Відвар шипшини для схуднення

Відвар шипшини для схуднення Відвар шипшини для схуднення

З давніх часів шипшина відомий завдяки своїм винятковим властивостям. Ягоди цієї рослини містять вітаміни С і А, мінерали (марганець, молібден, мідь), органічні кислоти. Відвар і чай з ягодами

шипшини дуже корисний і для дітей, і для дорослих. Це потужний антиоксидант, який зміцнює імунітет, а так само допомагає засвоюватися залозу. Відвар шипшини приводить в норму обмін речовин і покращує процес травлення, тому нерідко використовується відвар шипшини для схуднення .

Дієта, заснована на відварі шипшини, триває 10 днів. Основний і щоденний її компонент – відвар шипшини. Готувати його потрібно кожен день, так як вживати його краще свіжим.

Щоб приготувати відвар шипшини для схуднення вам буде потрібно 15 ягід, можна сухих. Залийте їх окропом в обсязі 1,5 літра. Наполягати відвар зручно в термосі, наприклад, протягом ночі. Вживати даний відвар потрібно при строгому дотриманні дієти замість яких або інших напоїв, не використовуючи ніяких підсолоджувачів.

Меню дієти на шипшині:

1 день – варена курка.

2 день – варена телятина або яловичина (нежирна).

3 день – фрукти (будь-які).

4 день – сир малої жирності.

5 день – риба варена або приготована на пару.

6 день – варені яйця.

7 день – сир (нежирний).

8 день – овочеві салати з рослинною олією, а так само овочі цілком.

9 день – кефір (нежирний).

10 день – лише відвар ягід шипшини.

Послідовність днів в дієті можна міняти місцями, крім двох останніх. Сіль і спеції при готуванні страв використовувати можна, але в невеликій кількості. Додатково можна пити каву або зелений чай без підсолоджувачів і молока. Якщо ви будете чітко дотримуватися дієти і пити відвар шипшини для схуднення, то у вас вийде скинути 10 кг.

Протипоказання дієти з шипшиною

Пам’ятайте, що шипшина може викликати алергію, тому пити його треба обережно. Також шипшина шкідливий при таких захворюваннях, як тромбофлебіт, ендокардит і недостатність кровообігу.

Після того, як вип’єте відвар шипшини, прополощіть рот, адже в шипшині міститься кислота, яка буде руйнувати емаль ваших зубів.

Важливо : перш ніж приступити до дієти з шипшиною порадьтеся з лікарем.

  • дієти з шипшини
  • шипшина для схуднення
  • відвар шипшини для схуднання
  • вага шипшини
  • дієта на відварі з шипшини
  • марганець для схуднення
  • Шипшина і творог для схуднення
  • шипшина при похуданні
  • шипшина скинути вагу
  • Яка норма шипшини можна пити в денЬ

Comments are closed!

_0.31MB/0.00594 sec