Велотренажер …? | Щоденники худнуть | Діана | схуднення – дієти і спорт

Велотренажер…? | Щоденники худнуть | Діана | схуднення – дієти і спорт Велотренажер.

Опубліковано пн, 15/06/2009 – 21:59 користувачем Діана

На мій погляд, саме зайві

На мій погляд, саме зайві жирові тканини на ногах він і знімає в першу чергу, решта не так.

Велотренажер хороший для ніг і

Велотренажер хороший для ніг і м’язів попи, підтягне все що треба, що не треба прибере. Тільки не швидко результат буде.

Може бути, я замало

Може бути, я замало займалася, але теж не почуствовала ефекту. У комплексі з іншими упражнененіямі – так, м’язи вантажить і ефект є, а якщо тільки на тренажер розраховувати – толку для здоров’я мало. Тільки в комплексі!

Спасибо за совети. Занімаюсь

Спасибо за совети. Занімаюсь вже другий день по 15 хвилин на 2 режіме. Постепенно хочу збільшити час до 30 хвилин. А ось рівень навантаження вище 2 мені не дається, дуже важко ногам. Хоча десь чула, що ефект схуднення якраз в збільшенні навантаження, тренуванні витривалості і в збільшенні пульсу. Роблю також розминку, прес качаю-30 раз. Мой вага 57 при зрості 161. Хотілося б повернутися до своїх 52-53.

Заняття спортом на

Заняття спортом на велотренажері дуже корисні. Одна моя подруга за відпустку (.) Превретілась з жирної корови в струнку жінку. Як говоритися, 45 – ягідка знову. Уявляєте, за місяць прибрала живіт, стегна на дотик тверді, але стрункі. Займалася тільки на велотренажері по 2 години на день, середнє навантаження.

Велотренажер – дуже допомагає

Опубліковано НД, 17/01/2010 – 22:23 користувачем Оксана 22 (гість)

Велотренажер – дуже допомагає

Опубліковано НД, 17/01/2010 – 22:20 користувачем Оксана 22 (гість)

зменшити ікри, на жаль, майже

зменшити ікри, на жаль, майже неможливо. сама цим страждаю. але все таки дещо допомагає. за результатами тривалих пошуків в інтернеті та перевірки на собі можу порадити:

1 – розтяжку литкових м’язів – постійно, багато. щоб вони ставали більш плоскими.

2 – швидкі (саме швидкі) підйоми на носках. краще на якому то підвищенні, щоб у нижній точці п’яти опускалися нижче шкарпеток. до тих пір поки печіння в м’язах буде просто неможливо терпіти. кажуть це “спалює” м’яз.

на тренажері намагайтеся до кінця не розпрямляти ногу (ікра починає працювати коли нога повністю пряма) і натискати на педаль пяточкой. а так, якщо ви будете працювати довго, з середньою швидкістю то м’язів ви не накачаєте.

ось, як то так, подруга по нещастю))))

  • як худають боксери
  • какие мязи я качаю на велотренажере?

Comments are closed!