Вода з лимоном допомагає схуднути і сприяє омолодженню

Вода з лимоном допомагає схуднути і сприяє омолодженню Вода з лимоном допомагає схуднути, зміцнює імунітет і сприяє омолодженню

Хоча це може здатися неймовірним, стакан звичайної чистої теплої води з лимоном щоранку може з вашим організмом створити диво, мова йде про здоров’я, зовнішньому вигляді

або формі. Спробуйте почати день з води з лимоном!

Вранці ми, як правило, починаємо день з гарячих напоїв, таких як кава або чай. Але, можливо, настав час для змін. Спробуйте з сьогоднішнього або завтрашнього дня почати свій день зі склянки теплої води з свіжовичавленим лимонним соком. Вода не повинна бути гарячою, просто теплою, але повинна бути чистою. Протягом дня ви можете цей освіжаючий напій спокійно приготувати в глечику і пити його по глотках. Ви задаєте собі питання, чому ви повинні це робити? Причин багато! Ось деякі корисні для здоров’я наслідки, які цей чудовий еліксир приносить.

Допоможе схуднути

Вода з лимоном значно сприяє швидкому зниженню ваги. бо містить пектинові речовини та клітковину. Дослідження також показали, що люди, які вважають за краще під час дієти лужні продукти, чим саме лимон і є, худнуть швидше.

Підтримує імунітет

Лимон багатий вітаміном C, улюбленим антиоксидантом через свою допоміжної ролі у здоровому функціонуванні імунної системи. Він може значно знизити ризик інфекції дихальних шляхів. Аскорбінова кислота, яку знайдемо в лимоні так само, як вітамін C, має протизапальні властивості і є ефективним засобом при астмі або інших респіраторних симптомах. Лимон також містить сапоніни, які мають антибактеріальні властивості, які допоможуть утримати грип і застуду на вузді. Не в останню чергу, аскорбінова кислота підтримує і покращує засвоєння заліза в організмі і відіграє важливу роль в імунній функції.

Підтримує кислотно-лужний баланс в організмі

Лимон, хоча на смак кислий, насправді є одним з найбільш лужних продуктів харчування для вашого тіла. Є ідеальним засобом проти підвищеної кислотності організму, на яку страждає більшість сучасних людей, і яка стоїть за багатьма захворюваннями. Він прекрасно підтримує кислотно-лужний баланс в організмі.

Покращує травлення

Завдяки вмісту в них флавонола, лимони споконвіку використовуються як травного тоніка. Лимонний сік підтримує вироблення соляної кислоти в шлунку, а отже, сприяє кращому травленню. Крім того, він стимулює вироблення жовчі, очищає і стимулює печінку. Вітамін С знижує ризик розвитку виразкової хвороби, викликаної бактеріями Хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori).

Очищає шкіру

Вітамін С разом з іншими антиоксидантами, які містить лимон, захищає клітини від пошкодження вільними радикалами. Вони відповідальні за більшу частину симптомів старіння. Споживання антиоксидантів допоможе нам з цим впоратися і мінімізувати появу і поглиблення зморшок. Крім того, лимонний сік може буквально «стерти» вікові плями і рубці. Лимон традиційно використовується як стимулятор функції печінки, допомагає позбутися від токсинів в крові і таким чином допомагає підтримувати шкіру без небажаних плям.

Сприяє загоєнню

Аскорбінова кислота, відома як вітамін C, яка у великій кількості міститься в лимоні, сприяє загоєнню ран і є важливою речовиною для підтримки здорової сполучної тканини, кісток і хрящів. Крім того, вітамін С володіє вираженим протизапальним ефектом. Таким чином, є ідеальним засобом для підтримки хорошого стану здоров’я, і??при відновленні організму від стресу і травм.

Додасть вам енергії

Лимонний сік дає вашому організму енергію. Паломники, мандрівники і дослідники під час далеких подорожей також вважали лимон даром з небес. Коли вони починали відчувати втому, то висмоктували трохи соку через дірочку в лимоні, яку вони робили нагорі в шкірці. Це дуже швидкодіючий препарат. Крім того, лимон може мати заспокійливу дію на нервову систему. Навіть його аромат надає заспокійливу дію, що дуже допомагає, коли ви розсерджені, відчуваєте тривогу.

Comments are closed!