Вправи для преса в домашніх умовах. Як накачати прес вдома?

Вправи для преса в домашніх умовах. Як накачати прес вдома? Вправи для преса в домашніх умовах. Як накачати прес вдома?

Мати красивий і підтягнутий живіт – мрія кожної жінки, втім, це стосується також багатьох чоловіків. Отже, сьогодні, як ви вже здогадалися, я розповім про вправи для преса в домашніх умовах, які допоможуть

зробити ваш живіт красивим і підтягнутим.

Але спочатку трохи теорії.

перше, вправи для преса краще всього виконувати на голодний шлунок і бажано вранці. Крім того, під час їх виконання важливо правильно дихати. Видих повинен супроводжувати кульмінацію найбільш напруженого стану м’язів.

друге, ви повинні знати, який саме прес ви хочете роздобути. Якщо у вас бажання просто позбутися зайвого жиру і зробити живіт підтягнутим і прямим (це, швидше за все, стосується жінок), то вправи на прес потрібно робити швидко і з багаторазовим повторенням. Якщо ж бажаєте мати пружний і дійсно твердий прес, щоб м’язи живота було видно неозброєним оком, то вправи треба робити повільно, з максимальним навантаженням, але не більше 10 разів кожне. Причому по кілька підходів.

Комплекс ефективних вправ на прес:

1. Напевно відоме зі шкільних часів – підняття корпусу до колін. Перший час зігнуті ноги можна запхнути під диван (так, у всіх вдома є диван). 10-15 повторень для початку, 3-4 підходи.

2. Підняття корпусу зі «скручуванням», для опрацювання бічних м’язів черевного преса. Руки за голову, зігнуті в ліктях. На раз – піднімаємося і тягнемося правим ліктем до лівого коліна, на два – піднімаємося і тягнемося лівим ліктем до правого. Повторень і підходів – також, як і для першої вправи.

3. Підняття прямих ніг з положення лежачи. Служить для опрацювання нижній частині преса. Щоб ноги Вас не «переважували», руками можна впертися в підлогу, або ж – засунути під диван (так, як ви зрозуміли, диван – один з основних снарядів для тренувань в домашніх умовах). 3-4 підходи по 8-10 повторень (нижня частина зазвичай «йде» складніше).

4. Для того щоб краще «випалити» кубики на своєму животі, нам знадобиться робити або «велосипед», або «ножиці». Вправи напевно знайомі, уточнювати не буду. Двох підходів буде достатньо (перший час можна – по хвилині).

Між підходами відпочивайте хвилин по 7-10 (якщо потрібно більше – нічого страшного, відпочиньте подовше). У разі ранкових тренувань, рекомендуємо залишити тільки дві вправи (1 і 3). Без прийняття їжі Ви не отримаєте вуглеводів, а значить і енергії.

Займатися можна кожен день, головне – не перестаратися. Відштовхуйтеся від своїх можливостей і початкової підготовки, «слухайте» свій організм. Підвищувати навантаження (кількість повторень за підхід) варто також дуже плавно і акуратно.

Тепер від теорії перейдемо до практики.

Подивимося, як правильно качати прес в домашніх умовах на відео.

Кращі вправи для черевного преса Як накачати прес в домашніх умовах

Comments are closed!

_0.31MB/0.00999 sec