Веганство – Самое здорове харчування

Веганство – Самое здорове харчування

Незважаючи на надзвичайно однозначну доказову базу, велика частина преси, необізнані лікарі та уявні «дієтологи» більш охоче поширюють неправду, помилкові доктрини індустрії і застарілі помилкові навчання минулих років. В цілому,

це політичний скандал першого рангу. Профілактика захворювань повинна, щонайменше, займати таке ж важливе місце в медицині, як і лікування захворювань. У багатомільярдної системі охорони здоров’я за допомогою лікарів, лікарень, фармацевтики і т. д. заробляються величезні суми саме завдяки лікуванню захворювань. Масована превентивна політика позбавила б охорону здоров’я значної частини бізнесу. Не дивно, що за такої злощасної плутанини охорони здоров’я, м’ясної промисловості та тваринництва, профілактика захворювань за допомогою здорового раціону харчування в значній мірі залишається на другому плані. Таким чином, замикається коло, в якому люди, тварини і довкілля залишаються схильні найсильнішому шкоді. Таким чином, профілактика – це питання особистої зацікавленості того людини . який володіє хоча б мінімальним рівнем розуму та інтелекту, самому, заради власного здоров’я, звернути увагу на свій раціон харчування.

Правильно дотримуваний, різноманітний веганські раціон харчування є самою здоровою формою дієти і єдиним дійсно здоровим харчуванням для людей. Проте, харчування, з якого просто виключаються м’ясо, молоко, сир, яйця і риба, не стає автоматично здоровим харчуванням. Адже невірно складена, неразнообразни веганські дієта з надлишком рафінованих цукрів і занадто великим споживанням масел / жирів також не є здоровою! Дослідження в області харчування дозволили чітко встановити, що, навіть не дивлячись на можливі помилки у складанні раціону, більшість вегетаріанців і веганів володіє кращим здоров’ям, ніж ті, хто споживає м’ясо.

В веганські харчуванні особливої??уваги потребує постачання організму вітаміном В12 . так як вітамін В12 проводиться тільки мікроорганізмами (бактеріями). Тому він зустрічається, насамперед, у швидко псуються тварин продуктах, таких як м’ясо, нутрощі і молоко. Є відомості про те, що рослинні продукти харчування за певних умов також можуть містити достатньо вітаміну В12. Але так як це дуже не надійне джерело, ми не будемо зупинятися на цьому пункті. Можливість нестачі вітаміну В12 постійно наводиться так званими «експертами» як аргумент проти веганства. При цьому від нестачі вітаміну В12 страждають швидше прихильники змішаного харчування. Щоб веганські харчування справді було самим здоровим харчуванням, потрібно дотримуватися правил різноманітності в їжі і стежити за адекватним споживанням вітаміну В12.

З лікарської точки зору, дотримуючись веганскої раціону, слід для профілактики додатково споживати продукти, збагачені вітаміном В12 (соки, сухі сніданки, соєве молоко і т. д.), а також харчові добавки. Як альтернативу можна регулярно перевіряти вміст вітаміну В12 в крові. Варто тільки порівняти незручність від дотримання цього нескладного правила з тими наслідками, які приносить споживання м’яса, молока, сиру, яєць і риби, то відразу стає зрозуміло, наскільки безглуздо було б є ці шкідливі для здоров’я продукти тільки через вміст у них вітаміну В12 . Це було б не тільки невідповідним, але просто дурним, намагатися заповнити можливо неіснуючий недолік вітаміну В12, легко заповнюється за рахунок збагачених ним продуктів харчування, за допомогою тваринної їжі, яка найсильнішим чином шкодить здоров’ю.

Прочитайте, будь ласка, книгу «China Study» професора доктора Кемпбелла . А краще вивчіть цю книгу! Вона напевно стане найважливішою книгою у Вашому житті . Йдеться про Ваше здоров’я, про якість Вашого життя в літньому віці, а також про здоров’я і життя Ваших дітей, за яких Ви несете відповідальність.

