Управління вагою. Частина 4: Який спосіб скинути вагу і не набирати його знову є найбільш ефективним – Блог – Медичний вісник дієти Дюка

Управління вагою. Частина 4: Який спосіб скинути вагу і не набирати його знову є найбільш ефективним – Блог – Медичний вісник дієти Дюка Управління вагою. Частина 4: Який спосіб скинути вагу і не набирати його знову є найбільш ефективним

В основному

всі способи по зниженню ваги зводяться до того, що ми повинні спалювати більше калорій, ніж споживаємо . а для того, щоб утримати отриманий результат, ми повинні поміняти свій спосіб життя назавжди . Не існує чудесних дієт, операцій, приладів, таблеток або мікстур, які зможуть вам допомогти схуднути і залишатися в нормі.

Перша частина формули по схудненню, спалювання калорій, вимагає витрати енергії. Експерти рекомендують підвищення фізичної активності всім, хто прагне привести свою вагу до норми, це стосується і пацієнтів, які вдаються до баріатіческой хірургії. Фізичні вправи спалюють калорії, допомагають прискорити зниження ваги і підтримувати його в нормі, а також допомагають позбутися проблем зі здоров’ям, викликаних зайвою вагою, і поліпшити самопочуття в цілому.

Люди, які прагнуть скинути вагу або підтримати вже досягнутий нормальний вага, повинні витрачати на помірні фізичні вправи щодня від 30 до 60 хвилин. Найчастіше швидка ходьба – це якраз «те, що доктор прописав», але є ще безліч способів, як ви можете підтримувати фізичну форму крім ходьби, що не записуючись в тренажерний зал.

Ключем до того, щоб розірвати коло, коли ви, то скидаєте, то набирайте вагу, або як ще називають такий процес «йо-йо дієта», потрібно підходити до контролю ваги не як до дієти, а як до зміни способу життя. Поступово додавайте фізичні навантаження, щоб прийти до рекомендованому кількості, також поступово змінюйте свої звички в харчуванні, вибираючи здорові продукти, харчуючись збалансовано і скорочуючи порції.

Подумайте про аспекти вашого життя, які ставлять вам палиці в колеса на шляху до здоров’я. Заїдає ви стрес? Чи маєте ви хорошу групу підтримки? Чи є поставлені цілі чіткими і досяжними? Задайте собі ці питання, перш ніж приступати до зміни способу життя.

Якщо ви стали жертвою химерних дієт в минулому, важливо знати, що, незважаючи на поширену думку, не існує наукового доказу того, що «йо-йо дієта» призводить до стійким порушень здоров’я та метаболізму. Більшість людей швидко відновлюються при переході на здорове харчування і помірні фізичні вправи.

Рекомендації з управління вагою

Експерти пропонують наступні загальні поради людям, які прагнуть тримати свою вагу під контролем:

1. Їжа та напої.

    Пам’ятайте, що продукти, корисні для серцево-судинної системи, зазвичай корисні і для підтримки нормальної ваги. Замініть менш корисні продукти у вашому холодильнику на більш корисні. Пийте більше води, їжте різноманітні свіжі овочі і фрукти. Їжте тільки тоді, коли ви голодні. Вивчіть, як повинні виглядати нормальні порції, і почніть є правильними порціями. Контролюйте свої перекуси. Значно скоротіть прийом висококалорійних продуктів (жирних та / або містять багато цукру, які залишають вас голодними). ?? Скоротіть або взагалі виключіть зі свого раціону напої, що містять цукор. Складіть свій здоровий раціон таким чином, щоб ви могли йому постійно дотримуватися, і який вас буде задовольняти. Пам’ятаєте, є багато способів вживати тільки корисну їжу.

2. Уявний настрій

    Уникайте настрою на дієтичне харчування, яке передбачає, що ви будете харчуватися, дотримуючись дієті, певний час, поки не скинете вагу. Культивуйте думки і настроюйтеся на те, що ви міняєте свій спосіб життя назавжди. Відпустіть від себе все упереджені уявлення про вашому ідеальному вазі. Пам’ятайте, що людині, яка страждає зайвою вагою, ніколи не пізно усвідомити переваги, які дає зниження ваги. Якщо ви прагнете отримати швидкі результати, перебудуйтеся на більш довгострокові переваги, які вам дасть постійне здорове харчування і фізичні вправи. Ви також можете налаштуватися на більш швидкі переваги і почуття задоволення, яке ви отримаєте від нового рішучого вибору на користь здорового способу життя, почуття успішності та контролю. Пам’ятайте, що популярні програми для схуднення зазвичай представлені в нереалистичном і занадто спрощеному вигляді. Їжте продумано, з розумінням того, що ви даєте своєму організму, і як конкретна їжа вплине на вашу вагу і загальний стан здоров’я. Прислухайтеся до сигналів свого організму, ніколи не доводьте його до стану знемоги від голоду, і не переїдайте. Пам’ятайте, що, незважаючи на те, що зниження ваги може здатися складним завданням, вона реальна, і безліч людей досягли успіху в цьому. Уникайте мислення в стилі «все або нічого». Знайте, що збої неминучі, але весь процес в цілому, в правильному напрямку має сенс. Будьте доброзичливі до себе, і ставитеся позитивно до всіх кроків, які ви вживаєте для покращення свого здоров’я. Чесно оцінюйте вашу поведінку та вразливі ситуації і намагайтеся виробити практичні способи вирішення проблем, які раніше були для вас складними і змушували вас спотикатися на своєму шляху. Шукайте нові способи реакції на емоційні та інші, не викликані голодом позиви поїсти, які не пов’язані з їжею.
    Якщо ваші особисті проблеми, що стосуються харчування, вашої ваги і зовнішнього вигляду стають на шляху до успіху, можливо, вам потрібно звернеться до фахівця в даній області. Проконсультуйтеся з сертифікованим дієтологом, фітнес-тренером, або запишіться на спеціальну медичну програму по поведінковому контролю ваги. Спеціаліст конкретній області допоможе вам скласти спеціальні стратегії, керівництво і підвищити вашу мотивацію. За даними найбільшого та найтривалішого дослідження стратегій зі зниження і підтримання ваги, проведеного медичним центром при університеті Дюка, персональна підтримка фахівця, і меншою мірою, комп’ютеризована системи підтримки, допомогли учасникам скинути зайву вагу і підтримати його в нормі протягом двох з половиною років протягом дослідження.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00591 sec