Верошпірон для схуднення – виводимо зайву рідину

Верошпірон для схуднення – виводимо зайву рідину Верошпірон: відгуки, властивості, ефективність

Сьогодні способів, що допомагають в позбавленні від зайвих кілограмів, існує дуже багато. Тим більше, що досить часто худнуть готові буквально піти на все, лише б стати трохи стрункіше. Відноситься

до таких ліків і верошпирон для схуднення, відгуки про який підтверджують, що багатьом все ж вдається за допомогою даного препарату істотно знизити масу тіла. Але чи так це безпечно для організму?

Властивості

В Інтернеті верошпирон користується репутацією чудового очищаючого засобу, який позбавляє організм від зайвої рідини. Тобто верошпирон – це сечогінний. Вхідне до його складу діюча речовина насправді здатне виводити значні об’єми рідини, тому і використовують ці ліки при:

  наявності патологічних набряків різного походження; високому артеріальному тиску; ниркової недостатності на тлі нефрозом.

Жоден фармацевтичний довідник не рекомендує використовувати даний препарат як засіб для позбавлення від зайвих кілограмів. Протипоказаний також верошпирон в разі виявлення таких захворювань і станів як:

  гастрит; будь-які пошкодження слизових оболонок (виразки) ЖКТ; порушення процесу травлення; вагітність.

Як приймати?

Перед застосуванням лікарського препарату необхідно отримати консультацію лікаря. У разі якщо бажання випробувати дію верошпирона дуже велике, а до лікаря дістатися немає ніякої можливості, приймають мінімальну дозу – 25 мг (одну таблетку) раз на день.

В середньому, курс лікування становить чотирнадцять днів. Під час прийому препарату необхідно повністю відмовитися від калій-містять продуктів: персиків, бананів, морської капусти, картоплі.

Верошпірон для схуднення, відгуки про який можна легко і швидко відшукати в мережі, приваблює багатьох мало не моментальним ефектом і рекламним написом «не виводить з організму калій», який дуже важливий для роботи серця і для правильної регуляції водно-сольового обміну.

Однак існують і інші елементи, які за допомогою даного препарату виводяться у величезних кількостях. У першу чергу, мова йде про кальцій і натрії, які не менш важливі для нашого організму, ніж калій. При тривалому прийомі великої кількості верошпирона відновити нормальне співвідношення різних мікроелементів можна виключно в лікарні під крапельницею.

Таким чином, даний препарат дійсно допомагає скинути до восьми кілограм, але тільки за рахунок виведеної рідини, а не шляхом розщеплення жирових клітин. Як тільки курс лікування закінчиться, вага моментально повернеться назад.

Чим замінити?

Як правило, набряки, в тому числі і в процесі схуднення, можуть бути спровоковані такими факторами:

  менструальним циклом; силовим тренуванням; вживанням продуктів з надлишком солі.

Для того щоб прискорити виведення зайвої рідини з організму зовсім необов’язково приймати верошпирон. Можна позбутися від неї наступними – абсолютно безпечними для нашого організму – способами:

Зменшити щодня спожите кількість солі. Виключити всі рідини, крім звичайної води. Більше є огірків і селери. Побігати близько 20-30 хвилин. Відгуки

  Катерина, 28 років: про ВЕРОШПІРОНУ я знаю давно, оскільки рік тому його приймала моя подруга з метою скинути зайві п’ять кілограм. Прекрасно пам’ятаю, що за два тижні їй це вдалося, і вона була дуже задоволена. Беручи до уваги цей позитивний досвід, я теж вирішила схуднути, так як за рік поправилася на сім кілограм. Купила препарат (по інструкції – звичайний сечогінний) і приймала по 1 таблетці (25 мг) раз на день.

Чесно кажучи, результатом більш ніж розчарована. По-перше, за 14 днів я схудла всього лише на три кілограми. По-друге, через тиждень вага повернувся назад, хоча я навіть намагалася дотримуватися дієти. Мабуть, краще спорту способу для скидання зайвих кілограмів поки нічого не винайшли. Світлана, 33 роки: не розумію, як можна таке вузькоспеціалізоване ліки як верошпирон приймати для схуднення! Адже зрозуміло ж, що рідина, виведена сечогінну, дуже швидко повернеться назад! Антоніна, 52 роки: ось уже два роки я п’ю його в якості додаткового препарату до антигіпертензивних препаратів (для зниження тиску). Правда, про те, що він допомагає знизити вагу, я дізналася вперше. Вирішила: якщо вже я його все одно п’ю, то, може бути, якщо трохи раціон харчування зміню, то і схуднути вдасться? Я перестала їсти після шостої вечора, виключила смажене і солодке (тортики, печива). Стала більше вживати сухофруктів, щоб відновлювати баланс мікроелементів в організмі. Цікаво, що схуднути мені дійсно вдалося – на шість кілограм за півроку. Не дуже швидко, зате і вага назад не повертається. Лідія, 41 рік: мені верошпирон порадив лікар. Сказав, що в моєму конкретному випадку цей препарат і від набряків позбавить, і допоможе навіть трохи схуднути. Я поставилася до цього досить скептично. Але це виявилося правдою – за два тижні прийому верошпирона я стала стрункішою на сім кілограм. Правда, лікар каже, що все виключно за рахунок рідини. Однак виглядати я в будь-якому випадку стала набагато краще.

 • верошпірон відгуки
 • відгуки про верошпірон
 • Відгуки про верошпирон
 • верішпірон
 • верішпірон відгуки
 • верошпірон в гінекології відгуки
 • верошпірон схуднення
 • скільки можна пити верошпірон
 • стоун здорове
 • таблетки відгуки про верошпірон

Comments are closed!