Вино для схуднення

Вино для схуднення Вино для схуднення

Благородні напої не тільки можуть скрасити сумовитий вечір після важкого дня, а й надають можливість підтримувати фігуру в належному стані. Багато дієтологів стверджують, що корисно вживати червоне вино

для схуднення. Але не варто зловживати алкогольними напоями, це не призведе ні до чого хорошого. Крім того, винна дієта показана тільки абсолютно здоровим людям.

Корисні властивості червоного вина

Багато вчених стверджують, що регулярне вживання червоного вина в розумних дозах благотворно впливає на здоров’я. Рожеве вино має трохи меншими позитивними якостями, а біле практично не впливає на здоров’я.

Червоне вино діє на серцево-судинну систему. Сучасні дослідження доводять, що люди, регулярно випивають бокал цього напою, скорочують можливість інфаркту міокарда, серцевої недостатності та пов’язаних з нею захворювань. Насамперед це зумовлено вмістом у вині таких речовин, як керцетін, флавоноїди і ресвератрол. Залежно від технології виробництва і сорти винограду їх концентрація в червоному вині може бути різна. М’якоть ягід містить яблучну кислоту, винну кислоту, лимонну кислоту, азотисті сполуки і пектин. Але важливо, щоб у вино потрапляла і шкірка з кісточками, які насичені поліфенолами, дубильними і мінеральними речовинами.

Крім заспокійливого і розслабляючого дії червоне вино ще й сприяє схудненню, знижує швидкість старіння і збільшує тривалість життя. Це завдяки вмісту у вині ресвератрола – активної речовини, яка знижує рівень холестерину, має протизапальну дію, виступає як антиоксидант і Антимутагени. Також ця речовина уповільнює розвиток раку і пригнічує новоутворення, розвиток і прогресування ракових клітин. Це з’єднання знаходиться у вині в невеликих дозах, тому може вплинути на організм лише при регулярному вживанні.

Крім цього, спирт у поєднанні з ресвератролом і містяться у вині кислотами небезпечний для багатьох збудників, наприклад, сальмонели, при цьому нормальне функціонування кишкової флори не порушується.

Пам’ятайте, що вино саме по собі розпалює, а не притуплює апетит, тому дуже важлива помірність і особисті відчуття кожного під час дієти. Чоловікам рекомендують пити не більше двох келихів в день, а представницям прекрасної статі не більше одного келиха. Важливо знати, що червоне вино містить етанол, а він ставиться до отрут і наркотичних речовин. Тому непомірне його споживання може призвести до отруєння і залежності, яка може перейти до важкого алкоголізму.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01008 sec