Vegan Sport Nutrition Guide: VEGAN VS PALEO ДІЄТА, ПРИЧИНИ ЗА ЯКИМИ Я ОБРАВ ОДНУ З НИХ

Vegan Sport Nutrition Guide: VEGAN VS PALEO ДІЄТА, ПРИЧИНИ ЗА ЯКИМИ Я ОБРАВ ОДНУ З НИХ VEGAN VS PALEO ДІЄТА, ПРИЧИНИ ЗА ЯКИМИ Я ОБРАВ ОДНУ З НИХ

Коли ж ми звернемося до питання довголіття і молодості, рослинна дієта явно виграє. З рослинними продуктами навантаження на організм набагато менше, отже

менше окислювальних пошкоджень, що дозволяє вам виглядати молодо набагато довше, тому-що колаген та еластин у вашому організмі краще збережеться.

Загадка Холестерину

Багато людей вважають, оскільки я дотримуюся рослинної дієти, то виступаю проти жирів і холестерину. Це безумовно не той випадок. Якщо заглибитися, то я можу легко перейти на бік більшості противників холестерину, тому що рослинна дієта його не містить. Однак це не зробить мене достатньо переконливим без належного об’єктивного дослідження ефекту холестерину на клітинному рівні. І я не зміг би вам дати добру пораду та рекомендації. Я розглянув різні сторони досліджень холестерину, і що мені здалася найбільш підкріпленим фактами і науково-обгрунтованим полягає в наступному.

Підкреслюється, холестерин необхідний. Це не означає харчової холестерин, мається на увазі вміст його в організмі. Це основа будови клітин і розподілу гормонів по всьому організму. Ось чому статіновие препарати є одними з найнебезпечніших ліків для людини і повністю марними. На який із їжею холестерин припадає всього 20% холестерину в крові і судинах. Ось чому доктор говорить свої пацієнтам, що скорочення споживання холестерину ніяк не впливає на падіння рівня ЛПНЩ холестерину, і через кілька місяців пацієнт сідає на ліпітор (гіполіпідемічний засіб з групи статинів – прим. Перекладача). Причина в тому, що інші 80% холестерину в крові виробляються організмом, як реакція на їжу яку ви їсте. Холестерин, в основному, виробляється в печінці і на рослинній дієті вона вироблятиме його стільки, скільки потрібно. Прийом нетоксичного (поясню пізніше) холестерину з їжею, призведе до того, що печінка почне виробляти менше ЛПВЩ холестерину, тим самим в організмі буде підтримуватися його нормальний рівень.

Коли людина поглинає транс-жири, мається на увазі густі рослинні масла, такі як маргарин, кулінарний жир, масло каноли для фритюру, печінка починає виробляти більше холестерину. Транс-жири також містяться в жирах жуйних тварин, коли ви споживаєте такі продукти як молоко або м’ясо цих тварин. Я прочитав багато літератури з обом типам таких жирів, і те що може здатися далеким для розуміння – це той факт, що синтетичні транс-жири високотоксичні. Але у транс-жирів тваринного походження, ефект впливу на організм іншої, однак, щоб оцінити його і вплив на захворювання, необхідні додаткові дослідження. Провели велику кількість дрібних за масштабом досліджень, підкріплених фактами по обидва боки, але щоб зробити остаточний висновок, потрібно провести більш об’ємну роботу. При вживанні цукру-рафінаду відбувається сплеск інсуліну, через якого, в свою чергу, збільшується виробництво холестерину в печінці. І так щоразу, коли інсулін підвищується за межі нормального рівня, печінка починає виробляти більше холестерину. При належному дотриманні палео дієти з низьким вмістом вуглеводів, інсулін рідко перевищує своє нормальне значення і допомагає тримати рівень холестерину в крові низьким. А при збалансованій рослинній дієті кількість вуглеводів збільшено, тільки якщо не переїдати, безглютеновая дієта зі складними вуглеводами Не підійме рівень цукру в крові і печінка не буде виробляти інсулін понад норму.

Ось повна інформація по токсичній холестерину. Холестерин, який не приготовили – або “сирий” холестерин, я думаю можна так сказати, – це холестерин про який я говорив в минулому абзаці. Приготований, або токсичний холестерин важко назвати корисним, коли він потрапляє в організм. Наприклад, якби ви готували яйця, глазунью або сире яйце – все одно, холестерин б не став токсичним, тому що жовток все ще сирий. А ось яєчня навпаки буде містити в собі токсичний холестерин. М’ясо вимагає готування, що несе за собою певні висновки. Більшість людей смажать м’ясо на барбекю. І кожен раз коли їжа стає почорнілій або обвугленій, вона стає канцерогенною і збільшує в ньому вміст вільних радикалів. Отже, ось чому сира їжа переважає навіть у рослинній дієті – коли ви смажите свої овочі, нічого доброго з цього ви не отримуєте. Палео вечеря з печеним стейком і смаженими овочами дуже шкідливий для вашого організму. Той же самий вечеря з сирими овочами набагато краще, однак якщо ви все ще думаєте, що сира рослинна їжа нейтралізує шкоду заподіяну підсмаженим стейком. Чому б просто не виключити токсичну складову?

Тепер ви напевно думаєте, чому б не з’їсти м’ясо сирим? Так, тоді холестерин буде в порядку і не заподіє шкоди вашому організму. Тіло буде активно виділяти сечову кислоту, що дуже сильно нагрузить травлення, але холестерин буде в порядку. Це знову наштовхує мене на думку, що люди не створені для того, щоб їсти м’ясо. Якщо ви все ще цього не розумієте, можливо це може допомогти. Може бути це звучить самовпевнено, але це абсолютно ясно. Жодному іншому виду на Землі не потрібно готувати їжу, щоб убезпечити її для споживання, жодному! Це пов’язано з тим, що у хижаків від природи надзвичайно кисле середовище шлунка і значно нижче pH баланс, ніж у людей. Це вбиває будь-які бактерії у їжі і прискорює травлення. Якщо вся їжа у вашому раціоні має бути приготована, щоб стати безпечною для споживання, то ви напевне не створені для того, щоб її їсти. Звичайно бурий рис, квіноа і навіть солодка картопля майже завжди готують, але ви можете їсти їх сирими, і я запевняю вас, що ви не захворієте.

Спробував – не сподобалося

Comments are closed!

_0.31MB/0.00837 sec