Відгук про капсулах для схуднення “Золотий Шарик”

Відгук про капсулах для схуднення “Золотий Шарик” Капсули для схуднення «Золотий Шарик». Відгук

Що обіцяють: Загальні терапевтичні ефекти капсул “Золотий Шарик” :

Розщеплює жирові відкладення в проблемних зонах Знижує апетит Покращує стан шкіри Прискорює виведення токсинів Покращує кровообіг Стимулює роботу кишечника Нормалізує обмін речовин Підвищує імунний захист організму

Переваги

препарату БАД «Золота кулька» для схуднення:

Унікальність формули препарату. Широкий спектр дії: рекомендовано при всіх патологічних процесах в основі яких лежить порушення обміну речовин (огрядність, надлишкова маса тіла, ожиріння). Відсутність токсичності і небажаних реакцій: що дозволяє застосовувати препарат тривалий час. Гіпоалергенність: не містить барвників та консервантів. Висока ефективність: позитивний синергізм самих компонентів зумовлює високу ефективність препарату. Висока физиологичность: комплекс активних біологічних сполук натурального (рослинного походження, які впливають на організм м’якше, ніж синтетичні, легше засвоюються, значно рідше дають побічні ефекти, не накопичуються). Володіє швидким проявом результату. Відгук про капсулах для схуднення “Золотий Шарик”:

Моя оцінка: Дісталося мені 15 капсул “Золотий Шарик” від сестри, яка здорово на них схудла (на 15 кг). Вирішила спробувати. “Вживати вранці натщесерце, запиваючи багатьом кількістю води.” Випила. Їсти не хочеться зовсім, АЛЕ починаючи з 11-ти годин дня, починає не кволо колихати, нудити, при цьому є все одно не хочеться.

Володіючи почуттям ситості вирішила все-таки хоч трохи поїсти. Коли поїла, нічого зовсім не відчула, ніби й не їла. Чесно, стало страшно. Відчувала себе як у вакуумі. Так проходив кожен день поки пила капсули для схуднення “Золотий Шарик”.

Результат від капсул для схуднення “Золотий Шарик”: зменшилася все конкретно (при моїх колишніх 71 кг, вже на 4-й день було 67), але отходняки після препарату були дуже складні. Почалося звикання. Хоча за 15 днів, здається, ну що може бути. Потім сіла на кісломолочку, щоб правильно вийти з цього препарату. Але марно. Почала набирати їх зі швидкістю світла. Повернулася на 70, але 1 кг за 15 днів та й ще при таких муках не показник. Загалом, страшнувато і незадоволена я. Це були мої перші і думаю останні таблетки для схуднення.

  • боротьба з целлюлитом
  • Боротьба з целюлiтом
  • боротьба з целюлитом
  • Засіб для схуднення золотий шарик
  • як швидко похудати отзывы

Comments are closed!