Відгуки про ягодах годжі

Відгуки про ягодах годжі Відгуки про годжі

Микола Семенович, Петропавловськ-Камчатський

Мій відгук про ягодах годжі буде такою. Давно чув про їх чудесних і корисних властивостях. Боргу думав – брати чи не варто, але у результаті вирішив спробувати.

Може, і в правду гарні? Коли отримав їх, то був дещо здивований їх досить смішним екзотичним видом. Запах і зовсім порадував – солодкуватий такий. Ніби знову на село до діда повернувся на м’який сінник. Смак словами передати не можу, оскільки нічого такого раніше не пробував. Максимально близький аналог – це, швидше за все, прісний родзинки. Після того, як став я їх приймати, вже через пару-трійку днів відчув прилив сил і енергії. Хороша штука! А вживав я їх так: поміщав у склянку з водою на два-три години, потім витягував, з’їдав і запивав все тієї ж водою. Словом, ягідки ці на користь мені пішли, недоліків ніяких я і не помітив.

Ольга Сергіївна, Оренбург

Хочу висловити свою подяку, написавши відгук про ягодах годжі. Історія моя така. Мені вже 56 років і пропрацювала я практично все своє професійне життя бухгалтером. Самі розумієте, графік ненормований, нервовий. Та й постійне просиджування за робочим столом не розгинаючись протягом довгих років призвело до негативних наслідків у вигляді зайвої ваги, постійно ниючого хребта, прогресуючого остеохондрозу. Далі – ще гірше. Нещодавно у мене виявили підвищений цукор. Так що болячок у мене хоч відбавляй. Одного разу подруга по роботі принесла мені бальзам з ягід годжі. Спочатку мені сподобався тільки смак, і чисто через це я стала регулярно вживати його в пишу. Однак, по закінченні часу я помітила і відмінний результат – вага мій почав танути буквально на очах. Важливо, що ніяких неприємних відчуттів я не відчуваю. Але це ще не все. Хребту стала повертатися була гнучкість, і, що найголовніше, цукор прийшов у норму.

Олена Сергіївна, м. Донецьк

Здравствуйте все! Мій вік 68 років. Мені лікарі поставили діагноз – ішемічна хвороба серця, що означає порушення серцевого ритму з усіма витікаючими обставинами. Хто знає, що це таке, мене зрозуміють. Таблетки та інші процедури традиційної медицини мені не допомагали, а навпаки, тільки заганяли хворобу в глухий кут. До того ж я стала за собою помічати, що стала більш нервовою, дратівливою і втомленою. А допомогли мені справитися з недугою якраз ягоди годжі, відгук про які я вирішила тут залишити. Коли я почала їх приймати, то незабаром виявила, що безсоння, мучила мене довгий час, раптом відступила, повернувши попутно здоровий сон. Далі кудись стали діватися болі в серці, а разом з ними і загальна слабкість. А ще вживання деяких пігулок, мають побічні ефекти, перестало бути необхідністю. Результатом задоволена.

Світлана, Архангельськ

Добрий час доби! Мій відгук про ягодах годжі буде у вигляді історії з участю всіх членів нашої дружної сім’ї. Все почалося з того, що в один рік ми примудрилися все хором захворіти грипом. Оскільки все це протікало досить важко, то я прийняла для себе рішення – ні в якому разі не допустити повторення того, що сталося. Багато якій інформації довелося перелопатити до того, як я знайшла інформацію на цьому сайті, надихнулася нею, що, зрештою, спонукало мене зробити покупку. Чесно кажучи, довелося вдатися до маленької хитрості. Мій чоловік якось з недовірою ставляться до різного роду незнайомим лікувальних засобів. Тому я для уникнення підробних розпитувань з його боку сказала, що це просто добавка в чай, яка робить його більш смачним і ароматним (що, до слова сказати, чистісінька правда). І ось вже багато часу витекло з того моменту, і зиму цілу пережили, а епідемії грипу та застуди в будинку як не було, так і немає.

Анжеліка, Москва

У мене по життю слабкий імунітет. Кожну зиму я всенепременно підхоплюю застуду, яка не відступає до самого настання тепла. Перед тим, як наштовхнутися на цей чудодійний засіб, я, зізнатися, перепробувала досить багато коштів. Більшість з них не допомагало зовсім, а деякі забезпечували лише тимчасовий ефект. А потім я спосіб вирішити свою проблему нарешті знайшла. І мій відгук про ягодах годжі буде якраз про це. Я не стала нічого особливо вигадувати, вирішивши зробити все по-простому. Щодня я готувала собі чай з цих плодів, які згодом з’їдала. Також стала регулярно додавати перемелені ягоди в молочну продукцію та іншу їжу. Що в результаті? За три зимових місяці не те, що грипу не підхопила, а й навіть бального нежитю не було. А ще я задоволена тим, що кудись поділася пообідня сонливість, яка до цього заважала мені зосередитися на важливих речах. Нарешті я знову відчуваю себе людиною!

