Уколи для схуднення Аквалікс – схуднення для ледачих

Уколи для схуднення Аквалікс – схуднення для ледачих Уколи в домашніх умовах: худнемо не напружуючись!

Ін’єкції для схуднення

Яка жінка не мріє мати струнку, підтягнуту фігуру? Адже так приємно, коли на вулиці тобі вслід обертаються чоловіки. Багато в силу ряду

причин набирають зайву вагу і вже не можуть з ним розлучитися. І коли ні дієти, ні фізичні вправи не допомагають, деякі навіть зважуються на операцію. Однак скальпелю хірурга і подальшого самітницьке періоду відновлення є хороша альтернатива – уколи для схуднення аквалікс.

У чому суть даного методу

Спеціальні уколи для схуднення

Препарат Аквалікс руйнує жирові клітини раз і назавжди. У них немає жодного шансу коли-небудь відновитися. Даний препарат є унікальним продуктом. Аквалікс згубно діє на мембрани жирових клітин, в результаті прискорюється процес їх життєдіяльності і прошарок жиру починає різко спадати. Ця процедура повністю безпечна для здоров’я, тому що вона заснована на природних для організму процесах.

Як здійснюється інтраліпотерапія

Метод інтраліпотерапіі передбачає введення під шкіру проблемних зон всього декількох уколів, при цьому голка підбирається індивідуально в кожному конкретному випадку. Препарат Аквалікс рівномірно децентралізується по всій проблемної області. У середньому на проведення даної процедури йде близько півгодини.

Важливо й те, що вона практично не викликає хворобливих відчуттів і не вимагає періоду відновлення. Піднявшись з кушетки в медичній установі після процедури інтраліпотерапіі, можна вирушати додому або на роботу. А препарат буде працювати всередині організму протягом 3-4 тижнів.

У які місця може вводитися препарат Аквалікс

Крім уколів для схуднення в живіт, Аквалікс може застосовуватися в області подвійного підборіддя, шийно-комірцевої зони, внутрішньої поверхні плеча, сідниць, стегон, зокрема, зони «галіфе», а так само внутрішньої частини коліна, надколенной області та подреберних складок на спині.

Як правило, призначається від 2 до 4 процедур інтраліпотерапіі з різницею в 21 день. Якщо говорити про вагу, то його зниження буде відбуватися непомітно, адже дана процедура спрямована на зменшення обсягів, а не ваги, тому залишаючись в тій же самій ваговій категорії, можна отримати більш струнку, підтягнуту фігуру. Все що тепер необхідно – це намагатися підтримувати фігуру в такій фізичній формі і вести здоровий спосіб життя.

Введення аквалікса

Протипоказання

Як і у будь-якого іншого, у даного препарату є протипоказання. Так використовувати аквалікс для схуднення протипоказано людям, що мають наступні захворювання і проблеми зі здоров’ям:

    алергічні реакції, в тому числі в галузі уколів, а також підвищена чутливість до компонентів препарату; цукровий діабет; гостра печінкова або ниркова недостатність; захворювання крові (небезпека хронічних крововтрат); захворювання щитовидної залози; аутоімунні захворювання; гострі інфекції.

Крім цього протипоказані дані уколи для схуднення вагітним і годуючим жінкам, а також людям, які тривалий час приймали деякі лікарські препарати, такі як аспірин, варфарин та ін

На сьогоднішній день багато салони включили таку процедуру в перелік своїх послуг. Перша консультація, як правило, безкоштовна, протягом цього часу лікар зможе оцінити фронт робіт і, враховуючи особливості організму, призначити необхідну дозу препарату. Якщо поєднувати введення Аквалікса з ультразвуковим ліполізом, можна значно підвищити ефективність процедури. У європейських країнах інтраліпотерапію прийнято поєднувати з кавитацией.

Мезотерапія. Особливість процедури

Не можна не сказати два слова про мезатерапіі – ця процедура «голковколювання» широко поширена в більшості салонів краси, причому можна не тільки пройти всі необхідні заходи в стінах спеціалізованої установи, а й викликати фахівця до себе додому.

Процедура мезотерапії

Що стосується таких уколів для схуднення в домашніх умовах, то приїхав фахівець локально введе під шкіру спеціальною тонкою голкою певну дозу лікарських засобів або біологічно активних добавок. Ці коктейлі розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей організму і включають в себе амінокислоти, вітаміни, мінерали, нуклеїнові кислоти, тощо Препарат вводиться місцево, безпосередньо в проблемну область.

Такий мезококтейль покращує обмін речовин на клітинному рівні, активізує розпад жирових відкладень і виводить зайву вологу з організму. За допомогою мезотерапії можна успішно боротися і целюлітом. У перший день процедури і наступного дня після неї не рекомендується харчуватися їжею, багатою тваринами жирами. Після проведення процедури відвідування солярію та сауни буде можливо тільки по закінченню декількох діб. Варто заспокоїти всіх, хто боїться провисання шкіри після процедури мезотерапії: мезококтейль збалансовані таким чином, щоб шкіра в проблемних місцях залишалася такою ж пружною, як і до схуднення.

Який би із способів схуднення ви не обрали, слід пам’ятати, що жоден з існуючих на сьогодні методів не гарантує, що у вас не з’являться нові жирові відкладення. Ви зможете стабілізувати свою вагу тільки тоді, коли будете в цьому зацікавлені, коли зробите здоровий спосіб життя своєю звичкою.

А для цього потрібно харчуватися здоровою і збалансованою їжею, регулярно займатися спортом, спати не менше 8-10 год на добу і регулярно робити масаж. Тільки так можна продовжити ефект, досягнутий завдяки ін’єкційному схудненню і зберегти свою здорову і красиву шкіру.

  • уколи для похудання
  • уколи для схуднення аквалікс
  • іколи для похудання
  • аквалікс
  • Акваликс цiна
  • уколи аквалікс ціна юа
  • уколи в коліна
  • уколи для схудненя

Comments are closed!

_0.31MB/0.00461 sec