Відкриваючи себе. Тип фігури: яблуко, пісочний годинник, груша. Дієта для кожного типу

Відкриваючи себе. Тип фігури: яблуко, пісочний годинник, груша. Дієта для кожного типу. Тип фігури і дієта

Перш, ніж приступати до боротьби із зайвими кілограмами, багато фахівців радять визначити свій тип фігури. Це допоможе підібрати ті продукти і фізичні вправи, які будуть саме

для Вас найбільш ефективні.

Виділяється три так званих «жирових» типу: «яблуко», «груша» і «пісочний годинник». Щоб дізнатися, до якого типу належите Ви, поділіть обхват талії на обхват стегон.

Якщо вийшло:

1-0,75 – “яблуко”

0,75-0,65 – “пісочний годинник”;

менше 0,65 – “груша”.

Найбільш проблемні зони – талія і живіт. У таких людей збільшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань і цукрового діабету. Але є й позитивні моменти: прибрати зайвий жир з талії і живота досить легко. Для цього потрібно вживати більше їжі, що містить клітковину. А от від жирних м’ясних продуктів краще навідріз відмовитися. На сніданок – каші і фрукти. обід – крупи і нежирне м’ясо, риба, вечеря – овочі і фрукти, особливо цитрусові, і через місяць Ви себе не впізнаєте! Також непогано зайнятися спортом для закріплення результату. Основний упор робіть на м’язи черевного преса.

«Пісочний годинник»

При наборі ваги зайві кілограми розподіляються рівномірно по всій фігурі, при цьому жінки даного типу поправляються досить легко. Але є і свої плюси: для того, щоб схуднути, зовсім не обов’язково оголошувати голодування, достатньо просто трохи урізати звичайні порції. Дієта: обмежте споживання солодкого і горіхів. Найбільш відповідні продукти – зелені листові овочі, нежирне м’ясо. Напружені фізичні навантаження приведуть лише до того, що обсяг м’язів збільшиться, тому їх слід уникати. У вашому випадку досить легких, але регулярних фізичних вправ.

Жирові відкладення зосереджені в районі стегон і сідниць, є схильність до целюліту. Для власниць такої фігури шкідлива їжа, насичена крохмалем (картопля, рис). Найбільш корисні продукти: листова зелень, морепродукти, нежирна риба, помідори. Зверніть увагу на томатний сік – він допоможе поліпшити обмінні процеси. Спортивні навантаження – на ноги і сідниці. Особливо ефективний масаж.

Інші теми в розділі “краса і здоров’я”:

  • фігура пісочний годинник вправи

Comments are closed!

_0.31MB/0.00504 sec