Вчені відтворили ідеальну дієту для серця – Популярні статті – Кардіологія – Енциклопедія – MedPortal. ru

Вчені відтворили ідеальну дієту для серця – Популярні статті – Кардіологія – Енциклопедія – MedPortal. ru Вчені відтворили ідеальну дієту для серця

Давайте на мить перенесемося на узбережжі Середземного моря… Ласкаве сонце, теплий вітер, смарагдова прозора гладь води… Не дивно, що греки, італійці, кіпріоти і жителі інших середземноморських країн відмінно виглядають і часто посміхаються. Однак справа не тільки в сонячному кліматі і свіжому повітрі. Продукти, які їдять в цих регіонах, крім того, що смачні, ще й дуже корисні.

За дослідженнями останніх п’ятдесяти років, вчені з’ясували, що прихильники середземноморської кухні в середньому на 30% рідше відчувають депресії, переживають стреси і, що найголовніше, на третину рідше страждають від хвороб серця!

Справа в тому, що основною середземноморського раціону є морська риба і морепродукти. А, як відомо, риба – це основне джерело найцінніших омега-3 поліненасичених жирних кислот. Саме поліненасичені жирні кислоти здатні підтримувати в нормі рівень холестерину в крові, захищати судини від атеросклеротичних відкладень, попереджати серцево-судинні захворювання, такі як ішемія, інфаркт.

Чи варто після цього говорити, що Росія перебуває у світових лідерах за серцево-судинних захворювань? Російські жителі не тільки не розпещені ласкавим сонцем і чистим повітрям, а й воліють замінювати рибу в раціоні м’ясом або птицею. А між тим нерадісну статистичну ситуацію можуть поправити всього 250-300 грам тунця, або, скажімо, устриць, на день. Незвично? Можливо. Однак замінити необхідну кількість гарної риби легко, просто потрібно додатково приймати засоби, що є додатковим джерелом омега-3 кислот. Таким чином, ви збережете, і власні переваги в їжі, і підтримайте організм життєво необхідними речовинами.

Забезпечити організм омега-3 кислотами і суттєво знизити ризик захворювань серцево-судинної системи допоможе сучасний засіб Атлантінол .

Прототипом Атлантінола є та сама середземноморська дієта, точніше її корисні речовини, концентровані і ідеально збалансовані. Тепер російські жителі, перебуваючи в рідних широтах, можуть мати таке ж здорове серце, як і проживають насредіземноморском узбережжі.

Всього дві капсули Атлантітнола на добу зможуть забезпечити організм оптимальною кількістю омега-3 кислот

Атлантінол містить тільки високоочищену рибну субстанцію, в ньому немає ртуті, що накопичується природним шляхом в організмі риб!

Атлантінол створений за принципом: мінімум жиру – максимум концентрації корисних речовин, тому він показаний для людей, що піклуються про свою вагу.

Атлантінол розроблений для тих, хто хоче залишатися здоровим довгі роки і з легким серцем йти по життю!

БАД. Не є ліками.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем.

  • що таке кардіологічні вправи для схуднення

Comments are closed!