Випадок безнадійного хардгейнера » Бодібілдинг. Фітнес. Як накачати м’язи. Спортивне харчування. Бодібілдінг в картинках і відео

Випадок безнадійного хардгейнера » Бодібілдинг. Фітнес. Як накачати м’язи. Спортивне харчування. Бодібілдінг в картинках і відео сайт про бодібілдинг! Програми тренувань, вправи, тренінг, статті про правильне харчування, дієти, боротьба з травмами, фото атлетів, відеоматеріали, книги, цікаві статті, форум з бодібілдингу.

Поради

новачкам: вибір перчать.

Як відомо, кожен вид тренування в спортивному залі вимагає відповідної екіпіровки.

Спортивне харчування: навіщо воно?

Перш за все, слід звернути увагу цікавляться цією темою на те, що під спортивні.

Історії створення різних ком.

Випадок безнадійного хардгейнера

Я знайшов сайт в інтернеті, автор якого є не тільки бодибилдером, але і тренером з бодібілдингу. Цей тренер-сай-товладелец повідав про безнадійному хардгейнер, з яким система ретельно підібраних вправ і посилене харчування сотворили буквально диво.

Про те, що означає термін «хардгейнер» (hardgainer), ми ще поговоримо докладно. Для початку зазначу тільки, що хардгейнер – людина певного генетичного типу (ектоморф по Шелдон астенік по Кречмеру), позбавлений здатності швидко набирати м’язову масу.

Так от, тренер бодібілдерів розповідає:

«Справді, так багато пишуть про« хардгейнер », яким шлях в змагальний бодібілдинг замовлений, але писати іноді легше, ніж розвіяти цей міф і допомогти хлопцеві побудувати вражаючу м’язову масу.

Я завжди вважав себе хардгейнером, але для більшої красномовності (грамотніше було б сказати «переконливості» або «чистоти» – Авт.) експерименту з перетворення мухи в слона, шукав когось по-справжньому виснаженого.

Нарешті моя мрія збулася, і переді мною постав абсолютно незвичайний чоловік: хлопець з п’ятьма копійками в кишені (для захисту від вітру). Як зараз пам’ятаю своє відчуття шоку і загального потрясіння, коли я попросив хлопця зняти футболку для оцінки його поточного стану: він був не просто худорлявий, він був худим і слабким до жаху ».

(Як бачимо, з такою оцінкою можна погодитися. Людей з подібною конституцією відбирають для зйомок фільмів, де поряд з іншими персонажами присутні в’язні концтаборів – Авт.).

Далі тренер викладає принципи своєї методики:

«Ми твердо вирішили працювати« на масу », і добитися більшого прогресу. У тренуванні своїх підопічних я завжди робив наголос на розвиток швидких м’язових волокон (ми розглянемо це поняття пізніше – Авт.), Силовий тренінг. Це завжди приносило плоди, тому я не збирався робити жодних винятків, навіть знаючи той факт, що травматизм в роботі з ектоморфов набагато більш високий, тому що розраховував, що знання тонкощів силового тренінгу допоможе нам уникнути цих проблем.

Для початку я ретельно заміряв антропометричні дані хлопця, а також його вага і зріст, і силові показники в деяких вправах, потім вся ця інформація була внесена в його щоденник тренувань. Виглядала ця запис ось таким невтішним чином:

25 серпня 2006 року.

Грудна клітка (виміри окружності на видиху і вдиху): 88 – 95 см

Обсяг стегна: 46 см

Обсяг біцепса: 28 см

Власна вага в одязі: 56 кг

Жим лежачи – 30 кг на 8 повторень

Присідання зі штангою – 35 кг на 6 повторень

Згинання рук зі штангою стоячи – 17 кг на 8 повторень ».

Дані справді пригнічують. Як же тренер збирався зробити бодібілдера з нещасного ектоморфа?

«Я прописав хлопцеві дієту, взявши з нього клятву, що він буде харчуватися величезними порціями, в неймовірних кількостях поїдаючи м’ясо, картоплю і не забуваючи про десерт.

