Вправи для пальців рук – жіночий журнал InFlora

Вправи для пальців рук – жіночий журнал InFlora Вправи для пальців рук

Завдяки дорогим кремам і ефектним лакам для нігтів ваші руки можуть гарно виглядати, але тільки ви можете зробити їх здоровими.

Вираз «розминка для пальців» може здатися вам дивним, але, спробувавши, ви зрозумієте, що ці вправи для пальців дієві.

Якщо ви зацікавилися вправами для пальців рук (особливо якщо ви багато друкуєте), то почніть з постави. Якщо ви сутулитесь, то зупиняється робота вашої спини, плечей, верхніх м’язів рук і, отже, все навантаження лягає на руки та передпліччя. Якщо ви сидите прямо, ваші ступні притиснуті до підлоги, а лікті – до тулуба, клавіатура знаходиться прямо перед вами, то тепер можна подбає і про руках. При друкуванні не покладете руки на стіл. Це призводить до зайвого перенапруження суглобів пальців. Наші поради можуть допомогти вам уникнути хвороби кисті, травм, викликаних зайвою постійною напругою, поширених серед тих, хто багато працює з «мишкою», ручкою і калькулятором. Відчуття оніміння настає тоді, коли сухожилля в зап’ясті передавлює нерв, що тягнеться від зап’ястя до руки.

Вправи для пальців допоможуть зміцнити ваші пальці і збільшити їх витривалість у повсякденній роботі. Рука складається з 34 м’язів, тому час від часу їх потрібно розминати. Пробуйте освоїти вправу для зміцнення пальців, яке слід виконувати в перервах (кілька разів за день): притисніть долоні міцно один до одного, згинайте і випрямляйте пальці. Повторіть 20 разів. Після цього ви зможете знову братися за роботу.

Навіть якщо друкування не складає основну частину вашої роботи, вправи для рук все одно підуть вам на користь. Вони покращують циркуляцію крові, тренують м’які тканини і сухожилля, запобігають появі різних захворювань і допомагають при зціленні порізів, забитих місць. Завдяки цим вправам ваші руки будуть виглядати молодими і доглянутим, і ви зможете підкреслити їхню красу яскравими лаками і кільцями.

Вправи для пальців сприяють розвитку міцної хватки, необхідної для їзди на велосипеді або гри в теніс, а також для відгвинчування впертих кришок. Використовуйте свої «нові» руки на всі сто.

Вправи для пальців рук. Якщо ви хочете зберегти гнучкість рук, то скористайтеся цими вправами. Їх можна робити в будь-який час, в будь-якому місці і навіть за вашим робочим столом.

1. Розробляємо зап’ясті. Основну роль в гнучкості рук грає зап’ясті. З віком воно більше стає жертвою різних переломів. У йозі є поза під назвою «Той, хто молиться», яке дуже сприяє зміцненню зап’ястя. Як не складно здогадатися з назви все, що потрібно для цієї вправи – це стати прямо, притиснути долоні один до одного, при цьому кінчики пальців повинні дивитися вгору. Чи не притулятися руки до грудей, а навпаки: дозвольте їм відчути природну рівновагу, так як вага рук буде рівномірно розподілений між зап’ястями.

2. Зміцнюємо зап’ясті. Покладіть руку на стіл, при цьому кисть повинна звисати. Не рухаючи рукою, робіть рухи пензлем вгору і вниз. Повторіть 10 разів.

3. Розгинаємо пальці. Якщо ви стиснете руку в кулак, затримайте в такому положенні декілька секунд, а потім розпрямите, то це допоможе вам зігріти її, стимулює кровообіг, підготує до виконання вправ (попередньо подстригите нігті, а не то вони будуть упиватися вам в долоні). Вправу виконуйте в три щаблі. Зігніть кінчик пальця, потім зігніть палець посередині, в завершенні зігніть палець таким чином, щоб кінчик пальця міг дістати середини долоні. Проробіть цю вправу кожним пальцем.

4. Розробляємо пальці. Пропонуємо вправу для розвитку спритності пальців. Торкніться кінчиком кожного пальця кінчика великого пальця, при цьому він повинен залишатися нерухомим. Повторюйте по кілька разів кожною рукою. Можете навіть спробувати виконувати його одночасно обома руками.

  • вправи для схуднення пальців
  • гнучкість великого пальця фото
  • розминка для пальців
  • розминка пальців

Comments are closed!