Вправи для литок ніг. Вправи для схуднення литок

Вправи для литок ніг. Вправи для схуднення литок. Вправи для литок в домашніх умовах

Зміст статті:

Організм кожної людини має складну, і по-своєму унікальну будову, яке досить важко змінити. Всі ми знаємо, що при схудненні, тіло втрачає зайві кілограми

далеко не так рівномірно, як нам би хотілося. Якщо позбутися зайвої ваги в одних проблемних ділянках досить просто, то інші, піддаються корекції тільки після значних зусиль.

Найбільш актуальною ця тема є для людей, схильних до зайвої повноті. Саме у них, в першу чергу, виникають питання, наприклад, як схуднути в стегнах або як схуднути в литках. Адже, для досягнення бажаного ефекту, однієї тільки дієти, або ж, тільки загальних вправ для схуднення буває недостатньо. У цьому випадку, слід знати, що домогтися бажаного можна лише використовуючи комплекси вправ для конкретної проблемної зони тіла.

Про те, щоб змінити форму литок мріють багато жінок, але це здається їм завданням труднодостижимой і вимагає великої кількості часу. І дійсно, досягнення поставленої мети, в цьому випадку, є досить трудомістким процесом, але, не дивлячись на це, якщо дотримуватися всіх умов і правил – дією, цілком можливим.

Вправи для литок бувають декількох видів, їх застосування залежить від результату, якого хотілося б бачити у підсумку. Для жінок, які мріють про красиві накачаних литках, існує комплекс вправ, для розвитку литкового м’яза. Для тих, кому необхідно домогтися, щоб ікри стали більш худими – заняття по спалюванню зайвого жиру, а для власниць слабких ніг, які не тішать своїх господинь округлістю і витонченістю, маються вправи на розтяжку.

Також, існують вправи, розроблені для підтримки литкових м’язів в тонусі, не потребують значних зусиль, але здатні зберегти ваші ніжки красивими і стрункими, на довгі роки. Про деякі найбільш простих і зручних методах, як змінити форму ікри, і піде розмова в даній статті.

Подбайте про форму ваших литок

Вам здається, що настав момент приділити увагу своїм ніжкам, але часу на походи у фітнес клуб або тренажерний зал, катастрофічно не вистачає? Не впадайте у відчай, адже, для підтримки литок в тонусі потрібно не так багато часу, як для того, щоб збільшити або зменшити їх обсяг. Підкачати свої ікри можна і вдома.

Для вправ необхідно підібрати якийсь предмет, на який можна буде наступати. Це може бути книга, дошка або високий дверний поріг.

Встаньте шкарпетками на височину, спираючись при цьому п’ятами об підлогу. Тепер почніть підйом на шкарпетки. Вправа здається вам легким? Візьміть в руку пляшку з водою, важку книгу або просто посадіть на плечі своєї дитини. Зафіксуйте ноги у верхньому положенні і долічіть до п’яти.

Також, є й інше вправу, яке можна виконувати вдома і яке доставить масу задоволення вашій дитині. Сядьте на стілець і витягніть ноги перед собою. Візьміть своє чадо за руки і попросіть його наступити на шкарпетки. Тепер необхідно розгойдувати стопами вгору-вниз.

Виконуйте присідання. Звичайно, відомо, що від звичайних присідань мало пуття для литок, але якщо робити присідання на носках, то результат буде позитивним. Головне, виконуючи присідання, не торкатися п’ятою статі.

Ефективними вправами, також, будуть стрибки на носках. Оптимальним варіантом для цього буде використовувати скакалку.

Прекрасний результат дають і статистичні вправи. Прийміть положення полуприсед. При цьому кут згину повинен бути не менше 90 градусів. Зафіксуйте це положення на п’ять хвилин.

Використовуйте біг, як засіб для закріплення результатів. Найкращим, тут, буде біг підтюпцем, який дозволить зміцнити м’язи і досить швидко зігнати з них зайвий жир.

Не забувайте про повсякденні тренажерах, таких як сходові прольоти. Якщо наступати на кожну сходинку не всієї стопою, а лише носком, можна отримати повноцінне фізичне навантаження для збільшення обсягу ікри в домашніх умовах.

При виконанні вправ в будинку, втім, так само, як і в спортзалі, варто пам’ятати, що найкращого ефекту можна домогтися, тільки займаючись систематично. А також, те, що бажаного результату добитися за один день не вдасться.

Як накачати м’язи литок в домашніх умовах?

Людська ікра складається з двох видів м’язів, які відповідають за згинання та розгинання в гомілковостопному суглобі – камбаловидной і литкового. З цього можна зробити висновок, що для створення необхідного навантаження на м’язи, стопи потрібно згинати і розгинати. Якщо литковий м’яз качають підйомом на носки, то камбаловидную – вправами з підйомом п’ят, з положення сидячи. Щоб домогтися необхідного ефекту, слід комбінувати всі види вправ.

Вправа 1.

Встаньте прямо, ноги розведіть на 10 – 15 см. Візьміть в руки дві гантелі. Спочатку, повільно підніміться на шкарпетки, а потім, повільно опустіть п’яти на підлогу. Вправа слід повторювати не менше 15 разів.

Вправа 2.