Доповненням до цього достатку калорій і макроелементів став Гейнер для набору м’язової маси РМХ Mega Power Mass 5000. У день тренування він пив його відразу після заняття і відразу після пробудження зранку. У дні, вільні від тренувань, він теж використовував гейнер два рази на день в рамках звичайного прийому їжі. У підсумку, щоденне меню хлопця виглядало таким чином: 1-й прийом їжі – 9.00 – Mega Power Mass 5000 2-й прийом їжі – 12.00: гречка і теляча відбивна 3-й прийом їжі – 15.00: макарони, курячі котлети + десерт (тістечко або тортик)

4-й прийом їжі – 18.00: сир з фруктами і йогурт 19.00-20.00: тренування

5-й прийом їжі – 20.15 – Mega Power Mass 5000 6-й прийом їжі – 23.00: битки зі свинини, картопля + десерт (тістечко або тортик) ».

Відбивна, котлети і битки зі свинини в один день та плюс ще два рази тістечко – як же у хлопця функціонували печінка і підшлункова залоза? Тобто, мається на увазі їх робота до експерименту і після.

Те, що денний раціон розбитий на шість прийомів – так це звичайна практика в харчуванні бодібілдерів. Але от битки зі свинини з картоплею і з тортиком в навантаження пізно увечері (десь за годину до відходу до сну) – дивує. Чому не сир з фруктами і йогурт?

Далі тренер повідомляє, що програма тренувань для хлопця була сформована не менше радикальним чином, хоча, загалом-то, нічого радикального в ній немає: жим штанги лежачи, жим гантелей на похилій лаві, тяги в нахилі і т. п.

Слід зазначити правильний підхід до розвитку окремих м’язових груп піддослідного кролика:

«У перші два місяці тренувань хлопцеві не дозволялося виконувати присідання і тягу штанги до пояса, і в цей період він замінював ці вправи жимом ногами сидячи і горизонтальної тягою в тренажері з вільним вагою, де навантаження на м’язовий корсет спини була незначною. Однак ми наполегливо виконували вправи з закачування м’язів попереку, і незабаром він вже міг почати освоєння техніки присідань і тяги без ризику отримати травму ».

Але в той же час навантаження для крихкого юнака виглядала дещо дивно:

«Варто було тільки спробувати збільшити кількість вправ або тренуватися частіше, він відразу починав втрачати масу і обсяги м’язів, хворів на захворювання, що свідчило про перетренировке. Саме з цих причин програма 25для мого підопічного включала мале число підходів і вправ, при неухильному зростанні робочих ваг. Маса «пішла» відразу. Але чим більше ставали ваги і набрані кілограми, тим важче ставало прогресувати далі ».

При такому-то посиленому раціоні, при слабких зв’язках і м’язах – і неухильне зростання робочих ваг? Усі, хто мав справу з «залізом» – отже, з м’язовими травмами і захворюваннями – знають термін «закачувати». Це означає, що хвору м’яз треба як слід розігріти спочатку, а потім навантажувати її мінімальною вагою з максимальною кількістю повторень. Так от, кволі м’язи лише трохи відрізняються від травмованих (розтягнутих або надірваних) м’язів атлета. Тим більше, що автор публікації далі визнає:

«Крихкий і тонкий скелет і ранимий зв’язковий апарат хард-гейнера незабаром теж стали перешкоджати зростанню інтенсивного тренінгу. Деякі заходи для боротьби з цією проблемою ми зробили з самого початку атлетичного сходження мого клієнта. Майже жодного вправи він не виконував з максимальною амплітудою. Наприклад, в присідання він ніколи не опускався нижче паралелі стегон з підлогою, а згодом я рекомендував йому скоротити амплітуду ще на 5 сантиметрів.

Віджимання на брусах з додатковою вагою почали супроводжуватися травматичними хворобливими відчуттями у верхній частині грудних м’язів верб області ключиць, після чого я їх виключила з програми тренінгу.

