичної активності, істотно змінити зовнішній вигляд литок неможливо.

Щоб прибрати зайвий жир в області литок, можна вибрати будь-яку низькокалорійну дієту,

в якій обмежені вуглеводи і жири. Тоді паралельно з усіма іншими частинами тіла почнуть худнути і ікри. Однак вони стануть стрункішими тільки в тому випадку, якщо повнота обумовлена??жировою тканиною, а не перекачанностью м’язів.

Крім того, небезпека будь-якої дієти полягає в тому, що після схуднення ніг, особливо швидкого, шкіра може стати в’ялою, і якщо м’язи слабо розвинені – ноги будуть виглядати непривабливо, і єдиним способом все виправити залишиться тільки тренування.

Правильне харчування буде важливо не скільки в зменшенні об’єму литок, скільки в підтримці їх подальшого зовнішнього вигляду після того, як наполегливими тренуваннями ви приведете їх у належний вигляд. Для краси ніг необхідні пружність шкіри і рельєф м’язів, це досягається постійним споживанням білка і ненасичених жирних кислот.

Тренування для литок

Краса литок досягається правильними навантаженнями. Ви звертали увагу, що жінки, що носять високі каблуки, мають м’язисті ікри? Досить рельєфні ікри у бігунів і тих, хто активно займається фітнесом.

Вся справа в тренуваннях і навантаженнях на область литок. Коли ікри навантажені, ви фізично це відчуваєте – вони ниють і навіть болять. Якщо ікри – це ваша проблемна зона, не чекайте швидкого результату занять – вони худнуть довго і важко, але результати того варті.

    не можна застосовувати виключно силові тренування – вони перекачають м’язи ніг, ікри будуть виглядати як «перевернута пляшка»; заняття повинні бути легкими, аеробними, і мати багато підходів і повторень; корисні статичні вправи на напругу і витягування м’язів, як в йоги.

Корисними для литок є вправи на степ-платформі. Це особливе пристосування на двох ніжках з поперечною широкою платформою посередині, яке продається в спортивних магазинах. Якщо немає можливості її придбати, можна замінити платформу низькою лавкою, приблизно в 10-15 см заввишки.

Вправа 1

На платформу поставити праву ногу, піднятися на правій нозі на носок, одночасно приставляючи до неї ліву ногу, і встати обома стопами на степ. Знову встати на носок правої ноги, повернути ліву ногу на підлогу, потім спустити праву. Поміняти ногу і повторити те ж саме вправу з лівої ноги. Не поспішайте при виконанні вправи, відчуйте напругу литкових м’язів.

Вправа 2

Comments are closed!