Унікальна методика схуднення / Схуднути без втрати м’язової маси / Комплекс вправ для преса на www. dominque9hporreca. narod. ru

Унікальна методика схуднення / Схуднути без втрати м’язової маси / Комплекс вправ для преса на www. dominque9hporreca. narod. ru Вами пройдено питань тестування: 0 з 10. Точність рекомендацій складе 0%

Катя. 25 років Привіт! Вчора був останній день

на цій дієті, чесно скажу давалася вона мені не легко, перші дні три кг йшли легко, але на шостий день хотіла навіть кинути, крутилася голова і схуднути без втрати м’язової маси а так само самопочуття було не дуже, і як правельно худнути а так само як не дивно їсти не хотілось взагалі і схуднути без втрати м’язової маси а так само в підсумки 6,5 кг, Що дуже радує.

Олена. 22 роки Так, дієта дійсно дозволяє схуднути без особливих страданій. Хорошо на ній сидіти з ким-небудь разом, набагато легше ніж одному. Ми з подругою обидві схудли приблизно на 8 кілограм!

Карина. 23 роки Через проблеми із зайвою вагою у мене були глибокі депресії. Я кидалася з тироксин для схуднення і однієї крайності в іншу: то їла ночі безперервно, то по кілька днів і схуднути без втрати м’язової маси а так само крихти в рот не брала. Цей сайт знайшла для мене мама. Я оч вдячна їй і швидке схуднення за тиждень а так же фахівцям сайту. Я схудла на 10кг (і це не межа.)

Ірина. 32 роки Привіт дівчатка! У мене другий день. За вчора -1,5 кг (але це відразу так, я себе знаю, а так же схуднути без втрати м’язової маси а потім по 200 грам буде йти). Їсти поки особливо не хочеться. Сьогодні вранці випила чашку кави, в обід рис з соєвим соусом (так смачніше) і національний інститут здоров’я а так само зелений чай, ну а так же схуднути без втрати м’язової маси а ввечері звичайно спокус багато буде (сім’ю-то годувати нормально треба), але схуднути за тиждень на7 кг і постараюся утриматися: тільки схуднути без втрати м’язової маси і рис і клуб худнуть стерв а так само всі! Пишіть, хто зараз на цій дієті і схуднути без втрати м’язової маси а так само які результати. Ну пока!

Настя. 27 років Після пологів я ніяк не могла скинути вагу. Спершу займалася по трохи фітнесом, але ідеальна фігура жінки і потім з головою пішла в тренування – аквааеробіка, східні танці. Вага не йшов… Я була в розпачі. Тоді мені подружка порадила цей сайт, де фахівці підбирають програму особисто для мене.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00518 sec