Вівсяна дієта для схуднення

Вівсяна дієта для схуднення Вівсяна дієта для схуднення

Основний раціон: вівсянка

Термін дієти: 7-14 днів

Зниження ваги: ?? 3-4 кг на тиждень

Вівсянка для схуднення – це, мабуть, кращий продукт для монодієти, а вівсяна дієта є однією

з найефективніших! Використовуючи її, ви зможете не тільки схуднути на вівсянці, але і нормалізувати обмін речовин. Дієта на вівсянці дуже м’яка, вона дбайливо очищає організм, допомагає поліпшити роботу печінки.

Вівсяна (або, як її ще називають, геркулесовая) дієта передбачає суворе обмеження прийомів їжі, яке триває 7-14 днів. Використовуючи овес для схуднення, необхідно споживати багато рідини, яку краще всього отримувати у вигляді трав’яних зборів і чаїв. Поєднуючи відвар вівса для схуднення і, наприклад, зелений чай, ви зможете не тільки скинути зайві кілограми, але і придбати відмінний колір шкіри до пляжного сезону!

Вівсяна каша для схуднення готується на воді без додавання солі і спецій. Для каші вибирається чистий овес без добавок, з мінімальною обробкою пластівців. Вживати відвар вівса для схуднення слід відразу, не охолоджуючи. Каша дуже проста у приготуванні, тому немає необхідності довго зберігати її.

Для тих, хто бажає швидко схуднути на вівсянці і тому готується до позбавлень, особливо відзначаємо, що обмежувати себе не варто – їжте кашу до ситості. Крім цього, можна дозволяти собі овочі і фрукти в проміжках між сніданком, обідом і вечерею. Це не сповільнить процес схуднення, але захистить вас від надмірної втрати вітамінів.

Сам по собі відвар вівса для схуднення є відмінним джерелом хрому, заліза, калію, магнію та інших незамінних мінералів. У вівсянці містяться вітаміни А, Е, В1, В2, В6 і К. Вітаміну C в ній немає, тому ми і радимо вам не відмовляти собі у фруктах.

На завершення залишається лише нагадати, що з такою дієтою не тільки можна схуднути, на вівсянці ви зумієте ще й поправити своє здоров’я, а також нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту. Спробувавши одного разу овес для схуднення, ви відразу відчуєте позитивний результат, який торкнеться не тільки фігури, але і загального самопочуття.

Не дарма ж багато хто з тих, хто пробував схуднути на вівсянці, після завершення курсу дієти регулярно влаштовують подібні розвантажувальні дні!

  • вівсяна дієта хто пробував
  • вівсянка для поправлення
  • найефективніша вівсяна дієта

Comments are closed!

_0.31MB/0.00538 sec