Доктор Есселстін у своїй книзі “Prevent and Reverse Heart Disease” нагадує про те, що у віці всього лише 12 років у 70% всіх американських дітей через типового західного харчування м’ясом, молоком, молочними продуктами і рафінованими цукрами в артеріях знаходять відкладення жиру, а це прямі попередники серцево-судинних захворювань. Ще один підходящий приклад можна взяти з даних професора Кемпбелла: «Обстеження полеглих у війні американських солдатів, які в середньому були 22 річного віку, показало, що 77,3% досліджених сердець мали виражені ознаки серцево-судинних захворювань». І це у віці 22 років! Занадто повні та негідні до військової служби були відсіяні заздалегідь!

Кожна дитина заслуговує рівних початкових шансів увійти в життя в кращому фізичному і розумовому стані за допомогою самого здорового харчування. Тому кожна дитина повинна харчуватися веганські. Основна відповідальність батьків або вихователів полягає в тому, щоб в інтересах своєї дитини вивчити науково обгрунтовані знання про харчування, прийняти їх і послідовно впроваджувати на практиці.

Слідкуйте також і за життям і здоров’ям ваших домашніх тварин, за яких ви теж несете відповідальність. Адже веганські харчування є самим здоровим не тільки для людей. Навіть домашні тварини, особливо собаки, при правильно побудованій веганскої дієті володіють міцнішим здоров’ям і живуть довше. Численні досліди з тваринами, так само як і експериментальні дані професора Кемпбелла, підтверджують це. Моя собака по кличці Фелікс дожила до 19 років.

Протягом багатьох років я роблю один і той же висновок: той, хто проти веганства, той занадто мало про нього знає або заробляє на тварин продуктах.

Ось що говорить професор Кемпбелл про перехід на веганські дієту:

«Перший місяць може бути складним, але потім стане набагато легше. А для багатьох з вас це стане справжньою насолодою. Я знаю, що в це складно повірити, перш ніж сам переживеш, але ваші смакові відчуття зміняться, якщо ви будете їсти тільки рослинну їжу… Зрештою ви зможете їсти рослинну їжу з великим задоволенням і задоволенням, хоча перехід на це харчування може скласти для вас як психологічну, так і практичну складність. На це потрібен час і трохи старання. Можливо, ваші друзі і сім’я вас не підтримають. Але користь для здоров’я буде для вас як диво. І ви здивуєтеся, наскільки це легко, коли у вас вже виробляться нові звички в харчуванні ».

Посилання на джерела і джерела, рекомендовані для подальшого вивчення:

    “China Study” von T. Colin Campbell, 2. Deutsche Auflage, Verlag Systemische Medizin, ISBN 978-3-86401-001-9 “Prevent and Reverse Heart Disease” von Caldwell B. Esselstyn, Avery (Penguin Group) New York 2008, ISBN-10: 1-58333-272-3 “Milch besser nicht” von Maria Rollinger, JOU-Verlag, ISBN 3-00-013125-6 Коротке узагальнення шкідливих для здоров’я чинників молока:

www. ProVegan. info / schaedigung-milch “Food Revolution, Ernahrung – Der Weg zu einem gesunden Leben in einer gesunden Welt”, von John Robbins (in deutscher Sprache), Hans-Nietsch-Verlag, ISBN 3-034647-50-2 Ein fantastisches Buch – sehr zu empfehlen! Arztekommission PCRM, The Physicians ‘Committee for Responsible Medicine, www. pcrm. org “Vegane Ernahrung” автор Langley, 1995 опубліковано в EchoVerlag, Gottingen Лист ААД (“American Dietetic Association”, Американська асоціація дієтологів) про переваги вегетаріанського і веганскої харчування, 2009 рік, в Інтернеті за адресою: www. ProVegan. info / ada Список досліджень з питання харчування з усього світу: www. ProVegan. info / de / studien Фільм на DVD «Вилки проти скальпелів». Дуже хороший і інформативний фільм про роботи професора Кемпбелла, доктора Есселстіна та інших вчених. Телерепортаж каналу NDR (Norddeutscher Rundfunk, ARD, Німеччина) про небезпеку молока для здоров’я: www. ProVegan. info / video-milch варте прочитання твір про веганські харчуванні англійською мовою від автора Angel Flinn з Gentle-World: www. ProVegan. info / aufsatz-vegan “Earthlings” – це вражаючий документальний фільм про ситуацію з тваринами, коментує актор Joaquin Phoenix:

    англійською: www. ProVegan. info / video-earthlings-en німецькою: www. ProVegan. info / video-earthlings-de

Comments are closed!

_0.32MB/0.00583 sec