Відео-урок: тип фігури «Груша» – Портал «Домашній»

Відео-урок: тип фігури «Груша» – Портал «Домашній» Відео-урок: тип фігури «Груша»

Для цього типу фігури характерною ознакою є надлишкова маса в нижній частині тіла . Жир переважно відкладається на стегнах і / або сідницях. У дівчат-«груш» повні стегна з відносно вузькими плечима і стрункими руками і талією. Все зайве, переважно, накопичується в нижній частині тіла, утворюючи так звані «вушка», «галіфе». Також відмінністю людей з таким типом фігури є високий рівень гормону – естрогену . який допомагає відкладенню зайвих жирових запасів і утворення «апельсинової кірки» на шкірі. Тому єдиний спосіб для «груш» знайти ідеальні форми – це збалансоване харчування і фізичні навантаження.

Фітнес тренування для типу фігури «Груша»

Для дівчат з повними стегнами необхідно силові вправи на ноги з мінімальним зовнішнім обтяженням і великою кількістю повторень поєднувати з кардіо-навантаженням. Тобто – виконувати интервальную тренування, яке дозволить не збільшуючи ваші м’язи в обсязі, домагатися максимального ефекту по спалюванню калорій і корекції фігури в цільових зонах. Кількість повторень в силових вправах повинно бути від 20 до 100 разів в поєднання з кардіо-інтервалами по 1-3 хвилини високої інтенсивності. Виконуйте комплекс три рази на тиждень через день, поступово збільшуючи кількість повторень в силових вправах і час в кардіо-вправах, доводячи їх кількість до 100 повторень і трьох хвилин відповідно. Слідкуйте за правильною технікою, диханням і своїм самопочуттям. З цим комплексом ви обов’язково досягнете потрібних вам результатів!

Вправа перше «Присідання плие»

Що тренуємо . зміцнюємо м’язи ніг, внутрішню поверхню стегна, підтягуємо сідниці, активізуємо обмін речовин і спалюємо калорії.

Початкове положення: стоячи, ноги на ширше плечей.

Виконання: на вдиху згинайте ноги в колінах до прямого кута, виконуючи присед. На видиху випрямити ноги в колінах, залишаючись на мисках і витягуючись руками вгору. Виконуйте вправу від 20 до 100 разів.

Коментарі: не відривайте п’яти від підлоги. Коліна спрямовані на центральну частину стопи. Спина пряма, а м’язи живота підтягнуті.

Вправа друге «Армійські стрибки»

Що тренуємо: зміцнюємо м’язи ніг, активізуємо обмін речовин і спалюємо калорії, зміцнюємо серцево-судинну систему.

Початкове положення: стоячи, ноги разом.

Виконання: стрибком розведіть ноги і руки в сторони, стрибком поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу від 1 до 3 хвилин.

Коментарі: виконуйте стрибки на трохи зігнутих колінах, підтягніть м’язи живота і тримайте спину рівно. Не затримуйте дихання.

Вправа третя «Присідання в розніжці»

Що тренуємо: зміцнюємо м’язи ніг, підтягуємо сідниці, активізуємо обмін речовин і спалюємо калорії.

Початкове положення: стоячи в розніжці, руки на поясі.

Виконання: на вдиху згинайте ноги в колінах до прямого кута, виконуючи присед, на видиху випрямити ноги в колінах, повертаючись у вихідну позицію. Виконуйте вправу від 20 до 100 разів на кожну ногу.

Коментарі: тримайте спину рівно і втягніть м’язи живота. Слідкуйте, щоб вага тіла залишався на п’яті впередистоящей ноги, і коліно не виходило за носок стопи. Повертаючись у вихідну позицію, не ставте п’яту сзадистоящей ноги на підлогу, залишаючись на мисках.

Вправа четверта «Біг – ножиці»

Що тренуємо: зміцнюємо м’язи ніг, зміцнюємо серцево-судинну систему, активізуємо обмін речовин і спалюємо калорії.

Початкове положення . стоячи в розніжці.

Виконання: стрибком міняйте позицію ніг. Виконуйте вправу від 1 до 3 хвилин.

Коментарі: міняючи ноги в стрибку, залишайте коліна трохи зігнутими, а м’язи ніг – напруженими. Спина пряма, м’язи живота підтягнуті. Руки працюють разноименно. Слідкуйте за диханням: не затримуйте його.

Вправа п’ята «Присідання»

Що тренуємо: зміцнюємо м’язи ніг, підтягуємо сідниці, активізуємо обмін речовин і спалюємо калорії.

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей.

Виконання: на вдиху згинайте ноги в колінах до прямого кута, виконуючи присед, на видиху випрямити ноги в колінах, повертаючись у вихідне положення. Виконуйте вправу від 20 до 100 разів.

Коментарі: не відривайте п’яти від підлоги. Коліна спрямовані на центральну частину стопи. Спина пряма, а м’язи живота підтягнуті.

Вправа шість «Біг на місці»

Що тренуємо: зміцнюємо м’язи ніг, серцево-судинну систему, активізує обмін речовин і спалюємо калорії.

Початкове положення: стоячи.

Виконання: виконуйте бігові руху на місці, активно працюючи руками і ногами. Виконуйте вправу від 1 до 3 хвилин.

Коментарі: спина пряма, а м’язи живота підтягнуті. Зберігайте рівне дихання.

Comments are closed!