Веганське дієта: підсумки експерименту над собою | Лідерство і успіх

Веганське дієта: підсумки експерименту над собою | Лідерство і успіх Веганське дієта: підсумки експерименту над собою

Нагадаю, 9 січня я почав веганські дієту (початок дієти. продовження). 31 день я не їв м’ясо, рибу і всі продукти, які виробляють тварини (яйця, молоко, сир, сир, ікра…). Макарони зроблені на яйцях, теж були

виключені. Я так само не їв хліб і не використовував масло в салатах. Сьогодні я поділюся з вами підсумками мого експерименту. Ефект дуже виразний і дещо несподіваний для мене. Я його опишу розбивши мій звіт на дві частини:

1. Тіло Вага

За місяць веганскої дієти я схуд на 2,5 кілограма. М’язова маса залишилася майже незмінною. М’язи стали помітно рельєфніше, став добре видно прес. Так що якщо мозок повністю відмовить, зможу підробляти стриптизером.

Відчуття в тілі

Уявіть собі, ви п’єте пиво в барі з друзями. Ви їсте солону рибу і запивати її літровими кухлями. О 2 годині ночі, після бару ви їдете до одного з друзів, у якого вдома є тільки кріплене вино. Ви випиваєте все, що є і ледь розуміючи, що відбувається, посилаєте гінця за горілкою. Він приносить літрову пляшку і ви вдвох з ним допиваєте її о 5 годині ранку зі склянок для чаю.

В 6:00 ви прокидаєтеся на роботу. Скривившись, ви підходите до дзеркала і скляними очима дивіться на опухле синюшного бомжа у відображенні…

Так от, я себе почуваю повною протилежністю! Я не пам’ятаю такої легкості в тілі. Легкість скрізь: у грудях, в животі, в суглобах. Якби люди народжувалися дорослими, я б подумав, що мене щойно народили. Це не недовірливість. Почуття непідробні.

Режим дня

Я від народження сова. Протягом цього місяця я встаю рано вранці і прокидаюся дуже відпочив. Відразу свіжість і бадьорість. Я не пам’ятаю такого самопочуття ніколи в житті. Просто встав з ліжка в 6 ранку по будильнику і пішов з хорошим настроєм. Бажання спати, навіть при недосип не відчувається.

При веганскої дієті організм відпочиває швидше і не накопичує кислоти.

Тренування

Коли справа доходить до тренувань, мінуси веганскої дієти відразу стають помітні. Раніше коли я бігав і тренувався я був радий це робити. Енергія просто змушувала мене бігти або підтягуватися або віджиматися. Я не міг не тренуватися. Під час веганскої дієти, я так само бігав щодня, але це було робити важко і це не приносило задоволення, ні під час тренування, ні навіть після.

На одному з сайтів я прочитав про бодібілдери веганів. Я знайшов його фотографії і перше, що виникло у мене в думці, так це питання: “А хто йому сказав, що він бодібілдер?” (На фото вище)

Якщо ви сидите весь день нерухомо в офісі і не тренуєтеся взагалі, веганство увіллється у ваше життя гармонійно, але якщо ви даєте організму навантаження, то вам буде дуже важко.

2. Мозок Врівноваженість

Я перебуваю в стані разючого спокою. Мене навіть не вивело з себе те, що якийсь гад відламав від моєї машини номер і поклав його на капот. Абсолютно спокійно я відправився по квартирах в сусідньому під’їзді розпитувати, хто це міг зробити (вони так відвойовують місця для паркування біля свого під’їзду, де я припаркувався).

Рівень чоловічих гормонів

Друзі по раніше запитують: “Саш, як ставлення до жінок?” І ось тут веганські дієта починає сильно здавати. Я жартівливо, але зі змістом відповідаю: “Я дуже їх поважаю. Вони прекрасні люди! “Слоган магазину здорового харчування Whole Foods Market в США:” You are what you eat, and so is your chicken… “(ти – те, що ти їси і так само твій курча…). Органічних курчат я не їм, але виникла думка, що за цей місяць я став повільно перетворюватися в овоч. Дуже негативний ефект.

Слабшає азарт в цілому. Моє звичайне нестримне бажання йти вперед стало замінюватися на “У мене і так багато всього є…” Кілька років такої дієти, і не виключаю, що мені б захотілося йти працювати продавцем в овочевий магазин і там використовувати мої навички спілкування.

Рівень щастя

За шкалою від нуля до десяти, де нуль – повна депресія, а 10 позаземне щастя, коли я їв тваринні продукти, мій звичайний рівень щастя коливався між 6 і 10 з періодичними спалахами повної ейфорії. Під час місяця веганскої дієти, рівень щастя був постійним – близько 6. Я жодного разу не був повністю щасливий і мені не було сумно не через чого.

Це серйозний мінус веганскої дієти. Я так само усвідомив, що смачна їжа це величезний джерело позитивних емоцій у житті, величенний, а не просто “смачна їжа – це приємно”.

Пам’ять і креативність

Ось тут веганські дієта представляє з себе саму серйозну небезпеку. Зазвичай, під час розмови або публічного виступу, я думаю на 10 кроків вперед і на 7 тому. Я можу з’єднати ідеї, які в розумі звичайної людини не мають зв’язку. Під час веганскої дієти, я думаю тільки на 3 кроки вперед і на 2 кроки назад. Мозок працює не ніби над ідеями горить сонце, а ніби я шукаю ці ідеї світлом ліхтарика. Я по колишньому дуже енергійний, але в 1 випадку з 10 я розповідаю історію і врешті намагаюся згадати: “А навіщо я її розповідав?”

Хтось скаже: “Ми всі щось забуваємо, таке з усіма відбувається періодично”. Це може бути звичайним станом справ, для звичайної людини, але зі мною цього ніколи не відбувається. Я завжди пам’ятаю про мету моїх аргументів. У моєму випадку, веганські дієта помітно погіршує пам’ять. Мабуть це і є те, про що індійські йоги кажуть: “Жити треба в теперішньому моменті”. Ти не можеш думати далеко вперед і не можеш дістати з пам’яті минулі події. Свідомість цілком ясне, але воно тупо дивиться на те, що знаходиться прямо перед тобою. У мозок не прострілюють асоціації і не формують нові ідеї.

Я заліз у google і задав по-англійськи: “Vegans memory” (вегани пам’ять) і автоматом google сам додав слово “loss” (втрата). Веганство погіршує креативність і послаблює пам’ять. Креативність – це моя робота і я дуже чутливий до того на скільки легко до мене приходять ідеї.

Висновки

Висновки для себе робіть самі залежно від вашого стану здоров’я і необхідного рівня креативності у вашій роботі. Схоже, мозок і тіло не дружать, коли справа доходить до веганскої дієти.

Рекомендую зробити те, що зроблю я:

1. Скоротити кількість м’яса, але не прибирати його повністю.

2. Споживати рибу та м’ясо в пропорції 2:1.

3. Помітно знизити кількість молочних продуктів.

4. Збільшити частку свіжих овочів і фруктів у своєму раціоні.

А взагалі мої висновки наступні

Завтра – ресторан Тібон, стейк Рибай Америка, келих червоного вина. Я за собою колишнім дуже скучив! Мене чекає “Злітна смуга”! Через 8 днів і я покажу всьому залу, що мій тренінг це найкраще місце, де люди могли б бути в цей день, за ці гроші!

Comments are closed!