Ваакумний масаж на апараті LPG, салон краси «Егоїст», м. Єкатеринбург

Ваакумний масаж на апараті LPG, салон краси «Егоїст», м. Єкатеринбург Ваакумний масаж на апараті LPG Всемогутній LPG

У роботі над створенням ідеального тіла та обличчя фахівці салону краси “Егоїст” прагнуть забезпечити найкращий ефект завдяки інноваційним

технологіям новітніх апаратів і косметичних продуктів LPG.

Майстерно розроблена програма вирішення делікатних проблем в галузі естетичного удосконалення фігури спільно з революційними апаратними методиками – запорука успіху і гарантія бездоганного результату.

У перемозі над різними зайвими жировими відкладеннями і дефектами шкіри обличчя і тіла, а також у лікуванні спортивних травм, ударів і розтягувань фахівці рекомендують потужна зброя – апарати LPG, дія яких цілеспрямовано – працює саме на той результат, який вам необхідний. < / p>

Головний інструмент – Cellu M6 KEYMODULE

Показання до застосування

Ефективний в лікуванні целюліту, в моделюванні фігури, впливі на ослаблені тканини, а так само для післяопераційного ведення пацієнтів – як реабілітаційної терапії після косметичної хірургії, в лікуванні фіброзів, рубців, набряків, судинних проблем.

Ліквідовує не тільки целюліт, але і “пивні животи” у чоловіків.

Принцип дії

допомогою незалежних і моторизованих ролерів здійснюється потужний вплив на проблемні ділянки. За рахунок глибокого масажу шкірної тканини будь-якого типу йдуть зайві кілограми і повертається бажаний тону1. Кожен ролер є автономним і рухається зі своєю власною швидкістю в певному напрямку, що робить можливим нескінченну кількість способів розминання шкіри і призводить до перемоги над ненависною “апельсиновою кіркою”.

Переваги

Помітно згладжує мікрорельєф шкіри, роблячи її поверхню рівною, підтягнутою і гладкою на дотик, значно знижує обсяги і масу тіла, скорочує глибину підшкірного жирового шару – целюліту, що сприяє зникненню візуального ефекту “апельсинової кірки”. Завдяки високій дієвості в лікуванні різних стадій целюліту цей інструмент завоював любов і довіру багатьох клієнтів клінік і салонів краси в усьому світі, серед яких чимало знаменитостей.

Станьте і ви активним користувачем інноваційних процедур LPG для підтримки власної краси і здоров’я.

Апарат Cellu M6 KEYMODULE від LPG безжально нищить будь-які прояви целюліту. Розробіть унікальну програму процедур разом з фахівцем салону краси “Егоїст”.

І ефект гарантований!

На перше відвідування знижка 30%, вартість процедури 1500 руб

Comments are closed!