Volboard. com. ua – Зелений Кава для Схуднення за найкращою ціною

Volboard. com. ua – Зелений Кава для Схуднення за найкращою ціною Зелений Кава – нове слово серед засобів для схуднення!

У сучасному світі не звертати увагу на здоровий раціон досить безглуздо. Адже правильне харчування – запорука здоров’я та довголіття. Але найчастіше ми нехтуємо цим золотим правилом, в слідстві чого набуваємо зайві

кілограми, з якими не так то просто розлучитися. Але вихід є завжди і зневірятися передчасно не варто. Зовсім недавно американськими вченими було зроблено революційне відкриття в області дієтології. Виявилося, що зелена кава вкрай ефективний при боротьбі із зайвою вагою. Дієтологи з’ясували, що при обсмажуванні зерен кави втрачає хлорогенувую кислоту, яка і є найсильнішим жиросжигателем.

Як виявилося – саме при смаженні кавових зерен, вони втрачає безліч корисних властивостей!

Ця кислота є також високоактивним антиоксидантом, здатним уповільнювати процеси старіння і запобігати деякі ракові утворення. Крім іншого, зелена кава насичений дубильними речовинами і пуриновими алкалоїдами. Вони наділяють нас бадьорістю і активують фізичні резерви організму.

Завдяки цьому дивовижному напою можна не тільки схуднути, але і поліпшити пам’ять, зміцнити психіку, поліпшити роботу серцево-судинної системи людини.

Але не слід забувати, що як і багато інших сильнодіючі речовини зелений кава може мати деякі протипоказання, які безумовно необхідно враховувати.

    Як же саме діє зелена кава для схуднення? Хлорогенова кислота потрапляючи в печінку, не дозволяє останній синтезувати жири і призводить до розкладання вільних радикалів, тим самим, ми втрачаємо кілограми буквально на очах.

Відмінною рисою кави є те, що він майже не має яскраво виражених протипоказань і побічних ефектів. Його не стоить вживати лише в періоди вагітності та лактації. Але це не означає, що не слід дотримуватися суворої інструкції його прийому. Не можна перевищувати зазначену на упаковці дозування. Дієтологи рекомендують приймати його за пів години до їжі, два – три рази на день. І найголовніше – міняти свій раціон харчування і збільшувати фізичні навантаження так само немає необхідності. А це дуже важливо в наш час!

Зелений Кава – нове слово серед засобів для схуднення. 3.9 out of 5 based on 39 ratings

Comments are closed!

_0.31MB/0.00531 sec