Ультра Ефект

Ультра Ефект Купити таблетки для схуднення Ультра Ефект в аптеці: відгуки, форум, ultra effect.

Свідоцтво про державну реєстрацію капсул «Ультра Ефект»:

№ RU.77.99.11.003.E.001745.03.13 від 01.03.2013

Капсули

для схуднення “Ультра Ефект” (“Ultra Effect”) – біологічно активна харчова добавка, що складається виключно з натуральних інгредієнтів, що не містить хімічних наповнювачів, штучних барвників та ароматизаторів. Капсули абсолютно не токсичні і не викликає побічних ефектів. Натуральний активний склад, що входить в препарат “Ультра Ефект”, ефективно блокує утворення жирів з білків і вуглеводів (що ускладнює пропуск жирів в організм, зменшуючи, таким чином, їх всмоктування); сприяє утилізації цукру в крові і транспорту його в цитоплазму (знижує при цьому потреба в інсуліні); прискорює метаболізм (спалює старі “лежані” жирові запаси і активізує їх виведення з організму); попереджає зниження пружності шкіри і перешкоджає розпаду м’язової тканини (при втраті ваги на шкірі не утворюється складок і обвисання); істотно сприяє зниженню апетиту (ви відчуваєте постійне відчуття ситості); м’яко блокує в головному мозку рецептори, що відповідають за активацію бажання до куріння, що активно нівелює потребу в нікотині (це дозволяє вдвічі збільшити шанси на припинення куріння для курців).

Дослідженнями доведено, що “Ультра Ефект” (“Ultra Effect”) діє ефективніше і безпечніше, що найсуворіші дієти. Він дозволяє не тільки ефективно схуднути, але й забути про постійне, дратівливому відчутті голоду, яке відчули всі, хто хоч раз сидів не дієта. Всього після декількох днів прийому препарату “Ультра Ефект” виникає відчуття постійної ситості. Менш ніж за тиждень, з початку прийому препарату, кількість з’їденої їжі автоматично зменшується. За час прийому препарату “Ultra Effect” організм звикає до нового режиму харчування, що надалі дозволяє не набирати зайву вагу.

Головною Медичної Лабораторії Високих Технологій в місті Бостон, при Массачусетському університетському центрі, спочатку “Ультра Ефект” розроблявся як препарат самого нового покоління, що сприяє ефективному зниженню ваги у людей, ведучих малорухливий спосіб життя. Завдяки вдало підібраній формулі інгредієнтів, що входять до складу препарату “Ultra Effect” . організм починає сам витрачати енергії на спалювання жиру більше, ніж зазвичай, що сприяє швидкому спалюванню жиру, насамперед там, де це необхідно найбільше (на стегнах, сідницях, животі).

Одночасно, з ефективним зниженням апетиту і спалюванням підшкірного жиру, у формулі препарату “Ультра Ефект” стоїть збереження м’язів. Так уже задумано природою, що жири “цінуються” нашим організмом набагато вище, ніж м’язова тканина. Якщо можна так сказати, жири це “золотий запас”, який організм витрачає в найостаннішу чергу. Якщо ви будете сидіти на суворій дієті або попросту голодувати, ваша вага, безумовно буде знижуватися. Але тільки за рахунок чого? З умовних 6 кг, скинутих таким чином, на м’язову тканину буде припадає близько 2-3 кг. Для людини, що вирішила схуднути таким чином, це означатиме підвищену стомлюваність, в’ялість і зморшкуватість шкіри. На цей чинник не можна не звернути найпильнішу увагу! Скинути вагу – це одне, а схуднути тільки за рахунок підшкірного жиру – це вже зовсім інше. Тому в препарат “Ultra Effect” увійшли компоненти, ефективно перешкоджають розпаду м’язової тканини. Внаслідок цього даний процес не супроводжується неприємними відчуттями (такими як порушення травлення, нудота, метеоризм, болі, нездужання, слабкість, лихоманка та ін), властиві процесу швидкого схуднення при голодуванні або фізичних навантаженнях. Ця якість є одним з найцінніших в препараті “Ultra Effect”.

Показання до застосування:

Прийом капсул для схуднення “Ультра Ефект” показаний всім чоловікам і жінкам (старше 16 років), для того, щоб вільно контролювати жирові відкладення на своєму тілі, без дієт і фізичного навантаження.

Не рекомендується застосовувати препарат Ультра Ефект особам зі значно зниженою масою тіла (виснаженням) більше 20%

Не слід застосовувати препарат “Ultra Effect” хворим у гострий період інфекційних захворювань.

Не рекомендовано спільно з препаратом “Ultra Effect” застосовувати інші засоби для схуднення.

З обережністю варто застосувати препарат “Ultra Effect” при серцево-судинних захворюваннях, а також особам, які перенесли інсульт. Не рекомендується застосовувати препарат “Ультра Ефект” особам, які не досягли 16 років Прийом препарат “Ультра Ефект” з алкоголем – не сумісний, при застосуванні одночасно, можливий після 12:00 прийняття алкоголю!

Склад: екстракт кореня женьшеню, екстракт Гінко Білоба, титрованих в кількісному обсязі 48% гетерозидів Гинго і 12% гінголідов білобаліди, екстракт Готу Кола, екстракт Ананаса (Броймелайн), екстракт папаї, l-карнітин, хром, метіонін, фолівая кислота, вітамін А, В1, В2, В12, С, Е.

Спосіб застосування: 1 капсулу приймати вранці, за 1 годину до прийому першої їжі (1 раз на добу) Приймати капсулу необхідно цілою, не розжовуючи. Запивати склянкою води. Курс прийому розрахований на 30 днів.

  • припатат утворення жиру
  • препарати що сприяють спалюванню жиру

Comments are closed!

_0.31MB/0.02567 sec