Уколи для схуднення – відгуки, види

Уколи для схуднення – відгуки, види Уколи для схуднення

Не так давно в салонах краси і центрах зниження ваги з’явилася процедура введення ін’єкцій різних гормонів або вітамінів, сприяє схудненню. У теорії, ці уколи для схуднення повинні

пригнічувати відчуття голоду і змушувати тіло використовувати жир як паливо, однак на практиці такий спосіб схуднення практично не приносить ніяких результатів.

Види уколів для схуднення

Існує три основних види уколів для схуднення на світовому ринку:

    ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини) – це гормон, що виробляється під час вагітності і використовуваний для лікування безпліддя. Деякі лікарі наказують ХГЧ для втрати ваги в поєднанні з ультра-низькокалорійними дієтами (вживання менше 500 калорій в день) вважаючи, що уколи для схуднення цього гормону здатні спалювати жирові тканини і запобігати втрату м’язової маси; B12 – це вітамін, необхідний для роботи обмінних процесів і загального стану здоров’я. Прихильники уколів для схуднення стверджують, що ін’єкція вітаміну дає додатковий заряд енергії і покращує обмін речовин, що призводить до схуднення; Ліпотропікі – є натуральними речовинами в організмі, налагоджувати процес обміну речовин.

Ефективність даних трьох видів уколів для схуднення, за відгуками, підтверджується далеко не у всіх випадках . Застосування ХГЧ уколів для схуднення, за відгуками, є абсолютно не ефективним і крім больових відчуттів в місці для ін’єкцій іноді викликає і більш серйозні побічні ефекти.

Вітамін B12 в цілому шкоди організму завдати не може, проте його ефективність не була доведена щодо втрати ваги. Що стосується ліпотропних ін’єкцій, то на даний момент немає ніяких наукових досліджень, пов’язаних з їх використанням як стимулятора для втрати ваги.

В США жоден з цих трьох видів уколів для схуднення не був схвалений Управлінням з продовольства і медикаментів як безпечний і ефективний засіб для втрати ваги. Крім того, багато ін’єкції найчастіше виявляються винаходами самих лікарів-косметологів, що означає, що вони не проходили ряд клінічних досліджень.

Також відома процедура, при якій роблять уколи в живіт для схуднення. Ця процедура є різновидом акупунктури і в професійному середовищі називається мезотерапией. Наслідками таких уколів у живіт для схуднення є невелике зменшення в середньому на 1-1,5 см цієї проблемної зони . але не більше того.

Як завжди, при розгляді будь-якої медичної процедури, важливо провести невелике дослідження і обговорити наслідки процедури як з здійснюють її фахівцем, так і з лікуючим лікарем. Лікуючий лікар може мати більш глибоке уявлення про те, чи можна використовувати дану процедуру з урахуванням даних медичної історії.

Коли мова заходить про втрату ваги, не варто приймати поспішних рішень. Здорове харчування і фізичне навантаження є набагато ефективнішими і здоровими способами в боротьбі із зайвою вагою.

Ботоксние ін’єкції

Поряд з перерахованими вище видами уколів для схуднення відоме використання ботоксних ін’єкцій . вводяться безпосередньо в шлунок. Проведені дослідження показали, що такі ін’єкції надають почуття наповненості шлунку, однак, незважаючи на те, що ботокс уповільнює рух їжі в кишечнику, він не допомагає людям втрачати зайві кілограми.

Ботулінічний токсин (ботокс) є нейротоксином, виробляється бактерією Clostridium і є одним з найбільш отруйних речовин у світі. Фахівці використовують його в дуже невеликих дозах для того, щоб зупинити м’язові спазми, послабити біль і розгладити мімічні зморшки.

  • уколи для схуднення
  • уколи для схуднення відгуки
  • іньєкції для похудання дома
  • кальцинована сода від зморшок

Comments are closed!

_0.31MB/0.02251 sec