Вага зупинився | PravilnoPohudet. ru – все про правильне схудненні

Вага зупинився | PravilnoPohudet. ru – все про правильне схудненні Вага зупинився

Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту PravilnoPohudet. ru! Тема сьогоднішньої статті – Вага зупинився.

Напевно, кожен, хто хоч раз намагався худнути, стикався з такою ситуацією: спочатку вашого схуднення, вага прекрасно йде, але в якийсь момент… стрілка на ваших вагах, наче застигла: ні туди, ні сюди.

Ось про це я і хочу сьогодні поговорити.

Якщо у вас сталося саме так, як я і описала, то найголовніше в такій ситуації, чи не махнути на все рукою і не закинути всі свої спроби схуднути, думаючи, що у вас нічого не вийде.

Якщо таке сталося, то треба добре проаналізувати, з чим це може бути пов’язано.

Вага зупинився. Чому?

1. Ви вибрали неправильний спосіб схуднення.

2. Ваш організм адаптується, до ваших нових звичок харчування і до вашого нового вазі.

Детальніше зупинимося на другому варіанті:

Отже, ви вибрали правильне схуднення. (Значить вирішили худнути без жодних дієт і голодовок.) Перейшли на правильні звички харчування, правильно склали свій раціон і почали худнути. Проходить небагато часу – ваш вага зупинився.

Лякатися? Панікувати? Опускати руки? … Нічого подібного робити не треба. Все так і має бути. Нічого страшного не відбувається.

А в чому, тоді справа? – Запитаєте ви.

Давайте поставимо себе на місце нашого організму. Спробуйте подивитися на все з його точки зору…

Ви роками над ним експериментували: то годували його незрозуміло чим, то тримали на голодному пайку. Те годували одними вуглеводами, то зовсім перестали їх йому давати і т. д. І тут, в черговий раз, ви знову вирішили щось змінити.

Як він реагуватиме? Він (ваш організм) вже не знає, що від вас очікувати? А раптом ви знову посадите його на голодний пайок?! … І поки він не зрозуміє, всю серйозність ваших намірів, він уповільнює обмін речовин і спалювання калорій і жирів відбувається дуже повільно або зовсім не відбувається.

Саме, так завжди відбувається, коли бажаючі схуднути сидять на різних дієтах. То одна дієта, то інша, то сувора, то пом’якше. Уявляєте, як організму.

Запам’ятайте, будь ласка, раз і назавжди: якщо хочете схуднути так, щоб більше ніколи не поправитися, то НІКОЛИ не сидите НІЯКИХ дієтах! Перейдіть на правильне харчування, упровадите у своє життя правильні звички харчування, робіть так все життя, і ви НІКОЛИ більше не наберете зайві кілограми! НІКОЛИ, уявляєте!?

За це, ваш організм буде вам безмежно вдячний і працюватиме, як «годинник»: скільки дасте йому калорій, стільки він і переробить. Нікуди не відкладе і не запасе.

Але тут важливо пам’ятати, що давати треба необхідне добову кількість калорій. Стільки, скільки належить для вашого зростання, віку, фізичної активності. Якщо занижувати калорійність свого раціону, то знову ж таки, ви чекаєте, що повинні худнути, а відбувається навпаки. Або худнути почали, а потім вага зупинився і якщо почнете харчуватися за старим, то набере в два рази більше, за дуже короткий період.

Ось така ситуація.

Може бути, вийшло трохи сумбурно, але ви якщо що не зрозуміло, пишіть і питайте. Із задоволенням буду відповідати.

речі сказати, у такого стану є своя назва – «плато».

Плато – це період, який настає, практично, у кожного худне. Тобто, ви почали худнути і начебто, все нормально рухається, а потім раз і вага зупинився, хоча ви і продовжуєте все робити, як і робили. Вважається, що є кілька причин такої поведінки організму.

Розповім, як це було у мене. Спочатку, мені важко було побачити на вагах результати моїх зусиль в схудненні. Вага не змінювався тиждень, а то й дві. (Я так зрозуміла, що організм, як би думає, що це його господиня витворяє? Просто експериментує або вирішила так його живити завжди? … І жир, категорично відмовлявся спалювати. А коли зрозумів, що я не жартую, що так має намір його живити завжди, та ще й правильно і корисно, то він зрадів і став активно працювати на моє схуднення).

Потім, він (організм) худнув, худнув і вага знову зупинився. Я запанікувала, але руки не опустила, а продовжувала харчуватися так, як вирішила, тим більше, що я хотіла так харчуватися завжди. Так от, вага постояв, постояв і знову почав знижуватися. І вже потім, я дізналася, що, виявляється, до свого нового вазі, кожному організму треба пристосуватися й адаптуватися.

Але так було у мене, а буває, що вага зупиняється через неправильне схуднення. Наприклад, якщо худне сильно урізує денну норму калорій.

Який можна зробити висновок: якщо вага зупинився, ні в якому разі не починайте голодувати і не пропускайте прийоми їжі. Продовжуйте робити все як і робите. (Це, я маю на увазі, якщо ви правильно худнете, без жодних дієт.

Comments are closed!