Вправа «метелик» – для шпагату, міцних м’язів ніг і під час вагітності

Вправа «метелик» – для шпагату, міцних м’язів ніг і під час вагітності Вправа «метелик» – для шпагату, міцних м’язів ніг і під час вагітності

Дівчата, які займаються танцем і стретчингом, знають і активно застосовують вправу «метелик» підчас звичних занять. Але у нього є кілька варіантів, які корисно

використовувати не тільки для розтяжки, а й для зміцнення м’язів і оздоровлення організму.

Вправа «метелик» для шпагату і під час вагітності

Сидячи на підлозі, з’єднайте стопи разом і притягну їх якомога ближче до себе. Коліна розведені в сторони, спина пряма. Вплив виявляється на внутрішню поверхню стегон – здійснюється розтяжка на поперечний шпагат.

Тягнутися можна в трьох варіантах:

1. Початкова розтяжка.

Обхопивши руками стопи, починаємо виконувати махові рухи колінами вгору-вниз. Рухи повинні бути плавними, без різких ривків. Коли коліна йдуть вниз, спробуйте розслабитися – так, щоб розтяжка здійснювалася ще й під власною вагою.

2. Глибока розтяжка і для вагітних.

Цей варіант входить в комплекс гімнастики для вагітних: він допомагає підготуватися до пологів, сприяє розкриттю стегон, знімає напругу з органів малого таза, знижує біль при пологах. Виконується кілька разів на день.

Важливо розуміти, що при глибокій розтяжці вправа робиться через біль, треба терпіти, а при вагітності – тягнутися неглибоко, м’яко.

Руками надавлюємо на область збоку від колін, терпимо від 15 до 40 секунд. 3. Згинати і тягнемося руками і спиною вперед. Стопи не роз’єднуються. Затримуємося на 15-40 секунд, намагаючись опуститися якомога нижче.

Також подивіться вправи для поздовжнього шпагату – тут.

Вправа «метелик» для м’язів ніг і жіночих зон

Така вправа відноситься до статичних. швидко розвиває силу м’язів, благотворно впливає на внутрішню поверхню стегна.

Сидячи на підлозі, з’єднайте стопи разом і притягну їх якомога ближче до себе. Коліна розведені в сторони, спина пряма. Тепер вам потрібно піднімати коліна вгору, при цьому ліктями або долонями чинячи опір. При підйомі потрібно сильно напружити м’язи внутрішньої поверхні стегна і затриматися на 6 рахунків, потім розслабитися. Повторити 4-6 разів.

речі, дану вправу ще зміцнює сфінктер сечового міхура і жіночі м’язи. З цією ж метою можна провести «метелика» лежачи на спині. Для цього з положення – сидячи, коліна розведені в сторони, стопи підтягнуті до таза – опускаємося на спину. При цьому стопи залишаються на підлозі, коліна також дивляться в сторони, а руки покладіть в сторони. Тепер вам потрібно здійснювати підйоми і опускання колін вгору-вниз. Повторіть 15 разів. А можете взагалі не рухатися, а завмерти в цьому положенні, підклавши під поперек валик або скорочення рушники. Це називається поза «метелики» (жіноча асана з йоги), рекомендується вагітним для розкриття стегон, а родили – для прискорення зачаття.

  • вправа метелик
  • Вправа метелик для вагітних
  • розтяжка мязів під вагітності
  • розтяжки м\язів під час вагітності
  • розтяжки мязів під час вагітності

Comments are closed!

_0.31MB/0.00495 sec