Коли жими лежачи перевалили за ПЗ кілограмів, знову з’явився аналогічний дискомфорт в ключицях, поетом подальше підвищення робочих ваг стало безболісним тільки при скороченні амплітуди на 8 сантиметрів за допомогою дерев’яного бруска відповідної товщини, який накладався на груди при виконанні жиму ».

Ну да ладно, важливий, зрештою, результат. А він вийшов вражаючим:

«20 червня 2007 ми підвели всі підсумки, і результат перевершив наші найсміливіші очікування.

Амплітуда грудної клітки: 102 – 107 см Об’єм стегна: 52,5 см Об’єм біцепса: 37 см Власна вага в одязі: 71 кг

Жим лежачи 110 кг на 4 повторення (130 кг з бруском товщиною 8 сантиметрів на грудях)

Присідання зі штангою стоячи 150 кг на 6 повторень Згинання рук зі штангою стоячи 47 кг на 8 повторень »

На фото плечовий пояс вражає. Але от у присідання зі штангою 150 кг 6 разів при обсязі стегна 52,5 см не дуже-то віриться.

Отже, підіб’ємо підсумки. За десять місяців – приріст м’язової маси склав аж 15 кілограм. Майже пуд. Здається мені, що справа тут нечисто – в сенсі, що експеримент не зовсім чистим був.

Так, що він їв, цей чудо богатир, крім свинячих відбивних і тістечок? Ага, гейнер (тобто, збільшувач, збирач).

«Mega Power Mass 5000 – це вуглеводно-протеїнова суміш. Завдяки комбінації трьох джерел протеїну, організм спортсмена отримує всі незамінні амінокислоти, які необхідні для швидкого набору м’язової маси. Комбінація швидких і повільних вуглеводів є чудовим джерелом енергії для інтенсивного тренінгу. Селен і таурин виконують захисну функцію клітки, таурин стабілізує вміст рідини в клітці.

На смак – ваніль, шоколад, полуниця, банан. Дозування – 100 g (5 столових ложок з верхом) розмішати в 500 ml молока.

Частота вживання – до 3-х порцій на день ».

Ну, загалом смачно. І, напевно, корисно – якщо судити по складу: 1) Глютаминовая кислота; 2) Аспарагінова кислота; 3) Лей-цин; 4) Лізин; 5) Пролин; 6) Валін; 7) Ізолейцин; 8) Серії; 9) Тре-Онін; 10) Фенілаланін; 11) Тирозин; 12) Аланії; 13) Аргінін; 14) Метіонін; 15) Цистеин; 16) Гистидин; 17) Триптофан; 18) Гліцин.

Це амінокислотний склад продукту. А крім амінокислот, в ньому міститься ще купа вітамінів і мікроелементів.

А скільки це коштує?

Ось замітка з одного ЖЖ (журналу життя, модного нині щоденника): «7-8 євро звичайна їжа, але тепер повноцінна. 2,10 євро на 2 протеїнових дринка, Mega Power Mass 5000. »

Упаковка 1,5 кг коштує близько 1000 російських рублів (близько 32 доларів США на момент завершення тексту цієї книги). Загалом, набір маси м’язів коштує грошей.

Для ектоморфа цей самий Mega Power Mass 5000 – річ корисна, а от ендоморф від нього дуже швидко ожіреет. Але це так, до відома. І все одно вищенаведене збільшення у вазі і силі інакше як дивом не назвеш, якщо. Якщо тільки не підставити в нашому рівнянні значення для одного невідомого.

А значення це – стероїди. Тоді рівняння моментально знаходить стрункість і завершеність. Тим більше, що учасники інтернет-форумів, що обговорювали цей феномен, майже одноголосно прийшли до такого ж висновку, що і автор.

Ау, білдери-ектоморфи, хто-небудь з вас 15 кг м’язів за 10 місяців тренування без анаболічних стероїдів набирав?

  • бодібілдінг як ломають м*язи
  • фітнес що означає навантаження авт
  • як накачати мязи порада америки
  • як накачати ноги високому хлопцю

Comments are closed!

_0.33MB/0.00426 sec