Вівсяна дієта: Геркулес допоможе схуднути

Вівсяна дієта: Геркулес допоможе схуднути Вівсяна дієта: Геркулес допоможе схуднути

Вівсяна дієта є досить простою для схуднення і не зажадає від читачок журналу “Синьйорина” ніяких особливих кулінарних умінь.

Вівсяна крупа належить до повільним (корисним) вуглеводам і ідеальна для дієти. Вона містить

у своєму складі велику кількість волокон, благотворно діє на шлунково-кишковий тракт і повільно перетравлюється, довго зберігаючи відчуття ситості.

Основним продуктом протягом всього курсу вівсяної дієти, як можна здогадатися, стануть самі звичайні вівсяні пластівці «Геркулес» . які потрібно заварити в гарячій воді без солі чи інших добавок. При цьому, бажано не допускати заварювання каші до надмірно густої консистенції: нехай вона буде дещо рідкуватий.

Приготовлена??вами геркулесовая каша стане базовим продуктом вашого щоденного раціону під час вівсяної дієти. Ви вправі є її тоді, коли вам захочеться. У яких завгодно кількостях – але, природно, в межах розумних заходів.

Крім того, протягом дня дозволяється з’їсти два-три фрукта середніх розмірів (за винятком надміру калорійних бананів), а так само свіжі овочі, крім крахмалосодержащих (кабачки, гарбуз, морква, авокадо, сочевиця, боби, горох, кукурудза, картопля, каштани та інші). Допускається випивати і стакан знежиреного кефіру або класичного йогурту без добавок.

Не забувайте про важливість питного режиму під час дієти. У день необхідно випивати не менше 2 літрів рідини, що необхідно для збереження водного балансу в організмі і прискорення метаболізму. Це можуть бути звичайна вода, а так же чай (зелений або чорний) і кава – але обов’язково без підсолоджувачів і калорійних добавок. Не забороняється так само випивати і стакан молока з низьким вмістом жирів або молочної сироватки.

Рекомендований строк перебування на вівсяної дієті – один тиждень . В результаті неухильного дотримання режиму харчування ви легко позбавитеся від 3-5 кг зайвої ваги.

Рецепти для вівсяної дієти:

Перед початком вівсяної дієти не забудьте проконсультуватися з вашим лікарем при наявності захворювань.

© Жіночий журнал Синьйорина – signorina. ru

  • чи поправляються від геркулесу
  • страви з геркулесу
  • дієтичні рецепти з геркулесу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00928 sec