Відео, вправи для схуднення ніг і стегон в домашніх умовах

Відео, вправи для схуднення ніг і стегон в домашніх умовах Схуднення для ніг і стегон вправи

Дістали свої улюблені брючки або спідничку і раптом зрозуміли, що вони не налазять. Значить, потрібно вживати відповідних заходів і зменшувати об’єм стегон і ніг. Як це зробити максимально швидко і ефективно. Наші рекомендації

поспішають на допомогу.

Природа подарувала жіночому організму безліч особливостей. І схильність до повноти стегон і ніг, в тому числі. А от чоловіків ця доля минула. Вони нагороджені особливістю до вирощування пивного живота.

Позбутися від жирового прошарку на стегнах зовсім непросто, оскільки жир в цьому місці досить щільний. Що ж можна зробити, щоб наступило схуднення для ніг і стегон ?

1. Робимо масаж.

Він не зможе спалити весь жир в зоні ніг і стегон, зате допоможе значно прискорити цей процес. Якщо хочете спробувати, зверніться за допомогою до професійного масажиста.

2. Нормалізуємо систему харчування.

Всі знають, що для вдалого схуднення потрібно вміти правильно харчуватися. Але далеко не всі люди в курсі, що криється під цим «правильно».

Дамо вам підказку для схуднення. Для ніг і стегон дієта буде виглядати так: харчуємося якісними низькокалорійними продуктами 5-6 разів на день, приймаючи їжу невеликими порціями.

Ваш щоденний раціон харчування повинен бути розподілений таким чином:

    М’ясо або риба нежирних сортів – 150г Овочі – близько 300 г (можна сирі, відварні або у вигляді соку) Фрукти – близько 300 г (сирі, запечені, сушіння, у вигляді фрешу або компоту без додавання цукру) Круп’яні каші – до 150 г Нежирні молочні продукти – стакан (краще кисломолочні, але іноді можна і молоко).

Під час приготування страв можете додавати часник, імбир, перець. Намагайтеся менше споживати солі, жирів, цукру. Уникайте алкоголю та кави.

Не забувайте пити воду. Чим більше, тим швидше будуть виводитися з організму розщеплені жири.

3. Потрібна систематична фізичне навантаження.

Можна ходити в тренажерний зал і займатися там на спеціальних тренажерах, в яких робиться наголос на стегна і ноги. З цією функцією добре справляються кардіотренажери.

Також можна відвідувати заняття з фітнесу або аеробіки. Для стегон і ніг відмінним варіантом може виявитися степ-аеробіка.

Якщо ж вам колись відвідувати платні спортзали, можете щодня виконувати вправи для ніг і стегон в домашніх умовах . Але майте на увазі, що швидкий і ефективний результат зможе наступити тільки в тому випадку, якщо ви будете поєднувати фізичне навантаження зі спеціальною дієтою. Якщо ж ви хочете понадіятися виключно на тренування, ефект доведеться чекати кілька тижнів.

А тепер опишемо вам найбільш результативні вправи для схуднення. Для ніг і стегон вправи ми підібрали спеціально для наших читачів:

Стоїмо, спина рівна, ноги на ширині плечей. Руки на талії. Робимо випад правою ногою вперед. Руки піднімаємо вгору і збираємо їх в замок. Ліве коліно плавно опускаємо вниз. Коли дійдете до крайньої для себе точки, трохи попружіньте цим коліном. Руки весь час повинні тягтися вгору. Потім повертаємося у вихідне положення і робимо випад лівою ногою. Необхідно зробити не менше 10 вправ для кожної ноги. Стоїмо. Руки витягаємо вперед. Ліву ногу трохи отставляем назад, а потім робимо нею різкий мах вгору, намагаючись дотягнутися до правої долоні. Зробіть 8 махів і поміняйте ногу. Всього виконуємо 3-4 підходи для кожної ноги. Зробіть 30 присідань у повільному темпі. Так, щоб ви буквально відчули роботу кожного м’яза. Руки повинні лежати на талії. Стоїмо, ноги ширше плечей. Руки на поясі, спина пряма. Стопи необхідно вивернути так, щоб шкарпетки дивилися в різні сторони. На видиху робимо глибоке присідання в уповільненому темпі. Зафіксуйтеся внизу на 3-5 секунд. Встаньте. Потрібно зробити не менше 15 присідань. Стоїмо, руки на поясі. Піднімаємося на носочки і за допомогою голеностопа, не опускаючи п’ят, починаємо робити кола: 8 вліво і 8 вправо. Опускаємося, відпочиваємо 5 секунд і знову піднімаємося на носочки. Потрібно зробити не менше 4 підходів. Тепер стрибки. Руки на поясі. Робимо 4 стрибка на двох ногах, потім 2 стрибка на лівій і 2 стрибка на правій. Далі без зупинки знову стрибаємо на двох ногах. Стрибати потрібно протягом 1-2 хвилин. Стоїмо. Дотягуємося руками до підлоги і впираємося пальцями рук в килимок. Далі робимо будиночок їх наших ступень: п’яти зводимо разом, а носочки дивляться в сторони. Тепер, впираючись на долоні або їх пальці, починаємо виконувати присідання. При цьому будиночок із ступень повинен залишатися в колишньому положенні. Присіли-встали. І так не менше 12 разів. Стаємо на коліна. Прямі руки витягаємо вперед. Далі сідницями намагаємося сісти якомога правіше від стоп, фіксуємо на кілька секунд і повертаємося у вихідне положення. Тепер сідаємо на ліву сторону. Руки повинні бути попереду, не допомагаєте собі ними! Зробіть не менше 20 вправ. Лягаємо на правий бік. Праву ногу випрямляє на підлозі. А ліву стопу ставимо перед лежачої ногою. Тепер необхідно, утримуючи ліву ногу на місці, піднімати праву якомога вище. Робимо 15 вправ і міняємо бік і ноги. Знову лежимо на правому боці і впираємося в підлогу правим ліктем. Ноги випрямлені. Тепер, утримуючи на місці праву ногу, починаємо піднімати вгору ліву. Зробити 8 підйомів. Потім знову підняти її вгору і описати в повітрі 8 кіл за годинниковою стрілкою і 8 кіл проти годинникової стрілки. Опустити. Міняємо бік і ноги. Зробити 2-3 підходи.

Крім цих вправ, радимо не забувати про старий перевірений спосіб – стрибках на скакалці. Це відмінна методика для схуднення ніг. Можна стрибати на двох ногах, почергово на кожній. Чим більше, тим ефективніше.

Намагайтеся приділяти вправам хоча б 10-15 хвилин щодня. Можна рано вранці або ввечері після роботи.

Якщо вам важко зорієнтуватися на виконанні вправ, читаючи їх, можете подивитися « Схуднення для ніг і стегон» відео :

  • вправи для схуднення ніг для дітей в домашніх умовах
  • Вправи для схуднення стегон і ніг ВІДЕО
  • еомплекс вправ для схуднення ныг бедер выдео
  • вправи для схуднення ніг і стегон відео
  • похудання ніг і стегон
  • похудання ніг у стегнах
  • схудненя для ніг
  • що робити щоб зменшити обєм бедер

Comments are closed!