Відгук про лікувальне голодування (5 діб), правило голодування, вихід

відгук про лікувальне голодування (5 діб), правило голодування, вихід Про сам тривалому моєму голодуванні протягом 120 годин.

грудня 9th, 2012 ЗдравАдмін

Вже давно пообіцяла розповісти про моєму голодуванні протягом 5 діб . Для когось може, такий досвід і не є великим досягненням, але мені хотілося б написати про особливості більш тривалого голодування, ніж 24-36 годин.

Підготовка до лікувального голодування

Отже, для більш тривалого голодування потрібна деяка підготовка до голодування – за три доби перестати їсти м’ясні смажені і копчені продукти, більше налягати на овочі, фрукти. Якщо є можливість по сезону – провести кавуновий або динний день.

Чим може допомогти вам лікувальне голодування, я вже писала тут.

В день початку голодування завчасно приготувати чисту воду – фільтровану, бутильовану, відстояну, талу, живу. Перераховані варіанти – це ті, які більшою чи меншою мірою були б вам корисні при лікувальному голодуванні. Самі найпростіші і одночасно не найякісніші – це відстояна, фільтрована, бутильована. Далі по складності приготування йде тала, а потім жива. Про воду і способах її приготування я буду писати в одній з наступних статей.

Що ж відбувається під час голодування? Перший день лікувального голодування

У перший день голодування бажано провести очисну клізму. Щоб не починати очищення з всмоктування токсинів, адже ми налаштувалися на велику чистку.

Як я вже писала в статті, де я ділюся своїм досвідом 36-годинного голодування. перший день лікувального голодування проходить кілька роздратовано, свідомість ще сумнівається і немає, немає, та й попискує слабо: » А може не треба? » І звичайно, вже до годинах 15-16-ти шлунок починає відчайдушно волати і вимагати їжі, та побільше! Це найважливіше час! Якщо ви зможете приборкати свій організм, обдурити його великою кількістю чистої води, умовити його, переконати, що велика чистка принесе йому купу бонусів, починаючи з аргументу про постройненіі і закінчуючи бесідою про оздоровлення всіх органів і систем… то до вечора муки голоду стихнуть.

Шлунково-кишковий тракт, користуючись зупинкою в роботі, починає інтенсивніше очищатися. і токсини надходять у кров. Основний викид буде на 3-4 добу. Так і втрата ваги, якщо в першу добу, ви можете помітити втрату 200-300 гр, то на 3 день ваги безпристрасно відзначать відсутність 500-600 гр.

Другий день лікувального голодування

Другий день, як правило, проходить більш змазано, є вже сильно не хочеться, пити теж особливо не хочеться. Але краще себе подолати і пити маленькими порціями. Сил немає. Думок немає. Огидний присмак у роті. Можливі короткі спалахи гарного настрою – я все-таки змогла себе перебороти!

До середини дня стає трохи краще, організм втягується в процес голодування. Знову ближче до вечора можливий знову напад голоду, але він більш легкий, ніж той, що відбувався напередодні.

Не забуваємо пити і приймати душ. Вода – головний наш помічник у справі очищення організму.

Третій день лікувального голодування

У третій день починається все найцікавіше – їсти не хочеться, голова світлішає, відчуваєш себе легко-легко, тягне до звершень самим божевільним – наприклад, підтягнутися на турніку, хоча не підходив до нього років 15, станцювати твіст під хвацько музику, розгойдатися на гойдалках до межі і т. п. Здається, що ти помолодшав, пострункішав (хоча це-то видно неозброєним поглядом, особливо зменшення об’єму талії, брюки цілком конкретно бовтатися починають).

На жаль, до середини дня пориви часто проходять, і тягне полежати або посидіти в куточку. Що ж, будемо економити сили, тим більше, що ввечері нас чекають звершення у вигляді ще однієї очисної клізми. У воду краще додати лимон, підкислена вода краще розчиняє відкладення на стінках кишечника .

Четвертий день лікувального голодування

Четвертий день пройшов у мене не хитко, не хитка, я могла займатися звичайною домашньою роботою, тільки іноді, коли надто старалася, відчувала серцебиття. У роті смак вже цілком адекватний. При вигляді їжі практично немає ніякої реакції. Штани бовтаються на талії ще більше. Як бонус самій собі пройшлася по магазинах і попрімеряла одежину на розмір, а то й два менше… Окрилює, однако!

П’ятий день лікувального голодування

П’ятий день – знову приплив енергії (хоча, здавалося б, звідки?) І думи-думочки – а може продовжити, і замахнутися днів, скажімо, 10? Я ж тоді…

За природою, я – людина обережна, тому вирішила, що 5 днів – це вже теж дуже непогано, а 10, ну хіба мало, раптом, що. Пишуть же, що треба під контролем спеціаліста і все таке…

Вихід з голодування

Виходила повільно, спочатку їсти не хотілося взагалі, навіть дивитися на їжу не хотілося. Випила трав’яний чай з медом. Потім через пару годин розбавлений апельсиновий сік. Ось, після нього мені є захотілося. І далі, я ледве стримувалася, щоб не з’їсти того, чого мені не можна, ну ніяк не можна.

Неимоверно важко триматися, саме виходячи з голоду, навіть починати голодування легше! Але в голові маса прикладів, коли люди після голоду об’їдалися і потрапляли до лікарні! І це в кращому випадку! Ще раз нагадую головне правило – вихід з голодування дорівнює терміну його проведення

Підсумки лікувального голодування завдовжки 5 діб

4 кілограми, як з куща, талія на три см менше, волосся стали більш міцніше й густіше, після цього почала їсти більше маленькі порції (зменшився обсяг шлунка), прийшли в стані піднесення три чудових ідеї, на тому ж підйомі проведена генеральна прибирання квартири, що відкладається на протязі місяця, був здійснений похід в державну організацію і навіть майже без обов’язкових тривог і хвилювання…

  • Вихід з голодування
  • лікувальне голодування відгуки
  • Чому за місяць більше схуднеш на квашені капусті чим на голодуванні

Comments are closed!