Висівки для схуднення

Висівки для схуднення Висівки для схуднення

Бути стрункою – це не просто бути красивою. Мабуть, це один з критеріїв здоров’я. Тому і худнути необхідно так, щоб, прийшовши до мети, вам не довелося починати другий болісний шлях – лікування. Худнути корисно можливо! Існує безліч для цього способів. І ось один з них: вживати

в їжу висівки.

Висівки завжди вважалися продуктом сільськогосподарським, а не гастрономічним. Причому продуктом відхідним. А вже сьогодні висівки облюбували лікарі й дієтологи, і таким чином, вони потрапили на прилавки супермаркетів, а звідти – на наші кухні. І адже не даремно!

Якихось особливих смакових якостей висівки не мають. Зате їх вплив на людський організм і, як наслідок, самопочуття і зовнішній вигляд – подібно помахом чарівної палички. Хоча на самій-то справі все гранично просто і логічно.

Висівки складаються з оболонок зерна і невідсортованої борошна. Це клітковина в концентрованому вигляді, харчові волокна. Потрапляючи в кишечник, вони починають діяти як адсорбент. Волокна клітковини не всмоктуються і не перетравлюються, зате збирають в кишечнику все сміття (у вигляді токсинів, шлаків, холестерину і навіть важких металів!) І акуратно вимітають його назовні. У результаті такої нехитрої технології цей продукт чудово справляється відразу з декількома завданнями: нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знижує рівень холестерину в крові, налагоджує роботу травних органів, пригнічує апетит і призводить до зниження ваги. Через цих властивостей висівки знаходять все більше прихильників серед людей, що ведуть боротьбу із зайвими кілограмами і бажаючих схуднути.

Крім прекрасного ефекту в схудненні і позитивного впливу на всі причетні до перетравлювання їжі органи і системи, висівки мають і інші лікувальні властивості. Регулярне вживання в їжу висівок природним шляхом підвищує опірність організму до хвороб, знижує рівень цукру в крові при діабеті, знижує артеріальний тиск. Також висівки корисні при застоях жовчі, при порушеннях функції печінки і при запорах.

Крім того, що вони чистять наш організм, що вже саме по собі необхідно і приємно, харчові волокна створюють відчуття швидкого насичення. Вони притягують до себе рідину, набухають і заповнюють собою шлунок, притупляючи таким способом відчуття голоду. Висівки сприяють посиленню перистальтики кишечника, в результаті чого зменшується всмоктування поживних речовин, тобто з’їдені калорії засвоюються в меншому ступені. Також клітковина створює сприятливе середовище для розмноження корисної кишкової мікрофлори. Так що, вживаючи висівки для схуднення, можна заодно позбутися від дисбактеріозу.

Цікаво, що навіть такий продукт містить ряд корисних і необхідних для людини речовин. Серед них вітаміни групи В, каротин, вітамін Е, калій, магній, хром, цинк, мідь, селен та інші.

Залежно від виду зерна на борошно і крупу висівки пшеничні, житні, вівсяні, рисові, гречані, Просяне.

Найбільш затребуваними й корисними для схуднення вважаються вівсяні висівки. На їх споживанні побудовано безліч ефективних дієт, в тому числі сама популярна сьогодні дієта Дюка. Чим же вони такі хороші?

Вівсяні висівки для схуднення при правильному їх вживанні, тобто спільно з великою кількістю рідини, здатні заповнювати собою обсяг шлунка, викликаючи при цьому відчуття ситості, але не забезпечуючи організм калоріями. Вівсяні висівки збільшуються в 20-40 разів більше того обсягу рідини, якою вони запарюються. І крім запобігання почуття голоду виконують ще цілий ряд корисних функцій.

Головна з них – нормалізація порушеного обміну речовин і очищення організму від зашлакованості.

Вівсяні висівки для схуднення унікальні за своїм складом і дією, тому замінити їх будь-якими іншими не можна. Найбільш цінні вони для людей, що страждають гіпертонією (оскільки сприяють незначного розширення судин) і схильних до серцево-судинних захворювань (вони запобігають відкладенню холестерину на стінках судин і утворення склеротичних бляшок). Крім того, вівсяні висівки сприяють нормальній роботі печінки, жовчного міхура та підшлункової залози, виробленню в організмі вітамінів групи В, зниження глікемічного індексу (що особливо актуально для діабетиків) і покращують розумову діяльність.

  • висівки для схуднення
  • Худнути з висівками

Comments are closed!

_0.31MB/0.00562 sec