Витончені руки без особливих зусиль! | DietaClub. ru

Витончені руки без особливих зусиль! | DietaClub. ru Витончені руки без особливих зусиль!

Чоловічий трицепс, що розриває рукав сорочки, заворожує і захоплює. А ось, жіноча рука неодмінно повинна бути тонкою і витонченою. Правда, іноді домогтися бажаного результату не так легко, як здається.

Як схуднути в руках . але при цьому не накачати м’язи? Жіночий сайт DietaClub знає про те, які способи боротьби з цією проблемою допоможуть вам здобути перемогу в боротьбі із зайвою вагою!

Чому руки не худнуть?

Основна помилка всіх дам, які, розраховуючи на швидке схуднення рук . відразу ж беруться за гантелі або сідають на жорстку дієту, полягає в тому, що в прагненні домогтися бажаного результату вони не хочуть витрачати час на дослідження самої проблеми. Іноді жінці можуть допомогти тільки спеціальні вправи для схуднення рук . а інший раз необхідно сходити до ендокринолога, щоб дізнатися, чи є якісь порушення у вашому організмі, через що він накопичує жир в проблемних місцях. До того ж, не забувайте, що існує таке поняття, як генетична схильність. Хтось гладшає в області стегон, для когось все життя – це боротьба із зайвими відкладеннями на талії, а комусь безліч неприємностей доставляють саме руки.

Але в кожному разі, виконання нескладних вправ для схуднення рук принесе вам тільки користь. Постарайтеся виділити приблизно 10-15 хвилин на день і займатися нескладної зарядкою 3-4 рази на тиждень. Виконуйте кожну вправу по 12 разів в 2-3 підходу – саме така навантаження допоможе вам схуднути в руках, але не накачати біцепси. Отже, пропонуємо вашій увазі вправи для схуднення рук різного ступеня складності. Для виконання більшості з них вам доведеться обзавестися невеликими гантелями.

Вправи для схуднення рук з використанням гантелей

Вправа 1

Початкове положення: сядьте на правий бік, зігніть в коліні опорну ногу, а іншу ногу витягніть вперед. Тепер рукою, яка опинилася внизу, обійміть себе, а другою рукою упріться в підлогу. Починаємо виконувати вправу. Згинаємо опорну руку, горизонтально опускаємо корпус, намагаючись максимально наблизитися до підлоги, але не доторкнутися до нього. Потім повертаємося у вихідне положення.

Вправа № 2

За допомогою цього вправи для схуднення рук можна в найкоротші терміни покращити форму біцепсів і трицепсів. Візьміть у руки гантелі і сядьте на стілець. Руки при цьому повинні бути опущені уздовж тіла і розслаблені. Зігніть лікоть і однією рукою притисніть гантель до плеча. Після цього поверніться у вихідне положення. Дана вправа необхідно повторити 6-20 разів з кожною рукою. Можна також піднімати обидві руки одночасно. З часом ви можете ускладнити виконання рухів, тримаючи гантель долонею вниз.

Також таке вправа для схуднення рук можна виконувати і без гантелей. Для цього потрібно відштовхнутися від будь-якого нерухомого предмета. Наприклад, можна сісти за стіл і натиснути руками на її край. Залишайтеся в такому положенні протягом 6 секунд, а потім повторіть вправу 5-10 разів. До речі, схуднення рук може здійснюватися в офісі – даний рух для цього підійде як не можна краще.

Вправа № 3

Як схуднути в руках і трохи зміцнити трицепси? Для цього встаньте зліва від стільця, праву ногу поставте трохи попереду, а ліву – ззаду. Візьміть гантель в ліву руку і зігніть її під кутом 90 градусів. Нахиліться і опустіть на стілець праву руку. Слідкуйте, щоб корпус розташовувався паралельно підлозі, і тримайте спину прямо. Плавно випрямити руку з гантеллю до тих пір, поки ваша кисть не опиниться на рівні стегон уздовж корпусу. Повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть вправа для схуднення рук ще 5-10 разів, після чого виконайте аналогічні маніпуляції з лівою рукою.

Вправа № 4

Встаньте прямо і підніміть руки з гантелями вгору. Потім максимально заведіть їх за голову і зігніть в ліктях. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу 5-12 разів.

Вправа № 5

Для виконання цього вправа для схуднення рук необхідно лягти на підлогу і розвести руки в сторони, злегка зігнувши їх в ліктях. Тепер на рахунок «раз» стуляємо руки з гантелями перед грудьми, а на рахунок «два» повертаємося у вихідне положення. Повторюємо 10-20 разів.

Вправи для схуднення рук без використання гантелей

Якщо у вас немає гантелей, то наступні вправи для схуднення рук вам, безумовно, стануть в нагоді:

Вправа «Літак»

Встаньте прямо, поклавши руки на пояс. Тепер починаємо виконувати повороти корпусу, і при цьому широко розводимо руки в сторони. Повторюємо вправу 8-10 разів.

Вправа «Вертушка»

Початкове положення аналогічно попередній вправі. Тепер починайте обертати спочатку кистями рук, а потім всіма руками вперед і назад. Повторіть рух 10-15 разів.

Вправа «Протистояння»

Встаньте прямо. Руки покладіть долонями вниз один до одного і стуліть їх перед грудьми. Починайте злегка здавлювати долоні. Затримайтеся в такому положенні на 15-20 секунд і розслабтеся. Повторіть вправу 5-10 разів.

Тепер ви знаєте, як схуднути в руках . і що для цього необхідно зробити. Журнал про схуднення DietaClub сподівається, що дані вправи для схуднення рук вам обов’язково знадобляться і дозволять добитися бажаних результатів. Все вийде!

Тетяна Белашова

Comments are closed!

_0.31MB/0.00410 sec