Уринотерапия і омолодження організму

Уринотерапия і омолодження організму Уринотерапия і омолодження організму

Багато людей застосовують уринотерапію просто для підняття власного життєвого тонусу, і вельми успішно. Наступна інформація пропонується тим людям, які хочуть відсунути власну старість, відчути себе набагато молодшим.

-Скільки

ви мені дали б років?-запитав фермер в розмові з проходять подорожнім.

-Де-то близько п’ятдесяти.

Співрозмовник задоволено крякнув:

-Восьмий десяток розміняв! І все завдяки, перепрошую, сечі.

Цим фермером був Джон АРМСТРОНГ.

Приклад. «Відмінно діє упаренная до 1/4 урина у вигляді компресів на підошви ніг. Не відчуваю ніг (мені 63 роки, я багато працюю на дачі), легкість незвичайна, багато енергії. У мене вперше в житті захворів зуб після пломбування, всю ніч промучилася, навіть випила анальгін (ліків ніяких не вживаю), але він потихеньку хворів і хворів. На третій день початку опухати щока. Тоді я доклала компрес упаренной урини, набряклість майже повністю спала, і через день все пройшло, ніби ніколи не боліло ».

Приклад. «Мені 64 роки. Послухавши ваші рекомендації, я стала вживати урину. Спочатку полоскала рот, умивала особа, мазала волосся. Протягом 2,5 місяців регулярно вживаю-п’ю 150 грамів щодня вранці, середню порцію. Можу поділитися з вами результатами-вони вражаючі.

1. У мене стали добре рости волосся. Раніше я була майже ЛИСА, світилася верхівка. Зараз вже роблю зачіску і дуже рада цьому перетворенню. Відновився і колір волосся-мій первісний.

2. Схудла на 5-6 кілограмів (з 86-до 80 кілограмів).

3. Помолодшала-стало менше зморшок, незважаючи на схуднення. Покращився колір обличчя.

4. Стала більш енергійною і життєрадісною. З’явилися життєвий тонус і сила, хочеться «гори перевертати».

5. Поліпшилася пам’ять, зник шум у вухах, який спостерігався раніше, особливо при стомленні.

6. Нормалізувався артеріальний тиск. Було 140/80, а зараз 130/70 мм. рт. ст.

7. Зникли болі в суглобах і тяжкість в стопах, які турбували майже все життя (у мене суглобовий ревматизм).

Просто диво. Спасибі Вам ».

Приклад. «Я, Опанас Григорович К. 1926 року народження, інженер-механік, пенсіонер. Шостий рік як на пенсії. Сидяча робота, гіподинамія і, в результаті, нажив цілий букет хвороб. Хворів на гепатит, запалення легенів (кілька разів), у мене хронічний бронхіт, ерозія шлунка і 12-палої кишки, часті закрепи, насильницька дефекація, гіпертонія, серце теж працює з перебоями.

З 9 квітня цього року почав вживати ранкову урину і клізми по Уокеру після дефекації. З товстої кишки виходило смердюче вміст. Тиждень тому вирішив упарити урину до 1/4 обсягу і робити мікроклізми. Після першої мікроклізми виходила слиз з калом. Після третьої мікроклізми вийшла хвора тканина у вигляді слизових лахміття-точно так, як ви пишете. Стілець нормалізувався. Підтверджую, що мікроклізми з упаренной уриною є кращим природним очищувачем для товстого кишечника.

Від внутрішнього застосування урини (1 раз на день) виходило і виходить (з кожним днем??все менше) мокрота при відкашлювання, а також з носа. Стан здоров’я помітно покращився. Колір обличчя стає рожевим, дихання моє поліпшується (раніше була задишка), здобуваю поступово бадьорість і витривалість ».

Приклад. «Протягом одного тижня я натираю стопи ніг і верхні кінцівки з захопленням плечових суглобів, і відчув значне поліпшення».

Приклад. Про те, як співачка поліпшила свій голос і вилікувала горло. «Моя методика: вранці полощу горло свіжої сечею і кілька ковтків п’ю. І голос все більш міцніє, поліпшується його тембр. Чудеса, та й годі. «(З книги А. Н. Масленнікова.)

Коментарі. Якщо додати дихання за методом А. Н. Стрельникової, то з голосом відбудуться ще більш разючі метаморфози в кращу сторону.

Приклад. «Особисто на собі випробувала ефект лікування уриною і дводенне голодування протягом двох місяців. Коли повернулася з відпустки додому, то рідні і знайомі були вражені моїм зовнішнім виглядом. За два місяці я схудла на 20 кілограмів! (Замість 80 стало 60,5 кілограмів). Велике вам спасибі ».

Приклад. «Маємо вашу працю! Вивчаємо кожну строчку! Це скарб життя! Я читала в газеті «Радянський спорт» про уринотерапії і в 1991 році 10 днів голодувала, і пила, і розтиралася, тільки старої сечею, що не випареної (не знала) і тільки по дві години. І що ж! Ефект вражаючий! Помолодшала, жовтизна з обличчя пішла, легкість в тілі! Зникла ниючий біль в паху зліва, від якої хворіли нога, коліно, кістку. Хворіли три роки ».

Приклад. «Мій дід прожив 124 роки і не помер, а трагічно загинув в лісі від удару грому. Батько розповідав, що дід застосовував сечу, коли відчував, що йому погано, і влітку і взимку купався під холодним душем ».

Коментарі та рекомендації. Краще купатися під контрастним душем: тепле-прохолодне-тепле-різко холодну на 2-5 секунд. Всі робіть з урахуванням індивідуальної конституції.

  • лікування уриною волосся

Comments are closed!

_0.31MB/0.01362 sec