УЗД органів черевної порожнини в Нижньому Новгороді в клініці Тонус

УЗД органів черевної порожнини в Нижньому Новгороді в клініці Тонус УЗД черевної порожнини

Ультразвукове дослідження (УЗД) черевної порожнини – це один з найбільш затребуваних методів діагностики на сьогоднішній день. УЗД дозволяє отримати інформацію про стан

і структуру органів черевної порожнини і виявити аномалію розвитку або патологічний процес. При цьому метод є неінвазивний (не має на увазі проникнення всередину черевної порожнини за допомогою інструментів), інформативним і займає невелику кількість часу. УЗД черевної порожнини дозволяє оцінити розмір, взаємне розташування, структуру і стан органів, розташованих в черевній порожнині: печінки, підшлункової залози, жовчного міхура.

Головною перевагою УЗД органів черевної порожнини є точність даного методу в діагностиці запальних процесів, хронічних захворювань, функціональних розладів, доброякісних і злоякісних новоутворень.

У яких випадках необхідно зробити УЗД органів черевної порожнини:

• Для підтвердження діагнозу, поставленого на підставі клінічних проявів і лабораторних аналізів;

• Для первинної діагностики захворювання за призначенням обстежив лікаря;

• Для контролю ефективності проведеного лікування;

• Для моніторингу стану здоров’я при наявних хронічних захворюваннях органів ШКТ.

Показання до УЗД черевної порожнини:

• Абдомінальні болю;

• Порушення стільця;

• Пальпуються пухлиноподібні освіти;

• Блювота;

• Синдром жовтяниці (жовте забарвлення шкірних покривів і видимих??слизових оболонок);

• Шкірні висипання і свербіж;

• Зміни в лабораторних аналізах крові, сечі, калу.

Зробити УЗД черевної порожнини необхідно для того, щоб лікар, проаналізувавши результати дослідження, знайшов причину перерахованих вище симптомів, поставив правильний діагноз і призначив ефективне лікування.

Підготовка до УЗД черевної порожнини:

Якщо Вам необхідно зробити УЗД черевної порожнини . потрібно дотримуватися певних правил підготовки. Процедура проводиться натщесерце, тому останній прийом їжі здійснюється за 19 – 20 годин до проведення дослідження. За 2 дні до дослідження необхідно відмовитися від продуктів, що підсилюють процеси газоутворення в шлунку: молоко, чорний хліб, горох, квасоля, свіжі овочі та фрукти, кондитерські вироби. Якщо пацієнт страждає запорами, напередодні рекомендується зробити очисну клізму. При недотриманні правил підготовки результат може частково втратити свою інформативність.

Ультразвукове дослідження дозволяє отримати точну інформацію про стан органів черевної порожнини, виявити або виключити патологію, вибрати ефективний метод лікування.

Зробити УЗД черевної порожнини в Нижньому Новгороді Ви можете зробити в центрі діагностики клініки «Тонус». У нашій клініці для УЗД діагностики використовуються німецькі апарати експертного класу Voluson E8 і SIEMENS Acuson Antares. Одна з переваг останнього полягає в тому, що апарат УЗД дозволяє отримувати зображення не тільки в 3D, а й у 4D режимі! УЗД черевної порожнини в Нижньому Новгороді на сучасному високоточному обладнанні – це дослідження в МЦ «Тонус». У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи в галузі ультразвукової діагностики.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00486 sec