Відгуки про Energy Diet: як змінюється життя людей після схуднення. Реальні історії споживачів

Відгуки про Energy Diet: як змінюється життя людей після схуднення. Реальні історії споживачів Відгуки про Energy Diet: як змінюється життя людей після схуднення. Реальні історії споживачів

Ті споживачі, кому вдалося схуднути за допомогою харчування Energy Diet, відзначають, що в результаті вживання інноваційного продукту

поліпшується зовнішній вигляд, і, як наслідок, змінюється вся життя!

Еля, м. Екатерінбург

Хочу поділитися з вами своїм відкликанням про Energy Diet.

Через місяць після того, як я почала пити коктейлі, я втратила 6,5 кг. Стали йти обсяги – в талії – 13 см, в стегнах – 10 см. Протягом цього часу я 2 рази починала і закінчувала програми Energy Diet «Старт» і «Закріплення результату». Сьогодні повністю оновила свій гардероб.

Аркадія Фунтусова, м. Чита

З альтернативним харчуванням Energy Diet мене познайомила мене моя давня подруга. Коли я її побачила стрункою і підтягнутою – я оторопіла. Востаннє ми з нею зустрічалися близько року тому. Тоді в ній було 100 кг живої ваги. Зараз вона важить 70 кг! Почувши її відгуки про Energy Diet і особисто переконавшись в його дії, я купила кілька банок харчування. Вартість Energy Diet мене не збентежила, тому як переді мною було реальний доказ того, що продукт працює.

За півроку вживання смачних коктейлів я розпрощалася з 47 кг. Бачачи мої результати, на харчування Energy Diet села вся родина. 25-річна дочка схудла на 12 кг, чоловік – на 7 кг, зять – на 10 кг. Спасибі NL International за чудовий продукт, який змінює життя людей!

В’ячеслав Сусанна, м. Набережні Челни

Ніколи в житті не сидів на дієтах. Вага завжди був у нормі, але, стаючи старше, я потихеньку набирав кілограми. Коли на мені перестали сходитися речі, я вирішив, що так далі справа не піде. Звернувся по допомогу до знайомого лікаря. Він мені порадив звернути увагу на Energy Diet. Відгуками і думку цього прекрасного фахівця я довіряю. Купив кілька видів Energy Diet HD. Пройшов програму «Корекція ваги». За 4 місяці вага знизилася на 26 кг. Якби я знав, що харчування Energy Diet таке смачне, неодмінно б зайнявся собою ще раніше!

Три роки тому я народила синочка. Годувала своїм молоком до 3-х років. Весь цей час не могла дозволити собі дотримання дієт. Але ось малюк підріс, прийшов час взяти себе в руки. З чого почати, не знала, поки випадково не почула про Energy Diet. Відгуки про продукт, які залишали радісні споживачі на офіційному сайті Energy Diet, мене надихнули.

Я купила коктейлі для схуднення Energy Diet, суп і хліб з томатно-овочевої пастою. Вибрала програму по зниженню ваги. За півроку збалансованого харчування з 90 кг я дійшла до 58! Саме стільки я важила в 20 років.

Марія Мельницька, м. Нижньовартовськ

Сьогодні, коли мене бачать знайомі, вони запитують: «Ти що, зробила ліпосакцію?».

Але все куди простіше: я дізналася новий рецепт краси. Його ім’я – Energy Diet. Відгуки про продукт, які я прочитала на сайті Energy Diet, викликали у мене бурю емоцій. Перед тим, як поїхати відрядження, я дізналася, де можна купити Energy Diet, і придбала суп, пюре і коктейль «Червоні фрукти». За 1,5 місяці пішло 18 кг. Я повернулася додому помолоділої років на 10.

Ярослава Шкрябунова, ст. Канівська

У 47 років я важила 90 кг. Вирішила випробувати на собі альтернативне харчування Energy Diet. Відгуки знайомих про нього були хороші.

За 6 місяців я схудла на 15 кг. Шкіра підтяглася, пішла моя головна проблема – мішки під очима. Продовжую їсти смачні продукти всієї лінійки торговельної марки. Вважаю, що ціна Energy Diet в порівнянні з досягнутими результатами – дрібниця!

Відеоролики про дієтичному харчуванні Energy Diet дивіться на офіційному каналі на You Tube.

Джерело статті: продукти харчування Energy Diet

Comments are closed!