ВІДГУКИ про вугілля активованому для схуднення :: Лікарські препарати :: KakProsto. ru: як просто зробити все

ВІДГУКИ про вугілля активованому для схуднення :: Лікарські препарати :: KakProsto. ru: як просто зробити все Це просто ліки Цілковитий марення

Невже ще залишилися люди, які вірять в цю нісенітницю? Схуднути за допомогою тільки активованого

вугілля неможливо. Всі шукають легкі шляхи, але так не буває. Роки два тому я теж попалася на цю вудку. 3 місяці сиділа на цьому вугіллі. Жодного кг не пішло! Обов’язково в комплексі повинна бути дієта і активний спосіб життя, але тоді результату доб’єшся і без вугілля!

Вугілля хороший помічник

safiya

Вже не раз чула, що активоване вугілля допомагає в боротьбі із зайвою ваг. Всім нам відомі такі властивості активованого вугілля як виведення шлаків з організму, токсинів, а також зайвих жирів. Вирішила спробувати. За місяць скинула 4 кг, відчуваю легкість. Результат на обличчя! Впевнена, що допоміг вугілля, т. к. до його прийому таких результатів досягти не вдавалося.

Схуднути легко

Svetika11

Активоване вугілля – один з екологічно чистих медпрепаратів. Він очищає організм, виводить шлаки і непотрібні речовини з організма. Но, я думаю, за допомогою одного вугілля великого результату важко добитися, необхідно застосувати й інші способи схуднення, наприклад, фізичні нагрузкі. Занятіе спортом допоможе вивести з організму непотрібні відкладення, надлишки набраних калорій. А активоване вугілля ще нікому не нашкодив, так що пробуйте і худніть.

Мій досвід з вугіллям

Sara56

Дуже хотіла схуднути до цього літа, і навесні натрапила на просторах Інтернету на рецепт схуднення за допомогою прийому активованого вугілля. Дотримувалася рекомендовану дієту, але, на жаль, не допомогло зовсім. Так, вугілля дійсно хороший абсорбент, але для нейтралізації всіх зайвих жирів його потрібно, схоже, дуже багато. Загалом, я залишилася незадоволена.

Активоване вугілля при схудненні

kityy

Я особисто на собі випробувала методику схуднення за допомогою активованого вугілля. Можу сказати точно, що цей метод працює. У цьому випадку дієту строго можна не дотримуватися, просто трохи обмежити себе в жирної і солодкої їжі. Активоване вугілля в даній дієті приймається за схемою – протягом 10 днів з ранку до їди приймається 1 таблетка на 10 кг ваги. Мені цей варіант підійшов тим, що не обов’язково сильно обмежувати себе в їжі. За допомогою активованого вугілля мені вдалося скинути 6 кг, і саме хороше, що я себе зовсім не відчувала дискомфортно.

вугілля активоване для схуднення відгук

Чула про такий спосіб, як активоване вугілля для схуднення. Спочатку сумнівалася в його роботі. І, чесно кажучи, не задарма. Почала пити його згідно інструкції, ніякого результату не відчула. Напевно, у поєднанні з відповідною дієтою він і може бути ефективний, але для мене він безрезультатний.

Міф про вугільну дієті

Julli

Самі по собі вугільні таблетки не ведуть до схуднення. Просто вони покращують роботу кишечника, збирають на себе всяку гидоту з організму. Але якщо, вибачте, жерти все підряд і в непомірних кількостях, то ніякої вугілля не допоможе, хоч кілограмами його їси. Насамперед, потрібно зменшити кількість їжі, що з’їдається за день. Ні в якому разі не переїдати і не наїдатися на ніч. Що вже саме по собі приведе до нормалізації ваги. Ну і по три таблетки, три рази на день на протязі 2-3 місяців.

Можна і почиститися

Нюшка

Все частіше зустрічаю відгуки про активоване вугілля як засобі для зниження маси тіла. Навіть знаменитих людей сюди залучили. Активоване вугілля – це сорбент. Його завдання вбирати і виводити. Але він так влаштований, сто зайві жири йому не під силу. Але я вперта, спробувала. Відразу скажу, що пити треба більше, інакше вугілля сильно все зв’яже. Якщо є проблеми з судинами, то можуть з’явитися набряки. Змін в стільці не спостерігалося, ну крім кольору. Їла як звичайно. Через два тижні стала на ваги – результат мінус 1 кг. Це ні про що. Просто почистила кишечник. Правда легкість в цьому відсіку все ж таки присутня. Загалом, активоване вугілля відмінна альтернатива очисних клізм.

Вугілля активоване для схуднення

  • чи може активоване вугіля нейтралізувати калорії

Comments are closed!