Виключає дієти для собак як цінний інструмент в лікуванні алергії

виключає дієти для собак як цінний інструмент в лікуванні алергії виключає дієти при харчової алергії у собак

Годування

Якісна виключає дієта для собак вводиться для зниження надчутливості до їжі. Складається ця дієта з трьох стадій: виключення, порівняння і провокації.

На першій

стадії (виняток), харчування собаки побудовано на одному джерелі білків і одному джерелі вуглеводів. Обидва ці інгредієнта повинні бути абсолютно новими для собаки, тобто, входити до складу їжі, яку вона ніколи не пробувала (тридцять років тому ягнятина і рис входили до складу виключає дієти, оскільки ці продукти практично не були присутні в більшості зоомагазинів. Унаслідок новизни продуктів, алергія на них розвивалася тільки у деяких собак, чому поєднання ягнятини і рису назвали «гіпоалергенним». Багато виробників собачого корму кинулися адаптувати концепцію харчування, засновану на рисі і ягнятини, для ринку. Ранні результати були непоганими, поки ця формула була новою. Зараз ці продукти стали звичними складовими собачого харчування, так що вони не будуть абсолютно новими для надчутливих вихованців).

Сьогодні власники собак можуть спробувати нові білки, такі як м’ясо кенгуру, качки, диких тварин і кролика, які готові до вживання, виставляючись на прилавки в замороженому або консервованому вигляді. Нові злаки, такі як кінва (лобода кіно), ячмінь або амарант, можна знайти в магазинах здорової їжі або супермаркетах для гурманів.

На цій стадії собаці не можна дозволяти їсти що-небудь ще: ніяких недоїдків, кісток, недогризків, ласощів або харчових добавок. Якщо свербіж не заспокоївся хоча б наполовину після 8-12 тижнів, за які ніяка стороння їжа не потрапляла в рот до вихованця (ви можете прийняти це за А) і, якщо виникла алергія (сценарій Б), то, можливо, ви вибрали саме ті продукти, які теж є алергенами для тварини. Ви можете спробувати пройти стадію знову, використовуючи інші білки та інші вуглеводи. Якщо свербіж і на цей раз не зійшов, то тоді слід висновок, що надчутливість залежить не від їжі, а від інших факторів.

Якщо, як би то не було, свербіж заспокоївся, переходьте до другої стадії – порівняно . Поверніть попередній режим харчування собаці. Якщо вона дійсно надчутлива до інгредієнтів в цьому меню, свербіж та інші алергічні симптоми повернуться в проміжку від 4 годин до 7 днів. Тоді будемо вважати, що діагноз підтверджений.

На третій стадії (провокація) собаку знову годують новим меню, куди входять не випробувані білки і вуглеводи. Меню залишається колишнім доти, поки симптоми алергії не зійдуть нанівець. Потім в список, на тиждень (в ході якої за собакою пильно стежать) додається один продукт. Повернення свербежу в ході тижня, коли був доданий продукт, свідчить про те, що він є спусковим гачком для надчутливості собаки.

Це – НЕ розважальний проект: він вимагає обов’язковості, неймовірною уважності і повного контролю над харчуванням собаки весь час експерименту. Але гра коштує свічок: визначення продуктів, на які у вашої собаки алергія, дозволить вам уникнути їх у меню і, тим самим, обійти всі неприємні симптоми, а також лікування їх наслідків.

Comments are closed!