Від стресу таблетки: дієта стресу

Від стресу таблетки: дієта стресу Від стресу таблетки: дієта стресу Дієта без стресу для організму

Останнім часом з’явилося все більше прихильників, так званих монодиет, тобто дієт, що включають всього в себе один вид продукту. Така

дієта розрахована від одного до трьох днів. Наприклад, кефірна або капустяна дієти. Існує думка, що за допомогою такої дієти можна легко позбутися зайвої ваги, так, до того ж, в короткі терміни.

Лікарі-дієтологи, попереджають, що подібна дієта – стрес для організму, а це, в свою чергу, загрожує наслідками для здоров’я. До того ж, швидко втрачені кілограми, також швидко (та ще й з лихвою!) Повертаються назад.

Якщо хочете домогтися найбільш стійких результатів, скористайтеся довгостроковими і більш щадними дієтами. Така дієта стресу сильного не викличе і не буде припускати сильного зниження активності фізичної. Тому така дієта при стресі як англійська дієта буде чудовим вибором і надійним гарантом довгого збереження нової фігури.

Тому таку англійську дієту називають ще й діетстресс (найчастіше, з такою дієтою застосовують вітаміни і мінерали, що містять хром або біологічно активні добавки. типу «Діетресса»), так як вона не належить до жорстких дієт, але при цьому, за двадцять днів такої дієти можна спокійно схуднути на п’ятнадцять кілограмів.

Англійська дієта для схуднення

Дана дієта розподілена на три етапи. У перші два дні бажано скористатися хлібно-молочним раціоном.

Перший етап. Хлібно-молочний раціон.

Сніданок. Двісті грамів молока та житнього шматочок хліба.

В 12:00 випийте склянку теплого молока.

У п’ятнадцять годин випийте двісті грамів молока і з’їжте шматочок хліба житнього.

У дев’ятнадцять годин дозволяється тільки склянку молока.

Далі йдуть основні два етапи – овочевий і білковий .

Білковий етап розрахований на два дні.

На сніданок випийте чашку кави без цукру, можна з молоком, а також шматочок житнього хліба з маслом і медом.

У дванадцять годин можна з’їсти рибний або м’ясний бульйон, а також двісті грамів відвареної риби або м’яса, дві великі ложки горошку зеленого і один шматочок хліба житнього.

У п’ятнадцять годин випийте склянку чаю або молока з чайною ложечкою меду.

У дев’ятнадцять годин можна з’їсти п’ятдесят грамів сиру або риби (або пісного м’яса), два яйця, склянку кефіру і маленький шматочок хліба (краще житнього).

Овочевий етап, розрахований на два дні.

На сніданок з’їжте два яблука або два апельсини.

В 12:00 рекомендується з’їсти тарілочку овочевого супчика (картопля виключений!), заправленого однією столовою ложкою масла рослинного, а також салатик або приготоване рагу овочеве на олії рослинній і один шматочок хліба житнього.

У п’ятнадцять годин – будь-які фрукти (виняток становлять банани).

У дев’ятнадцять годин – легкий овочевий салатик і чай з 0,5 чайною ложечкою меду.

Перейдіть після першого етапу до будь-яким з двох наступних і чергуйте до двадцяти двох днів другий і третій (або третій і другий) етапи.

Основні поради та рекомендації

Після дев’ятнадцяти годин можна пити тільки воду.

Також постарайтеся виключити з раціону жирну, солодку (вуглеводну) і солону їжу. Про хлібобулочні вироби, картопля, алкогольні напої, солодкі фрукти, тістечко, морозиво, солодкі газовані напої – про все це доведеться забути!

Таку дієту рекомендується приймати не частіше одного разу на рік.

Щоб організм під час такої дієти не відчував стресу, рекомендується приймати від стресу таблетки, вітаміни і харчові добавки містять хром. Проконсультувавшись з лікарем, при великій зайвій вазі почніть приймати таблетки Діетресса. Що за таблетки Діетресса?!

Таблетки «Діетресса» рекомендуються пацієнтами з надлишковою масою тіла, а також при ожирінні першого та другого ступенів, в комплексі з гіпокалорійной дієтою, такий, який є англійська дієта.

І останнє! Перш ніж почати дотримуватися тієї чи іншої дієти, приймати біологічно активні препарати, все-таки краще проконсультуватися з цього приводу з лікарем і з’ясувати справжню причину зайвої ваги. Успіхів!

Comments are closed!