Встаньте прямо, ноги розведіть на 10-15 см. Повільно піднімайтеся на шкарпетках, потім, також, повільно опускайтеся, при цьому, не торкаючись п’ятами підлоги. Виконуйте вправу 10-15 разів.

Вправа 3.

Для його виконання вам знадобиться невелика платформа (сходинка, книга тощо) і гантелі. Візьміть гантелі в руки і встаньте на височину таким чином, щоб п’яти «висіли» в повітрі. Поступово опускайте п’яти, але не ставте їх на підлогу. З рахунком раз – підніміться на носочки, з рахунком два – опустіться. Вправу слід виконувати якомога повільніше. У кожному підході слід робити від 20 до 40 повторів, в два-чотири підходи.

Вправа 4.

Для виконання даної вправи, вам знадобитися сісти на табурет або фітбол таким чином, щоб стегна знаходились паралельно підлозі, а ноги були зігнуті під кутом в 90 градусів. Покладіть руки з гантелями на коліна. З рахунком раз, відірвіть п’яти від підлоги і перенесіть стопу на носок. При цьому можна підняти коліна. З рахунком два, опустіть п’яти. Вправу слід виконувати плавно, м’яко, спокійно, виключаючи будь ривки. Коліна необхідно піднімати якомога вище. Виконуйте вправу в 3-4 підходи по 40-60 повторень, в кожному.

Вправа 5.

З положення сидячи, повільно піднімайтеся на шкарпетки. При цьому ноги повинні знаходитися на ширині плечей, а шкарпетки розгорнуті. Руки можна покласти на пояс, а при використанні гантелей – притиснути до стегон.

Перебуваючи в даній позі, необхідно по черзі відривати п’яти від підлоги 10-20 разів. Потім, не змінюючи положення, почніть відривати від підлоги обидві п’яти одночасно. Виконувати вправу слід м’яко і плавно 20-40 разів. Дана вправа покликане не тільки прокачати м’язи литок, але також, сідниці і стегна.

Як зменшити обсяг литок в домашніх умовах

Тим, хто вирішив за допомогою вправ, зменшити обсяг литок, необхідно знати, що:

  – в даному випадку, не слід качати ноги на тренажерах; – приступаючи до занять, необхідно зробити акцент на вправах для розтяжки м’язів; – використовувати аеробні навантаження; – слід трохи обмежити кількість споживаних калорій, але сідати на дієту, не можна. – використовувати вправи для зменшення обсягу литок тільки в комплексі.

Вправа № 1

Стати однією ногою на степ-платформу, іншу при цьому, залиште на підлозі. Потім, підійміть другу ногу і поставте її поряд з першим (обидві ноги стоять на платформі). Далі, опустіть одну, а потім і другу ногу. Вправа проводиться в 10 підходів для кожної ноги. Виконується в швидкому темпі.

Вправа № 2

Це вправа на розтяжку. Зробивши крок вперед, упріться руками в сідниці. Повільно зігніть ногу. Нога, що залишилася позаду, повинна при цьому, упиратися в підлогу, всією ступнею. Таке положення ніг сприяє розтяжці, як литкових м’язів, так і задньої частини стегна. Вправу слід виконувати не менше 30 секунд для кожної ноги.

Вправа № 3

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і, чергуючи, тягніть на себе шкарпетки. Спочатку, така вправа може здатися простим, але ефект від нього можна отримати досить значний.

Вправа № 4

Упритесь об стіну руками. Зігніть в коліні одну ногу, потім, поверх неї покладіть гомілку іншої ноги. У такому положенні піднімайтеся на носок 10 разів, після чого, поміняйте ноги.

Як часто слід виконувати вправи для литок?

Насправді, опрацьовувати свої ікри щодня не потрібно. Оптимальним варіантом будуть заняття через день. Рекомендується чергувати комплекс вправ для камбаловидной і комплекс для литкового м’яза. Вважається, що в такому випадку, результату добитися набагато простіше і швидше.

У вільні від тренувань дні, необхідно приділяти деякий час стрибків на скакалці, які також, прекрасно опрацьовують м’язи ніг.

Після закінчення виконання вправ, не забудьте потягнути м’язи литок. Рекомендуємо скористатися найбільш простий розтяжкою: станьте перед стіною і зробіть глибокий випад назад, спочатку правою ногою (рахуючи до восьми), потім лівою. При цьому нога, що впирається в стіну, має бути зігнута в коліні.

На сьогоднішній день, існує досить багато вправ, за допомогою яких, в домашніх умовах можна змінити на свій розсуд, форму литок. Головне, почавши заняття, суворо стежити за їх систематичністю, так як саме від цього залежить отриманий в підсумку результат. Налаштуйтеся на тривалу роботу, будьте наполегливі і тоді ви зможете отримати набагато більше, ніж віддасте, адже, красиві ноги – це гордість кожної жінки!

 • вправи для литок
 • як зменшити литки
 • як накачати литки
 • як позбутися литок
 • литка на нозі
 • вправи для зменшення литок
 • жирні литки
 • як жінці правильно накачати литки
 • вправи для збільшення литки ніг
 • вправи для ніг щоб вони стали худі

Comments are closed!

_0.32MB/0.00448 sec