Унікальна операція для схуднення пройшла в Алмати | ЦКБ УДП РК – Центральна клінічна лікарня Управління справами Президента Республіки Казахстан

Унікальна операція для схуднення пройшла в Алмати | ЦКБ УДП РК – Центральна клінічна лікарня Управління справами Президента Республіки Казахстан Унікальна операція для схуднення пройшла в Алмати

Унікальна операція для схуднення пройшла в Алмати, передає кореспондент Tengrinews. kz.

Ведучими хірургами Центральної клінічної

лікарні медичного центру Управління справами Президента Казахстану під керівництвом запрошеного фахівця з Литви, професора Алмантаса Маляцкаса, пройшла унікальна операція по зменшенню шлунка. Першою пацієнткою стала 47-річна мешканка Алмати, довгий час страждає зайвою вагою. При своєму невеликому зростанні жінка важила більше 150 кілограмів. Через це вона мала ряд недуг: хвороба суглобів, цукровий діабет і інше. Інші методики лікування їй не підходили, а дієти давали лише тимчасовий результат. Тому жінка і зважилася на операцію для схуднення.

“Ми зменшимо шлунок до 20-30 мілілітрів і подсоединим його безпосередньо до тонкій кишці. Суть цієї операції в тому, що хворий не зможе більше є багато їжі. А завдяки тому, що їжа буде потрапляти безпосередньо в тонку кишку – виділяються так звані речовини – кишкові гормони. Вони мають властивість впливати на мозок. Тим самим, у пацієнта знижується апетит і швидше приходить відчуття ситості “, – розповів професор Маляцкас.

баріатричних операції (операції для схуднення) подібного типу в Казахстані проводяться, однак методика, якою поділився іноземний експерт з вітчизняними лікарями, унікальна. Медики роблять лише кілька маленCких надрізів. Тим самим травна функція шлунка залишається в колишньому стані, а реабілітаційний період пацієнта скорочується до декількох днів. “Проблема метаболічного синдрому стає гострою і в Казахстані. (.) Методика, яку проводить професор Маляцкас, – одна з найбільш передових, і ми хотіли б її освоїти. Певний пласт хворих, які звертаються до нас з такою проблемою, – існує. Проблема є, від неї йти не можна “, – розповів заступник головного лікаря з хірургії Даніяр Амангаліев.

Будь-яке використання матеріалів допускається тільки при наявності гіперпосилання на Tengrinews. kz

За словами лікарів, дана операція для схуднення дозволяє хворим в перший рік позбутися 40-50 кілограмів зайвої ваги. У Казахстані таку методику хочуть поставити “на потік” вже в 2014 році. Її орієнтовна собівартість буде близько 600-700 тисяч тенге. Відзначимо, що такий вид лікування можна застосовувати для нужденних в ній з 16 років.

Будь-яке використання матеріалів допускається тільки при наявності гіперпосилання на Tengrinews. kz

Comments are closed!

_0.31MB/0.00539 sec