Вода з лимоном для схуднення

Вода з лимоном для схуднення Вода з лимоном для схуднення

Читайте також:

Вода з лимоном для схуднення – дієвий напій в боротьбі із зайвою вагою. Однією з найпростіших, але при цьому не до кінця вивченої вважається нова дієта, заснована на зниженні

ваги за рахунок води з лимоном. Думки людей, що пробували сидіти на такій дієті, розійшлися. Для когось вона виявилася малоефективною, а хтось стверджує, що вода з лимоном для схуднення творить чудеса і здатна прибрати зайві кілограми із найпроблемніших місць.

Щоб зрозуміти, чи дійсно вода з лимоном для схуднення здатна ефективно вплинути на зниження ваги, потрібно розібратися в принципі її дії.

Доведено, що функціонування всього організму без достатнього споживання води просто неможливо. Процес перетравлення їжі і виділення продуктів життєдіяльності не здійснюються без надходить в організм рідини. Науково доведено, що тільки вода з лимоном для схуднення . а не будь-які напої, такі як чай, каву або ж сік, швидше за все виводить продукти життєдіяльності, за рахунок чого вони не перетворюються на зайві кілограми. Випита рідина, заповнює шлунок, тим самим продовжуючи час до наступної порції їжі. Всі вищезазначені якості і властивості містить в собі і вода з лимоном для схуднення . адже лимон володіє ще й унікальними властивостями.

Хімічний склад лимонного соку описаний нижче.

Лимонний сік і вода з лимоном для схуднення складається з:

– 7% лимонної кислоти;

– калій і мідь – основні мікроелементи соку;

– вітаміни A, В, С, і Д;

– фруктові цукру – максимум 3%;

– пектинові речовини.

Для травлення лимонна кислота – великий помічник. За рахунок збільшеного надходження лимонної кислоти шлунок швидше справляється з процесом переварювання. Також лимонна кислота допомагає розщепленню шкідливих речовин і шлаків і їх швидкому виведенню з організму.

Пектинові речовини з’єднуються з важкими металами і видаляються з організму.

Обмін речовин, загальний стан і підняття духу поліпшується за рахунок містяться в лимонному соку вітамінів, що забезпечує і вода з лимоном для схуднення.

Якщо приймати воду з лимоном, можна, в першу чергу, помітити поліпшення свого самопочуття, легкість і комфорт. Ваш організм отримує енергію і вітаміни, при цьому виводячи все непотрібне і шкідливе.

Між прийомами їжі вживайте воду з лимоном, але не менше 2-3 разів на день, тоді за день ви будете з’їдати набагато менше непотрібних вам перекусів. Така вода з лимоном для схуднення ідеально підійде для втамування спраги, яку деякі помилково приймають за відчуття голоду і починають їсти. Вживаючи такий напій замість перекусів, ви зможете значно знизити ваша вага за певний час. Бажано їсти більше фруктів і овочів.

Рекомендується вживання води з лимоном курсами. Перший день п’єте тільки один стакан води і додаєте в нього сік від половинки вичавленого лимона. Строго між прийомами їжі. На другий день потрібно вже випити дві склянки води з лимоном соком, вичавлюючи вже один цілий лимон. Продовжуєте вживання двох склянок води з лимоном для схуднення в кожному по половинці вичавленого лимонного соку протягом 7 днів. Якщо вам хочеться трохи підсолодити такий напій, дозволяється додати трохи меду. Свій перший стакан обов’язково випивайте до сніданку, натщесерце. На допомогу цій дієті рекомендується виключити зі свого раціону солодке і борошняне на сім днів дієти, і ще на два дні після її завершення. Тоді отриманий результат буде вас радувати ще довго.

Вживання води з лимоном для схуднення має здійснюватися на підставі медичних рекомендацій. Так як прийом холодної рідини може сповільнити процес травлення, вживайте воду в теплому вигляді. Велика кількість лимонної кислоти є досить сильним хімічною речовиною, тому якщо ви страждаєте такими захворюваннями, як гастрит з підвищеною кислотністю і виразкою, то вам така дієта протипоказана. Після прийому такого напою рекомендують прополоскати рот чистою водою або почистити зуби, щоб не роз’їдалась емаль.

Грамотно вживана дієта, заснована на воді з лимоном для схуднення, допоможе вашому організму очиститися від непотрібних і шкідливих речовин. Не сподівайтеся за допомогою такої дієти скинути велику кількість зайвої ваги, тільки якщо ви обмежите кількість споживаних калорій, і будете вести здоровий спосіб життя.

  • чи можна спринцуватися лимоном соком
  • вода з лимоном хімічний склад
  • чи можна похуда від лімона
  • чи можна похудати від лимонноі кислоти
  • чи можна похудати з чаєм з лимоном

Comments are closed!

_0.31MB/0.00437 sec