Вправи для рук – Відео уроки | Zenslim. ru

Вправи для рук – Відео уроки | Zenslim. ru Якщо скинути 5-7% від загальної ваги тіла, то хропіння припиниться з вірогідністю в 50% Вправи для рук – Відео уроки

Руки для жінки, як і шия, – показник віку. В’ялі або повненькі руки ніколи ще нікого

не прикрашали. Замість того, щоб шукати зручні рукави і накидати на плечі шалі, щоб закрити недосконалість, купіть пару гантелей і займіться гімнастікой. Жізнь влаштоване несправедливо. З роками ви починаєте помічати жирові відкладення всюди – і руки, на жаль, не виняток з цього жорстокого правила. А ще з віком м’язи рук стають такими в’ялими, що про топах і безрукавках доводиться забути… Вихід один – зупинити час. Щоб зустріти своє сорокаріччя з руками, по-юному пружними і сильними! І щоб руки не сміли набавляти вам вік! Втім, ми впевнені, що і двадцятирічної красуні красиві, промальовані руки не завадять. Як приклад ми наведемо такий випадок з життя знаменитої фітнесістке Моніки Брант. Одного разу Моніка зайшла у свій улюблений бар, в якому не була більше півроку, до того ж на ній була перука. І яке ж було її здивування, коли бармен її впізнав. Моніка запитала: «Ну і як вам це вдалося?». А він їй відповів: «Я запам’ятав ваші незвичайні руки…». Саме слабке місце Задня поверхня руки – це те затишне містечко у жінок, де особливо охоче відкладається жир. І все тому, що в житті ми більше згинаємо руки, ніж розгинаємо. У підсумку м’яз на задній поверхні руки, трицепс, навантаження майже не отримує і атрофується. До 25 років сила трицепса убуває майже на 40%. Не вірите? Спробуйте повіджиматися від підлоги на манер десантника. Скільки вийшло повторів? Один? Два? Жодного? Кровообіг з причини бездіяльності трицепса, зрозуміло, застоюється. А це і є головна передумова до відкладення жиру.

Навіщо Вправи для рук для жінок? Навіщо Вправи для рук для жінок? ТОП-5 ефективних вправ для рук ТОП-5 ефективних вправ для рук

Позбутися від жиру на руках часом буває важче, ніж у самих проблемних місцях – на животі та стегнах. Часто ми про них просто забуваємо, поки не підходить час змінити кофту на майку.

Ці незвичайні віджимання включають в себе по суті чотири асани з віньяса йоги, плавно перетікають один в одного. Початкове положення – ляжте на мат обличчям вниз – підніміться над ним, спершись на прямі руки. На рахунок раз зробіть віджимання, два – випрямити руки, опустивши таз на мат, задерши голову, три – підніміть сідниці, як би зігнувшись навпіл (руки і ноги прямі, голова дивиться вниз), чотири – вихідне положення. Виконувати цю вправу потрібно 40 разів.

2. Велотренажер

Здавалося б, як можна тренувати руки за допомогою велотренажера? Дуже просто. Під час того, як ви крутите педалі, згинайте і розгинати руки в ліктях.

3. Поза планки на боці

Ще одна поза з йоги. Спираючись на одну руку (долонею), розташуйтеся так, щоб ваші ноги були зімкнуті, ліва ступня спиралася про мат, а права лежала на ній. Ваш корпус повинен бути розташований перпендикулярно мату, а опорна рука – під прямим кутом до нього. Витягніть другу руку вгору, напружте м’язи. Повільно долічіть до восьми, змініть руки (розвернувшись, відповідно, в інший бік).

4. Вправи з вагою

Візьміть гантелі. Встаньте, розставивши ноги трохи ширше плечей. Притисніть руки до тіла з боків і згинайте лікті перед собою. Повторюйте три підходи по 30 разів.

У цій позі (не найпростішим, звичайно) вага тіла переноситься на лікті і руки, що змушує м’язи напружуватися.

Сядьте навпочіпки і поставте руки між колінами. Упритесь долонями в підлогу перед собою на ширині плечей, пальці злегка поверніть всередину. Потім зігніть руки в ліктях, повернувши їх в сторони так, щоб вони служили опорою для колін. Зробіть вдих, затримайте дихання, перенесіть вагу на кисті рук і підніміть вгору пальці ніг. Постарайтеся затриматися в цій позі до трьох-чотирьох вдихів-видихів.

    Увійдіть або зареєструйтеся. щоб отримати можливість надсилати коментарі

Топ-3 вправи для рук

  • бармен вправи

Comments are closed!

_0.31MB/0.00627 sec