VIEWSONIC – Історія компанії – Виробники ноутбуків – Уроки роботи на ноутбуці – Дика Правда

VIEWSONIC – Історія компанії – Виробники ноутбуків – Уроки роботи на ноутбуці – Дика Правда Viewsonic Історія компанії Viewsonic

Початком відліку для компанії View Sonic став 1987 рік. Засновником компанії став Джеймс Чу. На той момент Чу був керівником тайванської фірми, представництво

якої було розташоване в США. Компанія спеціалізувалася на випуску клавіатур. Джеймс Чу вирішив відкрити власний бізнес з виробництва периферійних комплектуючих для комп’ютерів. Таким чином, в Каліфорнії з’явилася фірма Keypoint Technology Corporation під його керівництвом.

Вже через 3 роки Keypoint Technologies зайнялася випуском кольорових моніторів для комп’ютерів. Їм було дано нову назву View Sonic. Головною метою компанії було виробництво пристроїв, що відображають інформацію. У цьому напрямку Чу був налаштований домогтися найвищих результатів.

Пізніше Keypoint Technologies була перейменована в View Sonic. Таке поєднання було не випадковим. У перекладі з англійської мови назва корпорації поєднало в собі два основних напрямки роботи: візуальне сприйняття (бачення) і звук. Досягнення найвищого рівня передачі зображення і звуку стало основною метою компанії View Sonic.

Чи не менше уваги було приділено й розробці лейбла компанії. В результаті довгих роздумів на продукції View Sonic з’явилися маленькі милі пташки. Такий оригінальний логотип увазі під собою, що продукція компанії має високий ступінь чіткості зображення і відмінним високоякісним звуковим оформленням. Також милі створення увазі уважне і трепетне ставлення View Sonic до споживачів свого товару. Логотип корпорації було затверджено самим Джеймсом Чу. І він не помилився. Продукція його компанії на даний момент є однією з найбільш впізнаваних у світі.

У 1994 році продукція View Sonic з’являється на торгових майданчиках Європи. А через два роки в Лондоні було відкрито офіційне представництво корпорації. Тоді ж були організовані філії у Франції та Німеччині. Почалося повномасштабне просування View Sonic на світову арену. Розширення завойованого простору продовжилося і в напрямку сходу. На даний момент в зону покриття View Sonic входить Росія і деякі держави дружньої нам СНД.

На сучасному етапі розвитку View Sonic поширила свій вплив на 3 континенту. Крім Північної Америки та Євразії, в список входить і Австралія.

У 2000 році в розпорядження Джеймса Чу потрапляє лінія з випуску дисплеїв широко відомої фірми Nokia. Спочатку View Sonic виробляла товар під брендом Nokia, але вже через рік корпорація вирішила зайнятися просуванням власного імені, тим більше, що на той момент вона була вже досить відома серед компаній, з якими співпрацювала.

Для досягнення великих результатів необхідно не просто домогтися розташування покупців і дистриб’юторів. Набагато важливіше утримати лідируючі позиції. View Sonic працює над цим питань безперервно. Головною зброєю компанії в боротьбі за серця простих покупців є прагнення до інновацій. Компанія впроваджує нові технології, опиняючись завжди на крок попереду в порівнянні зі своїми конкурентами. Високотехнологічні досягнення неодмінно стають надбанням продукції, що випускається View Sonic.

На думку фахівців запорукою успішного існування і стабільного розвитку компанії став спочатку правильно зроблений вибір. View Sonic з моменту свого заснування зробив упор на аудіо-візуальні технології, що дозволило не витрачати часу і сил на не настільки перспективні напрями.

Найбільш помітними на сьогоднішній день стали досягнення View Sonic в області розробки і виробництва рідкокристалічних дисплеїв і панелей. Однією з найбільш важливих технічних характеристик жк-матриць є час відгуку. Це проміжок часу, який потрібно пікселю для переходу з активного стану в пасивне. При скороченні часу відгуку якість переданого зображення покращується. Впроваджуючи нові розробки, View Sonic домагається неймовірних результатів у цьому напрямку.

За роки існування фахівцями корпорації було розроблено дуже багато принципово нових технологій, які зараз застосовуються в продукції багатьох виробників. Однією з таких інновацій стала система покриття дисплея SuperClear. Вона забезпечує більш чітке зображення за рахунок покращеної передачі кольору, контрастності і яскравості. Для порівняння можна взяти продукт, заснований на електронно-променевої технології. Відмінності виявляються разючими!

На Російському ринку компанія з’явилася відносно недавно. Але зараз справи її в нашій країні йдуть дуже навіть не погано. Зараз спостерігається значне підвищення попиту проекційні розробки.

View Sonic є одним з лідерів IT-індустрії. Сам глава корпорації Джеймс Чу говорить про те, що головним надбанням компанії є її співробітники. Геніальність цих людей допомагає передбачати майбутнє і спрямовувати всі сили на його реалізацію. Уважне ставлення View Sonic до потреб ринку і кожного покупця окремо також принесло свої плоди.

Comments are closed!