Вправи для сідниць, відео

Вправи для сідниць, відео Відео вправи для сідниць

Відео вправи для сідниць розраховані на підтяжку м’язів і зменшення зайвих обсягів. Вони допоможуть надати форму цієї проблемної зоні. Однак якщо ви мрієте з плоских від природи «тилів» зробити опуклі, через кілька тижнів регулярних

тренувань доведеться перейти до занять з обтяженнями.

Ці відео вправи призначені для новачків, для занять потрібно тільки килимок для фітнесу і зручний одяг. Новачки можуть використовувати цей відеокомплекс для сідниць протягом 1-2 місяців, навантаження можна збільшити, об’єднавши руху в цикл одне за іншим, і виконуючи без пауз 3-4 таких циклу.

З прямої стійки виконайте відведення стегна назад. Скоротіть м’яз сідниці так, щоб корпус залишився прямим, а відведення йшло за рахунок виключно напруги сідниць. У верхній точці відведення затримаєтеся на кілька секунд. Виконайте по 10 разів з кожної ноги. Пам’ятайте, що не слід різко «закидати» ногу, відведення має бути повільним, контрольованим.

3. Напівміст з опорою на передпліччя

Сядьте на підлогу, прийміть упор на передпліччя і п’яти. Змістите стопи трохи вперед так, щоб кут в колінах був тупим. Повільно піднімайте сідниці, відриваючи їх від підлоги, виводите тіло в положення, паралельне підлозі, і повертайте назад. Якщо цей варіант здається занадто складним, можна працювати з вихідного положення «лежачи на спині».

4. Підйоми ноги вперед з напівмоста

Вийдіть в напівміст з опорою на плечі, розведіть руки в сторони, зафіксуйте сідниці у верхньому положенні. По черзі відривайте ноги від підлоги, розгинаючи їх в колінах і виводячи вгору настільки, наскільки це можливо. Намагайтеся утримувати таз в площині паралельної підлозі. Виконайте по 10 повторів з кожної ноги.

5. Розтяжка м’язів сідниць

Ляжте на підлогу, зігніть праву ногу в коліні, ліву помістіть зверху, розгортаючи ліве коліно в сторону. Обхопіть гомілку правої ноги руками, підтягніть обидві ноги до живота, відчуваючи розтягування м’язів ніг і сідниць. Повторіть з іншої ноги. Виконуйте розтяжку 20-30 секунд з кожної ноги.

Посилити навантаження можна, збільшуючи кількість повторів. Однак якщо ви можете виконати більше 30 повторів руху, має сенс змінити комплекс вправ або додати обтяження, щоб прогрес не зупинився.

Виконуйте відеовправ для сідниць три рази на тиждень, чергуючи тренувальні дні з днями відпочинку. Щоб отримати повноцінне тренування, доповніть ці рухи вправами на прес і віджиманнями для рук і грудей.

Для максимального жіросжіганія займайтеся додатково кардіовправ – ідеальна для сідниць ходьба на степпере, латиноамериканські танці та Зумба, або піша ходьба в гору.

Фітнес-тренер Олена Селіванова – для http://www. AzbukaDiet. ru/

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00757 sec