Вікторія Лопирьова схудла тому, що багато їла

Вікторія Лопирьова схудла тому, що багато їла Вікторія Лопирьова схудла тому, що багато їла

Вікторія Лопирьова рік тому (на фото ліворуч) і зараз (праворуч)

Вікторія Лопирьова почала набирати вагу після перемоги в конкурсі «Міс Росія» у 2003 році. Повноту Вікторія намагалася приховати за допомогою одягу,

але це не завжди допомагало, що безумовно її засмучувало. Нещодавно, буквально на очах телеведуча почала худнути. Багато хто тоді списали це на переживання на будь-якому любовному фронті. Але, як з’ясувалося, це неправда. У своєму блозі Віка розповіла, що як і багато жінок, яких не влаштовує свою вагу, вона цілеспрямовано худла. Лопирьова зізналася, що багато часу витратила на пошуки підходящої саме їй дієти і нарешті знайшла її.

Новини Woman. ru

Реєструйтеся на нашому сайті (якщо ви ще цього не зробили) і залиште свій коментар під статтею. На цьому тижні ви можете виграти набір для догляду та стайлінгу волосся від Sebastian Professional.

Поштова розсилка Woman. ru

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані ним за допомогою сервісу Woman. ru.

Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.

Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.

Усі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми та дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі “Секс” не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18 +)

Comments are closed!

_0.31MB/0.00445 sec