Внутрішня сторона стегна: вправи в домашніх умовах

Внутрішня сторона стегна: вправи в домашніх умовах Внутрішня сторона стегна: вправи в домашніх умовах Новини теми

Внутрішня сторона стегна – зона досить проблемна. І схуднути саме в потрібному місці буває нелегко. DELFI Woman пропонує комплекс вправ, які допоможуть схуднути внутрішній стороні стегна

.

1. Ноги розставити широко нарізно. З’єднати руки так, щоб кисть правої стосувалася ліктя лівої, а кисть лівої – ліктя правої. Нахилятися вперед, намагаючись торкнутися руками підлоги.

2. Встань прямо. Руки поклади за голову. Ліву ногу зігніть в коліні. Присідай на правій нозі 10-15 разів, потім на лівій.

3. Постав одну ногу, зігнуту в коліні, на стілець або табурет (висотою 30-40см), іншу – на підлогу, а руки – на пояс. Стрибком поміняй положення ніг. Повтори 20 – 30 разів.

4. Ноги нарізно, руки за головою. Глибоко присядьте на правій нозі, потім на лівій. Повтори 20 разів.

5. Ноги нарізно, ступні розверни в сторони, руки поклади на пояс. Піднімись на носки, затримайся на 2-3 секунди, потім опустісь. Повторі 15-20 разів.

6. Сядь верхи на стілець, обличчям до спинки (як на коня). Руками візьмись за спинку стільця, лікті щільно притисни до тулуба, ступнями ніг вприся в підлогу. У цій позиції сильно випрями ноги в колінах, потім опусти їх. Напружуючи м’язи, повтори 20-30 разів.

7. Візьми невеликий гумовий м’яч, затисни його між щиколотками. Рахуючи до чотирьох, сильно стисни м’яч. На рахунок “п’ять” розслаб м’язи. Повтори 10-20 разів.

8. Сидячи на підлозі, з’єднай стопи ніг, коліна розведи в сторони. Руки на колінах. Роби поперемінно опор то на праве, то на ліве коліно. Повтори 15-20 разів.

9. Руки розведи в сторони. Роблячи полуприседание на лівій нозі, виконай мах правою ногою в сторону і бавовна руками над головою. Повтори з іншої ноги. Потім роби те ж рух, відводячи ногу назад.

10. Встань на коліна. Зроби випад правою ногою, праву руку поклади на коліно (воно зігнуте під кутом більше 90 °), лівою рукою вприся в підлогу. М’язи ніг і тазостегновий суглоб розслаб. Повільно зігни ліву ногу в коліні, розтягуючи передню поверхню стегна. Далі те ж, помінявши положення ніг.

11. Сядь на підлогу, спираючись назад прямими руками. Між ступень затисни небудь предмет і постарайся, згинаючи коліна, підсунути його якомога ближче до себе. Вернись в початкове положення. Повтори 7-8 разів.

12. Встань прямо, ноги на ширині плечей, руки на поясі. Зроби полуприседание на лівій нозі, одночасно відстав праву ногу в сторону на носок. Випрямляючи ліву ногу, поступово підтягуй праву, сильно впираючись носком у підлогу. Повтори 5-6 разів кожною ногою.

13. Встань прямо, ноги на ширині плечей, руки витягни вперед. Глибоко присядь на праву ногу, ліву постав на внутрішню сторону стопи. Не встаючи, перемістившись на ліву ногу, праву випрями. Повтори 10-15 разів.

14. Встань прямо, ноги на ширині плечей. Нахилися вперед і вприся випрямленими руками об підлогу. Ковзаючим рухом розсунь ноги якомога ширше, перенісши вагу тіла на руки. Вернись в початкове положення. Стеж, щоб ноги не згиналися в колінах.

15. Стоячи на колінах, вприся прямими руками в стіну. Ногу різко відведи назад-вгору, злегка зігнувши і вивернувши її в коліні. Затримайтеся в такому положенні 3-5 секунд. Виконай по 10 разів кожною ногою.

Виконуючи ці вправи в домашніх умовах, можна схуднути в потрібному місці. Внутрішня сторона стегон – місце проблемне, тому у вправам можна додати спеціальну дієту, що прискорить схуднення і зробить результат більш помітним.

  • внутришня сторона стегна схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.01306 sec