ВІВА Мальт плюс енергетичний низькокалорійний напій. Ціна 350 грн, купити в Дніпропетровську

ВІВА Мальт плюс енергетичний низькокалорійний напій. Ціна 350 грн, купити в Дніпропетровську ВІВА Мальт плюс енергетичний низькокалорійний напій

Детальний опис

ВІВАМАЛЬТ – це новий якісний зміцнюючий солодовосодержащій напій з неповторним смаком. Вже давно відомі унікальні властивості пшениці, матері всього

живого і самого древнього рослини на землі! НАПІЙ ВІВАМАЛЬТ складається з вишуканих інгредієнтів пшениці та ячменю, високоякісного молока, цінних мінеральних речовин, 12 життєво важливих вітамінів, ексклюзивного компонента Viogerm.

Більш докладно про Viogerm – це торгова марка продукту (масла), отриманого за найкращою запатентованої технології холодного пресування зародків пшениці.

Цим високоякісним маслом зародків пшениці – як показали медичні дослідження – можна компенсувати небезпечний дефіцит фолієвої кислоти у вагітних жінок. Брак фолієвої кислоти може привести до дефекту “розщеплений хребет” у новонароджених (лат. Spina bifida – спина біфідо).

ВІВАМАЛЬТ прекрасно усуває дефіцит фолієвої кислоти напій для дітей і дорослих. Особливу насолоду в будь-який час дня і необхідність для майбутніх матерів!

Корисні властивості ВІВАМАЛЬТ:

напій є цінним дієтичним продуктом, буде корисний людям будь-якого віку, здатний зарядити енергією на весь день, компенсує мінеральну і вітамінну недостатність, підвищує імунітет і опірність організму, прекрасний засіб профілактики гіповітамінозу.

ВІВАМАЛЬТ показання до застосування:

дітям в період активного росту,

дорослим, надає енергію і силу організму,

співробітникам офісів при малорухливому способі життя,

людям похилого віку,

людям з ослабленим імунітетом, і перенесли захворювання, що вимагають тривалого одужання,

людям які ведуть активний спосіб життя, спортсменам,

метео-залежним і людям з синдром зниженою адаптації, страждаючим синдромом хронічної втоми, що піддаються важких фізичних і розумових навантажень.

  • вівамальт
  • енергетичний низькокалорійний
  • віва мальт

Comments are closed!

_0.31MB/0.01451 sec