Катерина, Воронеж

Мій відгук про ягодах годжі буде не зовсім повноцінним. Справа в тому, що використовую я їх лише кілька днів. Взагалі брала для схуднення, але вже зараз виявила дивний ефект. Мене, як і, напевно, більшість людей, постійно переслідував занепад сил, який, скажемо прямо, заважав мені жити. Після того, як я регулярно два рази на день, вранці і ввечері, стала вживати ці плоди в їжу, то незабаром помітила вражаючий результат. Втоми як не бувало. Навпаки, відчуваю себе просто відмінно, завдяки чому встигаю за день переробити набагато більше справ, ніж це було раніше. Про схуднення поки нічого конкретного сказати не можу, оскільки термін ще замалий. Але от подруга моя ефектів від вживання ягід задоволена. Скинула 7 кг.

Селіванова Антоніна Павлівна, Ярославль

Я хочу залишити свій відгук про ягодах годжі, оскільки просто вважаю себе не в праві мовчати. Коротко про себе. Сама я лікар і маю більше, ніж 30-річний досвід у галузі медицини. У переваги східної медицини змогла повірити давно. Минуло вже близько п’яти років, як я з успіхом втілюю у власне життя багато її рекомендації. У всі подробиці справи присвячувати вас не буду, щоб не навантажувати вас медичними термінами і механізмом благотворного дії розглянутих ягід на стан здоров’я організму. Скажу лише, що вже два роки, як не тільки сама вживаю ці плоди в їжу, але і по можливості рекомендую їх своїм пацієнтам. У ході такої практиці стало очевидно, що це відмінний засіб в боротьбі з такими серйозними проблемами, як простатит, гіпертонія, а також багато видів серцево-судинних захворювань. Думаю, це вагома підстава для того, щоб рекомендувати це унікальне натуральне лікарський засіб всім людям без винятку.

Наталія Євгенівна Семенова, м. Лобня

Здравствуйте! Мій відгук про ягодах годжі буде позитивним і вдячним. Чесно зізнатися, худенькою мене ніколи назвати було не можна. Але після того, як я народила дитину, зайва вага почав наповнювати моє тіло, що викликало чимало занепокоєнь з мого боку. Ще б пак – навряд чи знайдеться хоча б одна жінка, готова миритися з тим, що природна краса стрімко покидає її тіло. От і я не стала миритися з цією обставиною. До слова сказати, коли моєму новонародженому сину виповнилося півроку, я помітила, що зайвих кілограм в мені більше 10-ти. І це порівняно з тим вагою, який я мала на дев’ятому місяці вагітності. Моя знайома, яку звуть Надія (спасибі їй величезне!) Порадила мені приймати бальзам на основі цих ягід, пояснимо, що він здатний поліпшити обмін речовин. На даний момент моя вага значно знизився (я повернула собі колишні 65 кілограм). А ще я позбулася проблеми хронічного циститу. Тим, хто цим захворюванням страждав, пояснювати не потрібно, скільки незручностей він доставляє.

Олексій Вадимович, Калуга

Я вирішив залишити тут відгук про ягодах годжі тому, бо отримав вагомий для себе результат. Статева слабкість для чоловіка – це вирок. І жоден представник сильної статі, я впевнений, не бажає, щоб він прийшов у виконання. Чесно кажучи, до того, як відкрив ці плоди, я перепробував багато засобів, які мені призначали лікарі. Але, на жаль, ніякого значного ефекту вони не дали. А потім я дізнався про годжі. Так, подіяли вони не з першого разу. Та й нерозумно було б взагалі очікувати такого чуда в одночас. Проте після кількох місяців регулярного прийому я знову прийшов у повну бойову готовність. А результатом задоволений не тільки я, але і моя дружина, яка давно знудьгувалася по бурхливій інтимного життя. Що ж, спасибі цим диво-ягодам за те, що дали мені додатковий шанс надолужити згаяне.

Мені 71 рік. Ось вже багато років пройшло з того моменту, як лікарі виявили у мене варикозне розширення вен. Перший час я нічого не робила, що в результаті вилилося в загострену форму тромбофлебіту. Дійшло навіть до того, що мені операційним шляхом видалили вени на одній нозі. Після такого неприємного досвіду я вирішила для себе, що пора вже щось з цим робити. Благо, мій лікуючий лікар – дай бог йому щастя і здоров’я – як доповнення до основного курсу порекомендував приймати на той момент невідомі мені ягоди, які врятували мене від другої операції. Так що мій відгук про ягодах годжі буде хорошим. Завдяки їм у мене відбулася нормалізація артеріального тиску, практично зникла задишка і головні болі, а також відпала необхідність у вживанні деяких фармацевтичних препаратів.

  • недоліки ягід годжі
  • ????? ????? ??????? ???????
  • відгуки лікарів про ягоди годжі
  • побічні дії ягодів годжі
  • ягоди годжі побічні дії
  • Як схуднути за допомогою ягодів годжі
  • Які можуть бути побічні наслідки від чаю ягід годжі
  • який результат дають при схуднені від ягодів годжі

Comments are closed!

_0.32MB/0.00459 sec