Ви вирішили схуднути! З чого почати? | Passion. ru

Ви вирішили схуднути! З чого почати? | Passion. ru

Почати худнути слід з прийняття рішення. Потрібно прийняти рішення – взяти владу над вагою в свої руки, а потім неухильно рухатися до наміченої мети.

Для зниження ваги необхідно нормалізувати калорійність раціону і співвідношення білки-жири-вуглеводи; створити оптимальну

кратність харчування.

Сніданок: каша, сир з низьким вмістом жиру, яйця, сир.

Обід: дієтичне куряче м’ясо або яловичина, морепродукти, рис, гречка, квасоля, овочі.

Вечеря: кефір, сир з низьким вмістом жиру, овочевий салат.

Повністю виключити з раціону: борошняні вироби, солодощі, сіль, цукор, майонез, ковбасні вироби, вершкове масло. І різко обмежити споживання хліба.

Необхідно обмежити споживання їжі у вечірній час.

Іншими словами, потрібно так змінити режим і якість харчування. щоб воно максимально підходило під «раціональне харчування». Це дуже важко, але можливо! Треба всього лише спробувати змусити себе протриматися 1-2 дні, а далі все піде як по маслу.

Така програма харчування:

обмежує вуглеводи і жири, але при цьому підтримує надходження амінокислот, вітамінів і мінералів;

підтримує енергію організму і дає всі необхідні для його функціонування поживні речовини;

змушує організм використовувати свої жирові запаси, зберігаючи при цьому нежирових масу тіла (м’язи, кістки, серце);

виключає почуття втоми, голоду і нервозність, підтримує відчуття ситості, бадьорість і працездатність.

Коли дієта в задоволення!

Всі знають, що дієта повинна супроводжуватися почуттям голоду, що дієта – це одноманітна їжа без жодного задоволення, що дієта – це відмова від всього смачного і вічна боротьба із спокусами.

У боротьбі з почуттям голоду може допомогти унікальний чайний напій «Фітодол для зниження ваги». Він являє собою подрібнені трави, піддані спеціальній обробці, що зберігає всі необхідні вітаміни і мікроелементи, спресовані у брикети і не потребують приготування настоїв і відварів.

Не потрібно забувати про фізичні навантаження. Фітнес – ваш сильний помічник у зниженні ваги та коригуванні фігури. Якщо немає можливості зайнятися фітнесом, то необхідно вдатися до ранкової гімнастики, їзді на велосипеді. пішим прогулянкам.

Що ще почитати по цій темі?

Найефективніша фізичне навантаження припадає на ранок, тоді організм максимально спалює жири в енергію і будує м’язову масу.

Форсуємо результат!

Головним засобом від ожиріння завжди вважалася хвойна живиця, яким розтираю в парній. Живицю робили з хвойної смоли.

При попаданні на шкіру вона проникає в підшкірну клітковину і викликає бурхливе згорання жиру. В результаті після такої баньки жінки відразу втрачали по 3-4 кг!

У Франції лазні не надто популярні, тому там вже більше 100 років застосовують спеціальні живичний ванни Скипофит. Ці ванни діють так само, як живиця в лазні, тільки температура води дуже комфортна, всього 36С, і паритися не треба.

Скипофит проникає в пори шкіри, розкриває капіляри, внаслідок чого нормалізується живлення всіх органів і клітин. Виводяться шлаки і токсини. Організм сам починає активно спалювати жирову масу. Після місяця таких процедур вага знижується вже на 7-10 кг.

Мало того, ці живичний ванни володіють антисептичною властивістю, купируют всі запальні процеси дерми, найсильнішим чином зволожують і підтягують шкіру, роблять її гладкою і шовковистою. Треба всього 1 раз на 2 дні на 15 хвилин приймати цю ванну.

Крига скресла!

Якщо ви недостатньо тверді у своєму бажанні нормалізувати вагу, прийняти будь-кому за вас це рішення неможливо.

Якщо у вас немає сильної мотивації і твердого настрою, ви будете допускати похибки, які не дозволять вам прийти до швидкого результату.

«Зриви» не просто зупиняють втрату ваги, а й відкидають назад в часі на 48-72 години. Тобто, за кожен ласий шматочок ви платите тим, що подовжуєте період спалювання жиру ще на 2-3 дні.

Для того щоб зрушити вагу з «мертвої точки» у бік зменшення, необхідно в комплексі з ним боротися, почати процес нормалізації обміну речовин. Тільки тоді організм, побачивши перебільшення жирової маси, сам почне її спалювати.

Гаряча лінія «Ви вирішили схуднути?»

Детальна консультація спеціалістів за тел. (495) 790-76-96

Яка дієта ефективна для вас?

Comments are closed!