Вітаміни для зміцнення судин ніг і головного мозку

Вітаміни для зміцнення судин ніг і головного мозку Вітаміни та мінерали для зміцнення судин

Вітаміни для судин відіграють важливу роль у функціонуванні кровоносної системи. Жодна система органів не зможе повноцінно працювати при їх нестачі. Більшість з’єднань не синтезується в організмі, а потрапляють з продуктами харчування. Коли

організм слабшає, у людини можуть проявлятися різні патології.

Шкідливі звички, надмірна вага, надмірна втомлюваність ніг, спадкова схильність, малорухливий спосіб життя в поєднанні з недостатньою кількістю корисних сполук призводять до захворювань судин головного мозку та нижніх кінцівок.

При цьому можна помітити, що у пацієнта видно дрібні капіляри у верхній частині ніг. Своєчасне лікування у лікаря – флеболога допоможе уникнути ускладнень і досягти зміцнення стінок вен і капілярів.

Що необхідно для нормальної роботи серцево – судинної системи

Достатня отримання вітамінів сприяє зміцненню судин і перешкоджає утворенню тромбів.

Вітамін Р (рутин), головним чином у поєднанні з аскорбіновою кислотою, відновлює пошкоджені судини, роблячи їх більш еластичними. Сполуки сприяють зменшенню проникності і запобігають ламкість капілярів.

Вітаміни Р і С можна отримати з продуктами харчування, такими як плоди шипшини, цитрусові, зелені чай, смородина. У разі, коли у людини легко виникають синці можна говорити про нестачу аскорбінової кислоти. Часті простудні захворювання, тривале загоєння ран, схильність депресії сигналізує про те, що необхідно збагатити раціон продуктами з високим вмістом вітаміну С. Він усуває захворювання вен і нормалізує кровообіг.

Для діяльності головного мозку необхідна достатня кількість вітамінів групи В. Вони активізують мислення, пам’ять, здатність сприймати нову інформацію. Речовини здійснюють регуляцію центральної нервової системи і є незамінними антиоксидантами.

Прийом вітамінного комплексу навіть протягом декількох днів дозволяє відчути поліпшення роботи головного мозку, захищаючи його від перевантаження. Зниження згортання крові і збагачення киснем клітин головного мозку забезпечує профілактику інсульту.

Здійснення хімічних реакцій в організмі неможливо без пантотенової кислоти (вітамін В5). З’єднання бере участь у кровотворенні. Недостатня кількість речовини призводить до хворобливості в нижній частині ніг, спазму в м’язах. Отримати його можна з такими продуктами як висівки, печінка. яєчний жовток і м’ясо курки. При високотемпературному впливі компонент здатний втрачати корисні властивості. Вітаміни групи В важливі для регулювання роботи головного мозку і пам’яті.

Вітамін А бере участь в рості і розвитку кісток. Заповнити нестачу з’єднання можна при вживанні моркви, капусти, гарбуза, молока, печінки. Важливо не допустити передозування, тому лікар дає рекомендації індивідуально кожному пацієнту.

Вітамін Е посилює захист клітинних мембран. При його дефіциті можливі нервові і м’язові розлади, труднощі в ходьбі, зменшення чутливості ніг. Його джерела – рослинні масло і горіхоплідні.

Мікроелементи для кровоносної системи

Для нормального функціонування органів і зміцнення стінок судин необхідні мікроелементи і жирні кислоти. Людина повинна отримувати з їжею такі мінеральні сполуки, як мідь, цинк, кальцій, магній та інші. Крім цього, раціональне харчування полягає в достатньому надходженні в організм жирних кислот.

Мідь бере участь в утворенні головного білка крові – гемоглобіну. Недолік іонів металу здатний викликати порушення кровотворення, синтезу фосфоліпідів, метаболізм жирів.

Цинк бере участь в утворенні ферментів, білків, сприяє синтезу деяких гормонів. Він корисний для зміцнення судин ніг і головного мозку. Мінерал контролює артеріальний тиск і знижуючи рівень холестерину в крові.

Кальцій є складовим елементом кісток і зубів. Він надає заспокійливу дію на нервову систему і нормалізує сон. Кальцій в сукупності з магнієм забезпечують рівновагу в організмі і приводять у норму роботу нервової системи. Магній відповідає за цикл серцевих скорочень, пригнічує пресорні рефлекси, регулює кров’яний тиск. Мікроелемент знижує чутливість судин голови і ніг.

Від жирних кислот Омега-3 залежить передача сигналів від однієї нервової клітини іншої. З’єднання сприятливо впливає на стан головного мозку, завдяки чому поліпшується пам’ять, підвищується працездатність.

Фармацевтичні засоби, які зміцнюють кровоносну систему

Людині не завжди вдається заповнити недолік корисних речовин без аптечних препаратів. Сучасні фармакологічні фірми випускають досить препаратів, прийом яких допомагає зміцнити організм і прискорити одужання.

Вітамінні комплекси для судин необхідні, коли у людини діагностуються такі хвороби, як варикозне розширення вен, геморой. Запаморочення, набряки ніг, і відчуття холоду також говорять про порушення роботи кровоносної системи. Вітаміни та мікроелементи зміцнюють судини і знижують ризик накопичення на їх внутрішніх стінках фосфоліпідів кальцію і холестерину.

Аскорутин. Вітамін Р і С – діючі речовини препарату, які беруть участь у зміцненні стінок артерій, вен і капілярів. В організмі прискорюються окислювально-відновні реакції, активується обмін вуглеводів, нормалізується синтез стероїдних гормонів.

Троксерутин. Медикамент зменшує ламкість судин, надаючи протизапальну та знеболювальну дію. Крім цілющих впливів, препарат характеризується Р-вітамінною активністю. Гель призначається при захворюваннях вен, які виникають внаслідок підвищеного навантаження на ноги.

Ескузан. Препарат містить екстракт насіння кінського каштана і вітамін В1. при недоліку якого можлива м’язова слабкість, зниження чутливості ніг, набряки. Зміцнюючи стінки вен, препарат приводить в норму їх тонус.

Софора + вітаміни для судин. Продукт включає в себе сполуки, необхідні для зміцнення судин (С, Е, вітаміни групи В, РР, магній, цинк, марганець, селен. мідь, хром). Крім цього, до складу входять рослинні елементи софора японська, гінкго білоба, часник. Компоненти запобігають розвитку тромбозів і приводять у норму стан головного мозку.

Продукт налагоджує кровообіг судин голови. Софора вітаміни для кровоносних судин необхідні людям з великим ризиком виникнення інсульту, інфаркту та інших хвороб.

Нейромультівіт. Препарат містить 3 вітаміну групи В: тіаміну гідрохлорид, піридоксину гідрохлорид, ціанокобаламін. Вони необхідні для зміцнення вен і дрібних капілярів, а також для нормальної роботи нервової системи.

Своєчасне діагностування захворювань кровоносної системи необхідно для успішного лікування. Виступаніє вен на нижніх кінцівках, болючість голови, підвищений або знижений тиск, нездужання – все це свідчить про хвороби артерій, вен і капілярів.

За наявності симптомів показана дієта з мінімальним вмістом холестерину, очищення судин головного мозку і ніг. Прийом спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів приведуть в норму функціонування організму і кровоносної системи.

  • Як зміцнити судини
  • як укріпити судини
  • укріплення судин
  • ламкість судин
  • вітаміни для судин
  • продукти для укріплення судин
  • як укріпити стінки сосудів
  • як зміцнити вени
  • як укріпити сосуди
  • вітаміни для нервової системи

Comments are closed!

_0.32MB/0.00582 sec